+90 ( 312 ) 419 1112 - +90 ( 544 ) 404 5885

SİZDEN GELENLER

YORUM EKLE

Bilenler Akademi Captcha
Ş.AÇIKSÖZ

Cengiz hoca ilk yardım konusunda bizi bilgilendirdi. Uygulama eğitimleri ve keyifli anlatımıyla kolay öğrenmemizi sağladı. Teşekkür ederiz.

İ.UZUNER

Çok faydalı ve keyifli bir eğitimdi. İlk yardımın hayat kurtarmada ne kadar önemli olduğunu uygulamalı olarak görmüş olduk.

H. KILBIYIK

Eğitim, iki gün boyunca hem eğlenceli hem öğretici geçti. Gerek hocamız gerek personel çok güler yüzlüydü. Her şey için teşekkür ederim.

E.DİNÇER

En başta çok ihtiyacım olmayacağını düşündüğüm bir eğitimdi ancak eğitimi aldıktan sonra herkesin öğrenmesi gerekli olduğunu fark ettim. Hocamıza teşekkür ederim.

İ.ÖZKAN

Çok güzel bir eğitimdi, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

İ.ÖZKAN

Çok güzel bir eğitimdi, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

B.AYAZ

Eğitim için kuruma ve Fatoş hocaya teşekkür ederim. 2 gün boyunca bütün hayatım boyunca kullanabileceğim bilgileri aldım.

H.TEKİN

Hocamızın eğitimi ezbere değil öğrenmeye dayalı bir eğitimdi, zor olan konuları bile öğrenmemizi sağladı.

S.KAMAN

Teorik olarak gayet açıklayıcı ve kavrayıcı bir eğitim, uygulamalarla tam olarak anlamamız için çabalayan Fatoş hanıma teşekkür ederim.

A.U

Bu zamana kadar bir çok kez temel ilk yardım eğitimi aldım fakat en faydalı olan bu eğitimdi. Teşekkür ediyorum.

B.B

Eğitim çok verimliydi. Aydınlandığımı hissettiğim yerler oldu. Cengiz beye teşekkür ederim.

M.Ö

Ders veren her iki hocamızda gayet başarılı ve seviyeye inerek çok güzel bilgilendirdiler. Mekan ve personelden memnun ayrılıyorum.

H.E

Her konuda mütevazi ve hoşgörülü davrandılar, eğitim açısından da çok iyiler kendilerine teşekkür ediyorum.

O.S

Eğitimimiz güzel ve olumlu geçti. Hocalarımız ilgili ve alakalıydı. Eğitici ve öğretici oldu. Teşekkür ederiz.

E.D

Çok memnun kaldım. Eğitim içeriği yeterli, eğitmenler çok ilgili ve bilgiliydi. Teşekkür ederim.

M.K

Eğitim fazlasıyla katkılı, bilmediğim bir çok konuya hakim olmamı ayrıca doğru bildiğim yanlışların doğrusunu öğretti. Eğitimci hocalarında katkısı çok büyük tabi. Her şey için teşekkürler

N.A

3. eğitimi alan biri olarak hem bilgili hem eğlenceli geçen nadir eğitimlerden biri. Eğitimde emeği geçen herkese teşekkürler

G.T.G

İki gün boyunca çok iyi ve keyifli bir eğitim aldım. Bilgiler gerçek yaşamla ilişkilendirildiği için kalıcı oldu.

B.S

Aldığımız eğitim gayet açıklayıcı ve net bir şekilde anlatıldı. Akılda kalıcı olduğunu düşünüyorum. Emeğiniz için teşekkürler.

Ö.Ö

Cengiz hoca ve Fatoş hoca ile eğitim yapmak, onlardan eğitim almak beni mutlu etti. Enerjileri güzel ve yardımseverler. Esktra örnek ve bilgilerle öğrendiklerim pekişti. Çok teşekkür ediyorum. Bir çok insana ulaşmaları, onlara da eğitim vermeleri dileğiyle.

B.E.N

Fatma Hoca ve Cengiz Hoca ilgili, mesleğinin gereğini çok ilerleten iki değerli hocamız. Ders işleyişleri, anlatımları ve bilgilerini paylaşma şekilleri etkindi. Teşekkür ederim.

C.D.Ü

Eğitim süresince gösterilen özen ve titizliğe teşekkür ederim. Bilgi ve uygulamanın paralel olması, örneklendirilmesi, birlikte tartışılması, sorgulanması benim için kalıcı bir öğrenme oldu. Bu faydalı 2 gün için memnuniyetimi seve seve belirtiyorum.

S.H

Cengiz hoca ve Fatoş hoca ile iki gün harika bir eğitim aldık. Hiç sıkılmadan eğlenerek geçirdiğimiz bir eğitim oldu. Kendilerine çok teşekkür ederim.

C.A

Eğitmenlerin doğrudan saha tecrübelerinden örnekler ile konuları işliyor olması kalıcılığı arttırıyor.

D.D.Ç

Eğitim , eğitici ve akıcı bir şekilde ilerliyor. Sıkılmadan ve ezber yapmadan akılda kalıcı devam ediyor. İlk yardım konusunda çok fazla bilgi olduğunu fark ettim.

T.E

Hoca eğitimleri yaşanmış olaylar üzerinden anlattığı için oldukça akılda kalıcı oluyor

T.M.Ç

Çok güzel ve gerekli bir eğitimdi. Her bireyin almasını tavsiye ederim. Sizleri iyi ki tanıdım. Çok keyifli bir iki gün geçirdik.

A.A

Eğitim gayet eğlenceli geçti. Aktif bir şekilde uygulamalar sayesinde bilgiler daha kalıcı oldu. Teşekkürler.

D.N.E

Çok verimli akılda kalıcı ve akıcı bir eğitim oldu. Emeği geçen herkese ve Fatoş hocamıza teşekkürler.

E.C.O

Her şey için teşekkür ederim, benim için çok değerli bir eğitimdi. Hocamızın eline, diline sağlık.

A.K

Faydalı ve etkili bir eğitim oldu benim için. Bilenler Akademiye teşekkür ederim.

L.S

Eğitim içeriği çok faydalı yaşamın her alanı için. Öğretmenlerimiz çok profesyonel, her sorduğumuz soruya cevabımızı aldık. Çok zengin içerikli bir eğitim oldu. Her insanın alması gereken bir eğitim. Edindiğimiz hayat kurtarıcı bilgiler için çok teşekkür ederiz.

M.K

İlk Yardım Eğitimi konusunda çok bilgi sahibi olduk, yanlış bildiğimiz çoğu şeyi eğitim sayesinde öğrenmiş olduk. Eğitim için teşekkür ederim.

B.D.Ş

Eğitim bundan sonraki hayatım için oldukça faydalıydı. Doğru bildiklerimin ne kadar yanlış olduğunu anlamış bulunmaktayım. Sabır, güler yüz ve açıklayıcı bilgilendirme için teşekkür ederim.

B.S

Hem anlatım hem de uygulama açısından çok başarılı bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Hocalarıma emekleri için teşekkür ederim.

S.Y

Çok faydalı bir eğitimdi. İki günlük kısa süreye rağmen çok şey öğrendik. Çok teşekkürler

G.A

Benim için çok faydalı geçtiğini düşünüyorum. Daha önce bilmediğim ya da yanlış bildiğim bir çok şeyin doğrusunu öğrendim. Eğitimcilerin anlatımı, örnekleri, konuyu akıcı anlatmaları çok güzeldi. Dinlerken hiç sıkılmadım. Her şey için teşekkür ederim.

S.T.A

Katıldığım eğitimde günlük yaşantımda hem kendime hem de çevreme çok faydalı olabileceğim bilgiler öğrenmemi sağladı. Eğitmenlerimiz donanımlı ve ilgililerdi. Eğitim verimli ve keyifli geçti.

S.B

Cengiz hocamız eğitimi uygulama ile destekleyerek kalıcı hale getirdi. Çok verimli bir eğitim sundu. Emeğine Sağlık.

G.B.

Öğrenmenin yanında eğlendiğimiz, keyifli sohbeti ve güler yüzleri ile harikaydı. Her şey için teşekkür ederiz Cengiz hocam

A.G.G

Eğitim gayet verimliydi. Her bilinçli bireyin acil yardımdan önce temel ilk yardım bilmesini sağlayan bir eğitimdi. Cengiz hocaya teşekkür ederim.

G.K.E

Kesinlikle çok verimli, interaktif bir eğitimdi. Doğru bildiğimiz yanlışları düzelterek ceplerimizi doldurarak gidiyoruz. Bence herkes Cengiz hocamda bu eğitimi almalı. Teşekkürler.

D.Ö

İşinin ehli bir ilk yardım eğitmeniyle keyifli ve öğretici iki günlük bir eğitim süreci geçirdik.

O.Ö

Alanında uzman çok başarılı ve güler yüzlü hocalarımız için teşekkür ederim.

S.K

Çok eğlenceli ve bilgili iki gün geçirdim. Öğrendiğim bilgileri umarım kullanmak zorunda kalmam. Üç yıl sonunda yenileme eğitiminde tekrar görüşmek üzere. Her şey için teşekkürler.

İ.Ç.D

Emeğinizin boşa çıkmaması için elimden geleni yağacağım. Saygılarımla;

O.F

Keyifli eğlenceli bir eğitimdi güzel vakit geçirdik ve yararlı bilgiler öğrendik. Her şey için teşekkürler.

İ.S

Gerek teorik gerek uygulamalı eğitimler bilgilendiriciydi. Her şey için teşekkürler

A.M.Ş

2 günlük eğitimimizin çok eğitici ve eğlenceliydi. Ciddi farkındalıklar yaşadım. Cengiz hocama enerjik ve eğlendirici sunumu için çok teşekkür ederim.

Z.G

Eğitimler gayet verimli ve öğreticiydi. Eğitim süresinde karşılaşabileceğimiz değişik senaryolar karşısında nasıl hareket etmemiz gerektiği hakkında faydalı bilgiler verildi. Kısa sürede çok faydalı, öğretici bir eğitim oldu.

T.E

Çok eğlenceli ve bilgili bir deneyim oldu. Her şey gayet güzeldi. Cengiz hocanın eğlenceli bilgi aktarımı bir an olsun bizi sıkmadı. Teşekkürler.

T.Ö

Cengiz hocam anlatımıyla, yaklaşımıyla eğlenceli, samimi, sıcak kanlı net ve yalın anlatımından memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Y.G

Verimli bir eğitim. sınıf ve materyaller yeterli. Eğlenceli bir eğitim oldu, teşekkür ederim.

O.K

İnteraktif ve eğlenceli akılda kalıcı bir eğitimdi. Çok teşekkür ederiz

D.Ö

Ders sunumu ve anlatış, akıcı ve akılda kalıcı. Emeğiniz için çok teşekkür ederim.

S.Y

Çok güzel ve çok eğitici bir eğitim oldu. Fatoş hanım açıklayıcı ve detaylı anlatımları için teşekkür ederim.

O.D

Eğitim çok güzel bir şekilde anlatıldı çok memnun kaldık

O.S.Ö

Öncelikle bizim için bilgi yüklenmiş ve tüm bilgisi ile bizi bilgilendiren Fatoş hanıma ve ayrıca nezih ve uygun bir ortamda bizlere eğitim fırsatını veren sizlere sonsuz teşekkür ederim.

N.B

Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Hocamızın güzel anlatımı ve güler yüzlü olması çok güzeldi. Her şey için teşekkür ederim.

Y.E.D

Hocamız gayet bilgiliydi. Gerçek hayatta yaşanmış olaylarla birlikte örnekler vererek konuları anlattı. Eğlenceli bir anlatımla da dersler verimli geçti. Cengiz hocaya teşekkürler.

M.A.Y

Gördüğümüz iki günlük bu eğitimde gerek eğitmen gerek kurumunuz bizlere zor durumlarda nasıl hareket edeceğimizi çok güzel bir şekilde anlattı. Kendi adıma ve kurumumuz adına teşekkür ederim.

H.C

Gayet güzel bir eğitimdi. Hocamız Cengiz Bey'den ilk yardım ile ilgili çok verim aldım. Kendi adıma ve firmamız adına mutluyum. '

E.B

Verimli bir eğitim oldu. Destekleriniz ve öğrettikleriniz için teşekkürler.

A.O.K

Uygulamalar, hikayeler derste tuttu beni, öğrenmem kolaylaştı, her şey için çok teşekkür ederim.

B.İ

Eğitim çok anlaşılır ve verimliydi. Farkındalık yarattı. Hocamıza teşekkürler.

Z.K

Çok faydalı, yararlı bir ilk yardım eğitim çalışması oldu. Teşekkürler.

B.A

Eğitim keyifli ve öğretici bir şekilde geçti, teşekkür ederiz.

M.A.Ö

Eğitim içeriği güzel, kapsamlı ve açıklayıcıydı. Eğitmen alanında yetkin ve kursiyerleri eğitim boyunca odakta tutabildi. Ek materyaller yeterliydi.

L.Y

İlk yardımı en ince detaylı bir şekilde eğitimini aldım. Hocama çok teşekkür ederim.

M.Ö

Eğitici ve eğlenceli iki gündü. Cengiz bey'e çok teşekkür ederim.

C.K

Her şey için teşekkürler, gayet verimli bir on altı saat oldu.

H.B

Gayet iyi ve yeterli bir eğitimdi. Hocamız mükemmeldi

Ö.A

Sağlık çalışanı olarak almam gereken bir eğitimi çok keyifli bir şekilde samimi bir ortamda ve bilgili bir hocadan aldım. Her şey için teşekkür ederiz.

F.T

Eğitici ve öğretici bir eğitim oldu. Hocamız çok ilgiliydi ve eğlenceli bir eğitim vardı. Konuların hepsi akılda kalıcı olarak en temel şekilde anlatıldı. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

F.Y

10/10 Mükemmel akıcı ve anlayabileceğimiz şekilde anlatım. Bize kattığınız her şey için teşekkür ederiz. Cengiz hoca iyi ki varsınız. Sevgi ve Saygılarımla

B.D

Hocamızın gerek ders anlatışı gerek gerçek hayattan örnek vermesi konuların akılda kalmasını sağlıyor. Ayrıca Cengiz hoca Cem Yılmaz 'a biraz espri öğretsin :))

M.A.S

Kısa sürede verimli bir eğitimdi. Teşekkür ederim.

R.K

Her şey çok güzeldi. Eğitim uygulamalı ve güzeldi. Çok memnun kaldım. Teşekkürler.

T.D

Herşey çok güzeldi. Emeğinize sağlık

H.Ç

Alınması gerekenden daha fazla bilgi verilmişti. Teşekkürler

C.G

Cengiz hocamız alanına hakim ve bilgili bir eğitmen. Dersimiz keyifli geçti. Teşekkür ederim.

K.A

Gayet güzel ve detaylı anlatım. Sıkılmadan 2 gün eğlenceli bir eğitim aldım.

K.G

Dersler çok güzel ve akıcı geçti. Teşekkür ederim.

T.G

Cengiz hocamızın anlatımı çok iyiydi. Herşey için teşekkürler.

Ö.A

Teşekkür ederiz. Verdiğiniz eğitimden çok memnunum. Herhangi bir şikayetim yok.

Ö.Y

Akıcı ve güzel ve eğlenceli bir anlatım. Teşekkürler Cengiz Hocam

B.A

Eğitimler gayet güzel anlaşılır, öğretici ve eğlenceli hocamızdan çok memnun kaldık.

C.A

Dersler gayet akıcı ve öğreticiydi. Teşekkürler

O.B

Akıcı, ilgi çekici, örnekli anlatımlı, yararlı bir eğitim oldu. Teşekkürler hocam.

M.Ç

Misafirperver, hoşgörülü ve çok donanımlı bir ekip. Gamze Hocam bize verdiğiniz emeklerden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Samimi, güzel, bilgili bir eğitimci. Her şey için çok teşekkürler Bilenler Akademi

H.A

Gamze hocamıza teşekkür ediyoruz. Harika enerjisi, ev sahipliği ve donanımıyla iyi ki dedirtti. Ankara da en doğru tercih, samimi, doğal, etkili, eğlenceli bir kurs oldu.

K. G.

Yararlı ve güzel anlatımın olduğu bir eğitimdi. Herkesin bu eğitimi sizden alması gerektiğini düşünüyorum. Eğitimi veren hocama çok teşekkür ederim.

Ö. K.

Eğitimciler ve eğitim yeri çok iyi ve eğitimciler gayet anlaşılır ve nazik bir şekilde konuları anlatıyor. Teşekkür ederim.

İ. G.

Aldığımız eğitimden ve hocalardan çok memnun kaldım. Faydalı bir eğitim oldu.

E. D.

Şirketimiz bize sormadan danışmadan gönderdi. Geldim, gördüm. Atmosfer ve ortam çok güzel. Hocamız Cengiz Beyden çok memnun kaldım. Yararlı fikirlerle eğitim verdi.. İyi ki gelmişim çok mutlu oldum. Her şey için teşekkür ederim.

İ. A. Y.

Gayet verimli ve başarılı bir eğitim oldu. İlk yardımın ne kadar önemli olduğunu ve hayatımızda çok önemli bir yeri olduğu başarılı bir şekilde öğretildi.

E. T.

Eğitim zorunlu olarak aldığım ama sonun da bana çok faydalı olacağını düşünüyorum. Kesinlikler herkesin alması gerektiğini düşünüyorum. Eğitmenlerimiz çok bilgili ve akıcı bir dille dersleri anlattı. Her şey için çok teşekkür ederim.

S. B.

Kesinlikle herkesin alması gereken bir eğitim. Eğitmenler gayet kibar ve anlayacağımız şekilde bilgilendirdiler. Her şey için teşekkür ederim.

Ö. K.

Bu eğitime gönüllü geldim. Gerçekten çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Kendi ailem artı ve çevreme bir nebze faydalı olacağıma inanıyorum. Bir can kurtarmak her şeye bedel olduğunu düşünüyorum. Her şey için teşekkürler Bilenler Akademi.

E. S. D.

Çok keyifli bir anlatım yapıldı. Hiç sıkılmadan dinledim. Çok teşekkür ederim.

A. E. C.

Teşekkürler, eğitimin yapıldığı salon ve personel her şey süper. Diksiyon ve anlatım becerisi çok kuvvetli.

H. N. B.

Çok güzel bir eğitim düzeyi ilk defa bu kadar güzel ders aldığımı söyleyebilirim. Gerçek ve öğretici eğitimciler. İyi ki varsınız.

F. A.

Eğitmenlerimiz çok tatlı ve samimi insanlardı, teşekkür ederim. Hayattan örneklerle anlatım kalıcı olmasını sağladı. Uygulamalar ve görsel anlatım eğitimi keyifli tutuyor.

M. S. B.

Eğitimden çok memnun kaldım. Açıkçası kursa geldiğimde bu kadar faydalı olacağını tahmin etmemiştim. Kısa sürede çok verimli bir eğitim oldu. Teşekkür ederim Bilenler Akademi.

S. Ç.

Eğitim benim için hem farkındalık yarattı hem de daha önceden yanlış yaptığım birçok ilk yardım müdahalesinin yanlış olduğunu öğrendim.

H. Y.

Eğitimden çok memnun kaldım. İlk yardımın önemini daha iyi anladım. Doğru bilinen yanlışların farkına vardım. Teşekkür ederim.

T. B.

Eğitimden ve değerli hocalarımızdan çok memnun kaldım. Doğru bildiğimiz birçok yanlış bilgilerin yerine doğru bilgileri öğrenmiş oldum. Teşekkürler Bilenler Akademi

A. T.

Doğru bildiğim bazı yanlış müdahaleleri öğrenmiş oldum. Eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. Daha sık aralıklarla tekrarlanmasının iyi olacağı kanaatindeyim.

A. T.

Doğru bildiğim bazı yanlış müdahaleleri öğrenmiş oldum. Eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. Daha sık aralıklarla tekrarlanmasının iyi olacağı kanaatindeyim.

G. B.

Eğitim iki gün gibi kısa bir sürede verilmesine rağmen oldukça başarılıydı. İki gün içerisinde alınabilecek en iyi eğitimi almış olduğumu düşünüyorum.

Ö. D.

Her evden en az bir bireyin aynı eğitimi alabilmesi ümidiyle, yaptığınız ev sahipliği ve samimiyetiniz için teşekkür ediyor, bir başka eğitiminizde yeniden buluşmayı diliyorum.

E. A.

Eğitim son derecede elverişli ve güzeldi. Hiç farkında olmadığımız ufak dokunuşlarla bir insanı yeniden hayata bağlamış oluyoruz. Ufak şeylerin insanı hayata bağlamasının son derece önemli olduğunu gördüm. Sayenizde öğrenmiş olduğumuz bu altın dokunuşlarla hayat kurtardık. Emeğiniz için teşekkür eder saygılar sunarım. Emeğinize sağlık. GÜZEL DOKUNUŞLARLA HAYATTA KALMAYA DEVAM.

T. S.

İşinizi gerçekten severek yapıyorsunuz. Bu şekilde kaliteli bir firma bulmak çok zor. Daha iyi yerlere gelebileceğinizi düşünüyorum. Herkes samimi ve içten. Gelirken korku ile gelmiştim ama iyi ki BİLENLER.

S. K.

Çok memnun oldum ve herkesin öğrenmesi gereken çok kıymetli bilgiler edindim.

Y. E. A.

Bilmediğim konuları öğrendim. Çok faydalı basit ve hayat kurtaran bilgiler. Herkesin bu eğitimi Cengiz Hoca'dan almasını tavsiye ederim.

C. A.

Temel yaşam ve ilk yardım kursunu çok güzel anlattı hocamız. Harika bilgiler aldık.

F. A.

Bilmediğim şeyleri öğrendim. Çok memnunum yaşam kurtaracak şeyler öğrendim.

M. K.

Gerçekten bilgili faydalı günlük hayatta karşılaşabileceğimiz olaylarla ilgili ilk yardım adına her şeyi öğrendim. Cengiz Hocaya teşekkürler.

D. S. K.

Uygulama ve teorik bilgi olarak yeterli bir eğitim aldığımızı düşünüyorum. Her türlü duruma karşı ilk yardım yapmaya hazır olduğumuzu düşünüyorum.

T. B.

İki gün boyunca hem yazılı hem de uygulamalı olarak gayet yeterli ve güzel bir eğitim oldu. Teşekkür ederim.

T. B.

İki gün boyunca hem yazılı hem de uygulamalı olarak gayet yeterli ve güzel bir eğitim oldu. Teşekkür ederim.

B. E.

Kurs 2 gün olmasına rağmen oldukça öğretici ve hocalar da çok eğlenceli bir şekilde hiç sıkmadan öğretiyorlar. 100/100

E. D.

Eğitim süresi ve molalar dikkat dağınıklığına mahal vermeksizin yapıldı. Derste yazılı ve görsel ekipmanlar başarılı kullanıldı. Konularla ilgili uygulamalara yer verildi. Verimli ve anlaşılır şekilde ders işlendi.

H. C.

Eğitim bugüne kadar bildiğim doğruların aslında doğru olmadığını ve bilincin bilinçli olmanın önemini anladım. Hayat kurtarma ihtimalimin olması çok gurur verici.

O. M.

İLK YARDIM EĞİTİMİ SÜRE VE YOĞUNLUK AÇISINDAN TAM DOZUNDAYDI. EĞİTİMCİLERİMİZ DE KATILIMCILARLA ETKİN VE SAMİMİ ŞEKİİLDE İLETİŞİM KURDULAR. BAŞARILI BULDUM TEŞEKKÜR EDERİM. EĞİTİM MATERYALLERİNİN SİTEDE DE ERİŞİLEBİLİR OLMASI ÇOK GÜZEL. BASILI MATERYALİN İÇERİĞİ OLDUKÇA GÜZEL TASARLANMIŞ. EĞİTİM İÇERİĞİ VE SORUMLULUK SINIRLARI İÇERİSİNDE KALINMASI İLE İLGİLİ FARKINDALIK YARATMA KONUSUNU DA BAŞARILI BULDUM.

M. A.

Bir şeyler öğrenmek adına güzel bir eğitim. Bu eğitimin daha yaygın ve sık olması gerekli. Daha çok insana yayılması lazım.

B. E.

Hem eğlenceli hem öğreticiydi. Hocalarımız gerek uygulama gerek anlatım olarak gayet iyi, öğretici ve eğlenerek öğretti. Her şey için teşekkürler.

C. N. A.

Gerek uygulama gerekse teorik eğitimler gayet faydalı ve bilgilendiriciydi. Kurs süresinin daha uzun olup sizinle daha çok pratik yapıp vakit geçirebilmeyi dilerdim.

K. Ö.

Doğru bildiğimiz yanlışları ve daha nicesini öğrendiğimiz çok zevkli ve eğitici bir eğitimdi. Hocalarımıza teşekkür ediyorum.

G. Ö.

2 gün süren ilk yardım eğitimimde gayet ilgili alakalı ve en önemlisi bilgili hocalarımdan eğitim aldım. Tekrar tercih edeceğim bir kurum olacak.

S. F. Ç.

Hayatım boyunca gördüğüm en eğlenceli hocalar. Herkese tavsiye ederim.

I. P.

Gerek anlatım, gerek verilen örnekler ile akıcı ve eğlenceli şekilde kursu bitirmemizi sağladığınız için teşekkür ederim.

M. K.

Çok güzel ve eğitici bir ders verdiğiniz için size ve ekibinize güler yüzünüz için teşekkür ederim.

V. T.

Bilenler Akademi gerçekten işini bilerek yapan bir firma. Eğitim boyunca hiç sıkılmadım. Anlatılan her şey harfi harfine hafızama kazındı. Çok teşekkür ederim.

ÖZGÜR ARSLAN

Gerçekten eğitimci ve harika hocaları olan mükemmel bir kurs öğrettiği her bilgi için teşekkür ederim.

Satı T.

Açıklayıcı ve düzgün anlatım şekli ile daha iyi anlama sağladım. Sevimli, tatlı, kibar bir hocamız.

M. S. Ü.

Hayatımda aldığım en zevkli verimli eğitimdi. Hocamız Cengiz Bey'e güler yüzünden, güzel eğitiminden dolayı teşekkür ederim.

A. G.

Eğitim çok verimliydi. Enerji ve ortam pozitifti.

T. A.

2 gün gibi kısa bir sürede bu kadar önemli bilgilerin aktarılabileceğini düşünmüyordum fakat kurs esnasında ve sonrasında bu düşüncemden tamamen sıyrıldım. Gayet interaktif ve verimli bir süreçti. Gerek bilgi gerekse uygulama bakımından oldukça yeterli gördüğüm bir eğitim oldu. Teşekkürler.

Ö. G. Ö.

Eğitmenimiz çok iyiydi, her şeyi görsel olarak hafızada kalacak şekilde en güncel haliyle anlattı. Eğitmen hayatının devamını dilerim.

T. Ö.

Aldığımız eğitimden çok memnun kaldım. Uygulamalı olarak yapıldı tüm eğitimimiz. Hocamız çok güzel anlattı. Bütün her şey uygulamalıydı ve bizlere de uygulattırdı. Hocamıza çok teşekkür ederim.

E. K.

Eğitmenler nazik, güler yüzlü, alanına fazlasıyla hakim. Konuyu örneklendirerek daha kalıcı bilgilendirme sağlamaktadır. Ayrıca kurum adresi ulaşılabilir ve ortam oldukça samimi. Teşekkür ederim.

İ. K.

Keyifli bir eğitimdi. İnşallah başımıza gelmez ama bir hayata doğru müdehale edebilmeyi öğrendik.

Ö. A.

EĞİTİM KEYİFLİ VE EĞLENCELİ, ÇOK DETAYLI ÖRNEKLER İLE DESTEKLENDİ. UYGULAMALAR EĞİTİMİ PEKİŞTİRDİ AĞZINIZA SAĞLIK.

B. Ç.

Eşime dostuma tavsiye edeceğim bir yer. Çok teşekkür ederim.

Ceyhan TUNCA

Tam anlamıyla ilk yardım adımlarını öğrenmem ve ani gelişen durumlar için kazandığım farkındalık oldu. Oldukça verimli geçen bir iki gün yaşadık. Teşekkür ederim.

Muratcan YILMAZ

Eğitimin başından sonuna eğitici ve eğlenceliydi. Hocamız işinde ustaydı. Şirketime ve tanıdıklarıma bu eğitimi alacaklarsa kesinlikle Bilenler Akademi'yi öneririm.

Elif DOĞAN

Herhangi bir problemle karşılaşmadım. Hocamızın yaşanmış hikayelerle anlatımını desteklemesi, görsel kullanımı ve uygulamalar akılda kalması için çok iyi. Her şey için teşekkür ederim.

Nursel DOĞAN

Bilenler Akademi'den almış olduğum eğitim süresi boyunca Cengiz hocamızın tavrından, öğretme yönteminden çok memnun kaldım. Vermiş olduğu bilgiler ve gösterdiği uygulamaların iş hayatımda ve özel hayatımda oldukça faydasını göreceğimi düşünüyorum. Teşekkürler.

Figen AKKAN

Güzel ve faydalı bir eğitim oldu. Cengiz hocamız da güzel anlattı. Enerjisi ve anlatımından memnun kaldık. Neşe hocamız da ismi gibi neşeli bir insandı. Her şey için teşekkürler.

Zeynep KORKMAZ

Bilenler Akademi'den aldığım ilk yardım eğitiminden çok memnun kaldım. Hocalarımızın uygulamalı ve eğlenceli anlatımlarıyla hem eğlendim hem de bilgilendim. Başarılar diliyorum.

Büşra KARAARSLAN

Uzun zamandır aradığım eğitim merkezini bulmuş oldum. Verilen eğitim ve içeriği anlaşılırdı. Uygulamalar keyifliydi. Bir sağlıkçı olarak çok memnun kaldım. Emeklerinize teşekkür ederim.

Şahap DAYIBAŞ

Gerçek ve etkili hikayeler ile birlikte teorik ve pratik eğitim aldığımız çok güzel 2 gün geçirdik. Teşekkür ederim.

ÖZGÜR KOLCU

EĞİTİM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. İNTERAKTİF EĞİTİMLERİN HER ZAMAN DAHA FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM BURADA OLDUĞU GİBİ.

sevcan erel

eğitim eğlenceliydi ve bu nedenle daha akılda kalıcı oldu. sadece slayttan ibaret değildi. pratik uygulamalar da yapmamız güzeldi.

Nesli TUFAN

Oldukça faydalı bilgiler içeren, son derece etkili bir eğitim oldu. Sevgili hocamız, Cengiz Bey'e çok teşekkürler. Sabırla hepimize tekrar tekrar anlattı, motivasyonumuzu hep yüksek tuttu. Hatırlatma eğitimlerine de katılmak ümidiyle...

Melike SOYASLAN

Sınırsız çay ve kahve için özellikle teşekkürlerimi iletiyorum. Güler yüzünüz, hoş sohbetiniz ve engin tecrübelerinizle sizden eğitim aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Feyza Nur GÖZÜM

Uygulama ve örneklemelerden çok memnun kaldım. Birçok ilk yardım uygulamasını bizzat test edip deneyimleme imkânı sunulduğu için ayrıca teşekkür ederim.

Damla IŞIK

Aldığım ilk yardım eğitiminin kendi adıma çok verimli geçtiğini düşünüyorum. Yanlış bildiğim bilgilerin doğrusunu, bilmediğim bir sürü bilgiyi de öğrendim. Cengiz hoca ve Bilenler Akademi'ye her şey için teşekkür ederim.

Tülay İDARECİ

yenilenen ilk yardım eğitiminde Cengiz Hoca sayesinde gayet güzel bir eğitim aldık. Uygulamalı bir şekilde her irimiz yerine getirdik. Teşekkür ederiz

Nurettin Karaböcekoğlu

Eğitim eğlenceli ve zevkli şekilde geçti. Her şeyden memnu kaldık.

Gökçem TÜLLEF

Her şey mükemmeldi. Hocalarımızın titizliği, ortam temizliği harikaydı. Son günümüz olduğu için çok üzgünüz. İyi ki varsınız.

ASENA YAVUZ

Şirketimin yönlendirmesiyle geldim, iyi ki geldim. Öğrenme süreci oldukça eğitici ve eğlenceli geçti. Hocamızla da tanıştığı için çok şanslıyım ve teşekkürler.

Selcan AYDİN

İki günlük ilkyardım kursum hem çok verimli hem de eğlenceli, öğretici geçti. Bilenler Eğitim Merkezi'ne ve hocamıza emekleri için teşekkür ederim.

Merve ÇELİKKANAT

Keşke birkaç gün daha fazla gelme şansım olsaydı... Çok keyifli eğlenerek öğrendiğim bir kurs oldu. Teşekkürler Cengiz Hocam, tanıştığıma çok memnun oldum.

Mehmet AKSU

Hocamızın kaliteli anlatımı ve sonsuz tecrübesi ile çok kıymetli bilgiler edindim. Önemli bir eğitim teşekkür ederiz.

Burak SEVİMLİ

Cengiz hocamız 2 günlük eğitimi öyle anlattı ki ne ara ders bitti, biz ne ara öğrendik anlamadan tüm bilgileri aldık. Sıkılmadan ve tüm müfredatı eksiksiz be hepsini tam öğrendiğimizden emin olarak eğitimimizi bitirdi. Kendisine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Samriye SARIGÜL

2 günlük ilk yardım eğitiminin hayatıma daha farklı yön vereceğinden emin oldum. Harika, eğlenceli, uygulamalı, bol örnekli bir eğitimdi. Teşekkür ederim.

Bahar ŞAHİN

Emeğinize sağlık gerçekten bu güne kadar bildiğim tüm ilk yardım bilgilerinin sizden öğrendiklerimle yanlış olduğunu anladım. Yaklaşım-iletişim ders anlatımınız tek kelimeyle harika. Teşekkürler.

Sinan ŞAHİN

Gerçekten amacınız bilgi almak ve hayat kurtarmaya değer veriyorsanız Bilenler İlk Yardıma mutlaka kayıt olun.

Makbule ÜNAL

Gayet eğlenceli bir eğitim aldım. Cengiz Hocamın güler yüzüyle kalıcı örnekleriyle çok verim aldım.

Betül ÜZÜMCÜ

Oldukça verimli bir eğitim oldu. Güler yüzlerle karşılandık. Cengiz hocanın anlatımıyla hayata bakış açımızı değiştirdik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Özge ERBAKAN

Her bireyin önce kendisi, sonra çevresi için ilk yardım konusunda bilinçlenmek ve tecrübe kazanmak için kesinlikle katılması gereken bir eğitim. Bu eğitim, öğretici olduğu kadar eğlenceli hale de getiren eğitmenimize sonsuz teşekkürler.

Adnan TÜFEKÇİ

Anlatım tarzınız, örneklemeleriniz, samimiyetiniz açıklayıcı olmanız tam anlamıyla mükemmel :)

Tuğsan BAHADIR

Dünya tatlısı, pek cana yakın, güzeller güzeli Satı Gamze Hocamız. Kendisine de ders anlatışına da bayıldığım hocam. İyi ki tanımışım sizleri. Her şey için çok teşekkür ederim.

Ferdi TÜRKEL

07-08.09.2022 tarihinde Bilenler İlk Yardım Eğitim Merkezi'nde Cengiz BAŞTUĞ hocamızdan çok faydalı ve öğretici bir ilk yardım eğitimi aldım. Bilenler Akademi bu işte iyi :)

Çağla POLATKAN DEMİR

Eğitim gayet akıcı ve bol örnekli geçti. Bu şekilde daha da akılda kalıcı oldu. Eğitim için teşekkür ederiz.

Burcu DEĞİRMENBAŞI

Güzel bir eğitimdi. Eğitmenin dili yalın ve anlaşılırdı. Dikkatleri canlı tutup, anlatımlarını örneklendirerek akışı hızlı ve güzel hale getirmiştir.

Buse ŞAHİN ŞENER

Ders çok aktif ve öğretici şekilde oldu. Bu zamana kadar aldığım en öğretici, örnekleri hafızada kalıcı eğitimdi. Her şey için teşekkürler.

Demet KÖKSAL

Uzun zamandır ilk yardım eğitimi almama rağmen çok önemli detayları Bilenler Akademi sayesinde öğrendim. Çok keyifli bir eğitimdi, her şey için teşekkür ederim.

Okan KOÇ

Özellikle eğitmenlerin güler yüzü ve bilgisi sayesinde çok keyifli bir eğitimdi.

Fatih AYDIN

Basit anlaşılır şekilde verilen eğitimle akılda kalıcılığı daha kolaydı. Etkin bir eğitimdi.

Onur KOYUN

İşinin ehli, diksiyonu çok düzgün, nazik, öğrencisiyle ilgili, başarılı bir eğitmen. Her şey için teşekkür ederim.

Sıla Nur ERTUNÇ

Eğitimin her alanı interaktif ve ilgi çekiciydi. Günlük hayatta bile kullanılabilecek bilgiler öğrendim. Çok teşekkürler.

Serdar YURTALAN

Şimdiye kadar aldığım en kapsamlı ve kaliteli eğitimdi. Hocalarımıza teşekkürler. :)

Ahmet MUTİ

Çok değerli ve önemli bilgileri 2 gün içinde keyifle dinleyerek öğrendik. Başarılı buldum eğitmeni.

Alper Oğuz TUNAÇ

2 günlük eğitim boyunca hocamızla akıcı, eğlenceli ve öğretici şekilde güzel bir eğitim süreci yaşadık. Destekleri için çok teşekkür ederim.

Koray KÜÇÜK

Eğitmen, görsel materyal, eğitmenin konuya hakimiyeti ve örneklendirerek gayet güzel bir eğitim sağladı. Çok teşekkür ediyoruz.

Elif DOĞAN

Şimdiye kadar almış olduğum eğitimler içerisinde en çok eğlenip en çok öğrendiğim eğitimdi. :) Teşekkürler.

DERYA TAŞKIN

GÜLER YÜZ, ANLAYIŞ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EĞLENEREK ÖĞRENDİK HERŞEY GÜZELDİ.

Sevinç ELBİSTANLIOĞLU

Hocamız ile interaktif bir eğitim tamamladığımızı düşünüyoruz. Donanımlı, kendinden emin ve konuya hakim olması sorulan her soruya cevap verirkenki hal-tavır için kendisine ayrıca teşekkür ederim.Çok verimli bir eğitimdi.Sevgilerimle

Mert BİÇER

Oldukça memnun kaldım. Gram sıkılmadan keyifli bir eğitim oldu. Çok sıcakkanlı bir ortam. Her şey için çok teşekkürler

DENİZ ÜNAL

EĞİTİM İÇİN TEŞEKKÜRLER. DAHA ÖNCE BAŞKA KURUMDAN ALDIĞIM 2 EĞİTİME GÖRE ÇOK DAHA FAZLA VERİM ALDIM BURADA. AKICI ANLATILDI VE VERİLEN ÖRNEKLER AKILDA KALICIYDI.

Cansu REYHAN

Çok verimli amacına ulaşan bir eğitimdi. Kullanılan ekipmanlar yeterli ve her şey tamdı. Eğitmenimizin enerjisi, bilgisi ve öğretme yeteneğiyle bize güzel 2 gün yaşattı. Her şey için teşekkürler.

Hacı Ahmet ŞENEL

Her şey son derece harika. Hocamızın ilgisi, anlatımı ve güler yüzlü olması, dersi severek eğlenerek anlatımı ile konuları daha iyi anlamamıza yardımcı oldu. Soran arkadaşlarıma şiddetle tavsiye edeceğim.

ÖZGÜÇ GÜVENCE

VERİLMİŞ EĞİTİMDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SN GÖZDE HOCAYA AYRIYETTEN TEŞEKKÜRLER.

Özgenil ÖZDEMİR

ÇOK KEYİFLİ VE VERİMLİ BİR EĞİTİM OLDU. TEŞEKKÜR EDERİM :)

Oğuz Berk Suratoğlu

Hocalarımın vermiş olduğu teorik ve uygulamalı eğitimler gayet iyiydi. Öğrettikleri değerli bilgiler için teşekkür ederim

Ahmet Vehbi GENÇ

Dersler harikaydı.Hem teorik hem de tecrübelere dayanarak anlatılan bu derslerde etkili bir şekilde öğrenme sağladım. Umarım bu eğitimden öğrendiğim bilgilerle bir çok insanın hayatına dokunup bir yararım olur.Tüm Bilenler Akademi çalışanlarına teşekkürler

Berna KAZAN

Eğitim çok bilgilendirici, eğlenceli ve samimi bir şekilde geçti. Eğitmenimizin bize olan yaklaşımı, bilgili olması ve bizi hiç sıkmadan önemli konuları bize öğretmesinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim

CEMAL KOÇ

EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM. HERŞEY ÇOK GÜZELDİ. TEŞEKKÜR EDERİM.

Servet BOLAT

Gayet memnun kaldık teşekkür ederiz. Hocamız harika teşekkürler

Tayfun ÇANAK

Eğitim gayet başarılı ve güzeldi. Herşey için teşekkür ederim

Salih ERŞAHİN

Verimli ve bilgilendirici bir eğitimdi. Memnun kaldım teşekkürler.

Mustafa Mert ÇETİN

2 gün boyunca süren bu eğitimde hayatımda daha önce hiç dikkat etmediğim ve doğru bildiğim uygulamaların yanlış olduğunu ve aslında "ilk yardım" bilinirse nasıl basit bir şekilde bir hayatın kurtulabileceğini öğrendim. Teşekkür ederim.

Ümran DOĞANAY

Eğitmenimizin konuya hakimliği ve örneklendirmeli anlatımı oldukça etkileyiciydi. Kendisinin emekleri için teşekkür ediyor; insanlığa karşı bizlere sorumluluk kazandırdığı için derin saygılarımızı sunuyoruz.

Burcu ASAN SİNGİL

Teşekkür ederim, yine çok bilgilendirici ve bilinçlendirici bir eğitimdi.

Cafer DAĞLI

Öğretmenimiz tüm konuları çok güzel açık ve uygulamalar ile anlatılmaktadır. Kursunuzu ve öğretmenimizi tebrik ederim.

Ümit KOCALAR

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hocamız gerçekten çok iyi birisi çok güzel öğretiyor. Herkese çok teşekkür ederim.

Sait GÖKALP

Bilenler İlk Yardım Eğitim Merkezi çalışanlarının gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. İlk yardım hocamızın ders anlatımı ve uygulamadaki etkinliklerinden, öğrenciyi motive etmesi ve ders katılımı çok etkileyici olup öğrenciyi derse bağlaması yönünde kendisine teşekkürlerimi sunarım. Sağlıklı, mutlu yaşam tarzı diliyor, saygılarımı sunuyorum.

Gökhan TEMİZ

İnternet reklamlarından denk gelip bulduğum Bilenler Akademi, kurumsal yapısıyla fazlasıyla memnun etti. İlk yardım eğitimini veren hocamız dersi işleyiş yöntemi ve bilgisiyle beklentimin çok ötesine geçti. Derslerin interaktif işlenmesi ve tüm detayların öğrenciye aktarılması açısından çok çok başarılıydı. Kendim yenileme eğitimine yine kurumunuza başvuracağım. Çevreme de kurumunuzdan ve hocamızdan ders almalarını telkin edeceğim. Her şey için teşekkürler...

Dilek KABANKAYA

Çok iyi bir ders anlatımı ile konuları çok iyi anladık. Hocamıza teşekkür ederiz. Saygılar.

Nesrin BURAK

Benim gözümde her şey dört dörtlüktü. Teşekkür ediyorum.

Hacı Altuğ BURAK

Çok güzel, verimli ve eğlenceli bir eğitimdi. Hocamız gerçekten çok iyi bir eğitmen, iletişimi enerjisi çok yüksek, kendisine çok teşekkür ederiz.

Mert KOCAMAN

Gayet güzel bir şekilde verimli bir kurs aşaması geçirdik.

Berat KARAKAYA

Kurs hizmetinizden çok memnun kaldık. teşekkür ederiz.

Yusuf KARLITEPE

Gayet keyifli ve eğitici bir dersti. Çok memnun kaldım.

Burak TESKİ

Eğitim gayet öğretici ve eğlenceliydi. Kendi açımdan çok verimli bir eğitim oldu. Hocamıza teşekkür ederiz.

Hatice ARSLAN

Eğitim merkezinizden memnun kaldım, hocamız ile keyifli iki gün geçirdim. Verimli olduğunu düşünüyorum.Sınavda da oldukça etkili oldu. Teşekkürler.

Necmi ÇAKMAK

Benim adıma eğitim oldukça verimli ve eğlenceli geçti. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Özgür CİHAN

Akıcı ve güzel anlatımlı bir ders oldu. Hocamıza teşekkürler :)

Serhat KARAÇORLU

Yeterince açıklayıcı ve sade bir anlatım olduğu için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diliyorum, kendi evimizde gibi hissettik.

Hasan Caner TOSUN

2 gün süren eğitim verimli geçtiğini ancak eğitimin süresinin biraz daha uzun olabileceği kanısındayım. Eğitimcimiz Cengiz Bey'e teşekkür ederim.

Selma CEYLAN

Şahsım adına; hocalarımızın anlatımı güçlü. Güler yüzlü olmaları dersi anlatırken yaşanmışlıklarla ve örneklerle anlatmaları dersi daha anlaşılır ve zevkli kılıyor.

İbrahim KALKAN

Gayet keyifli bir eğitimdi. İkramlar için teşekkür ederim.

Ömer BULTAN

Ders çok verimli geçti. Anlatım güzel ve akıcı akılda kalacak şekilde. Keyifle dinledim çok yardımcı oldu teşekkürler.

Mustafa AYDOĞAN

Gayet akıcı ve bilinçli bir eğitim aldığımızdan dolayı mutlu olduğumu belirtmek isterim. Örneklerin ve yaşanmışlıkların anlatılması eğitime katkı sağladığını belirtmek isterim.

Özgür DENİZHAN

Hocamızın ders anlatımı çok güzeldi. Her zaman böyle olması dileğiyle. Çok teşekkürler iyi dersler hocam.

Ahmet MACAR

Aldığımız ilk yardım ve OED eğitimi gerçekten çok anlaşılabilir ve öğreticiydi. Hocamızın üslubu, güler yüzü ve ses tonu mükemmeldi. Kendisine özellikle teşekkürlerimi sunuyorum.

Mehmet İMANOĞLU

Her şey için çok teşekkür ederim. Ders anlatım ve uygulamalar çok yardımcı oldu. Başarılarınızın devamını dilerim.

Didem KALE

Hocamızın bilgi aktarımı çok güzel. Soru cevap şekilde dersin ilerlemesi ile bilgilerim daha kalıcı oldu. Sınıf ortamı da gayet iyiydi. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Merve MÜLAYIM

Çok memnun kaldım Bilenler Akademiden de hocamızdan da. Çok güler yüzlüydünüz teşekkür ederim her şey için.

Merve MÜLAYIM

Çok memnun kaldım Bilenler Akademiden de hocamızdan da. Çok güler yüzlüydünüz teşekkür ederim her şey için.

Giray YILDIZ

Ortam iyi, temiz ve bakımlı. Hocamızın ders anlatışı çok iyi. Anlaşılır bir şekilde. Her şey için teşekkürler.

Gülay ÇEVİK

Bana böyle bir imkan verildiği için gerçekten çok memnunum öncelikle belirtmek isterim. Sonrasında destek aldığım hocamızdan gerçekten çok memnun kaldım ve bize katkısı ilgisi çok hoşumuza gitti.

Buse ÇELİK

Ben aldığım kurstan gayet memnun kaldım. ders esnasında sıkılmadan keyifle dinledim. Teşekkürler :)

Zafer ŞAHİN

Her şey için çok teşekkür ederim. İlk yardım ile alakalı gerekli donanımı ve bilgileri çok detaylı şekilde aldım. Eğitmenin bilgili ve tecrübeli olması öğrenme aşamasında bana destek oldu.

Ezgi EREN

Her şey harikaydı. Önerebilecek hiç bir şey göremiyorum. Herhangi bir talep ve şikayetim de yok. Hocamız alanında ve eğitim vermekte çok iyi. Teşekkür ediyorum.

Tuğba GÜVENÇ

Çok eğitici ve güzel geçen bir eğitimdi. Hayatımda kullanabileceğim, yakınlarımın başına geldiğinde yardım edebileceğim. Her şey uygulamaları olarak yapıldığı için hocam oldukça güzel anlattı. Teşekkür ederiz.

Eray GÜLEÇ

Daha önce ehliyat almadan önce ilk yardım dersi aldığımı sanıyordum lakin almadığımı Bilenler Akademi'ye gelip ilk yardım eğitimi aldığımda anladım. Eğitim için teşekkürler.

Davut TÜRKER

Aldığım eğitimin bana bir şeyler kattığını anladım. Kursumuz ve aldığım eğitim hocamızdan memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.

Şahin YILMAZ

Almış olduğum eğitimden son derece memnun kaldım. Her Şey için çok teşekkür ederim.

Yağız KUŞÇUOĞLU

Bilenler Akademi ve tecrübeli hocalarımızın eğitimleri sayesinde hayatımıza pozitif bilgiler kattık teşekkür ederiz.

ŞADUMAN ŞAHİN

GÖZDE HANIM EĞİTİM SÜRESİNCE İLK YARDIM İLE İLGİLİ ÇOK AYDINLATICI BİLGİLER VERDİ. EĞİTİM AKICI VE ANLAŞILIRDI. KURUM ÇOK SEMPATİK VE SICAK BİR ORTAMDI. TEŞEKKÜRLER

Ceyhun TAKMAZ

Gözde Hanımın anlatımları ve uygulamaları çok başarılı. Çok verimli bir kurs oldu. Teşekkür ederiz

Abbas AKCAN

Eğitimde göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim

Aykut KILIÇPARLAR

Eğitimden çok keyif aldım. Hocamızın güler yüzü ve ilgisi çok güzeldi. Eğer bir gün yine böyle bir eğitim alacak olursam Bilenler Akademi'yi tercih ederim.

Mustafa Kemal ÇAMLI

Eğitim yeterli ve özverili hazırlanmıştı. Eğitimcimiz konuya hakim ve bilgiyi kolaylıkla bizlere aktardı. Teşekkürler.

Yunus YILMAZ

Kurs gayet başarılıydı. Özellikle eğitimcimiz hanımefendi çok başarılı ve çok iyi bir eğitmendi. Kendisine teşekkürlerimi borç bilirim.

Dursun ÇAMLIBEL

Eğitimin içeriği ve kullanılan görsel araç ve gerekler eğitimi destekleyici nitelikteydi. Eğitmenin anlatımı ve kullandığı üslup gayet başarılı ve eğitimde tutucuydu.

Burak AKŞUN

Eğitimleri uygulayarak yaptığımız için akılda kalıcı buldum. Aldığım eğitimi sosyal hayatta kullanacağımı düşünüyorum Eğitim eğlenceli ve bilgilendiriciydi.

Nusret BAŞARAN

Öncelikle eğitim veren hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Güler yüzlü ve çok sıcak hocalarımız. Anlatım ve uygulama yerinde, kolayca anlayabiliyoruz. Bilmediğim çok şey varmış, öğrendim. Çevrem ve aileme anlattım ve daha soğuk kanlı oldum. Teşekkür ediyorum.

Cemal Aykut OYTUN

Eğitim boyunca müfredat etkili, anlaşılabilir ve interaktif bir şekilde anlatıldı. Hocalarımızın konulara hakimiyeti belli. Uygulamalar da ilk yardım yöntemlerini pekiştirmemizde çok etkili oldu teşekkürler.

Kadriye AKGÜL

Standart eğitim anlayışının ötesinde bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Daha önce ilk yardım, iş güvenliği eğitimleri oldukça yüzeyseldi. Bilenler AKademi'de dolu dolu 2 gün geçirmek çok faydalı oldu. Umarım gerçek hayatta ihtiyacımız olmaz... Sevgiler.

Mehmet Akif ALBAYRAK

Eğitim anlatım üslupları çok iyi, kurs gayet ferah. Dışarıdan katılımcılara önereceğimden emin olabilirsiniz.

Zehra Gizem ŞİMŞEK

Eğitim anlatımı ve uygulamaları güzeldi. Cengiz Bey'in gerek materyallerle desteklemesi gerek anlatımı akıcı ve dikkat çekiciydi. Teşekkürler.

Berivan ŞAK

Dersler çok keyifli ve verimli geçti. Teşekkürler Cengiz Hoca.

Cansu IŞIK

Eğitim boyunca hem çok güzel bilgiler edindim hem de doğru bildiğim yanlışlarımı öğrenerek keyifli bir eğitim geçirdim. Her şey için teşekkürler hocaaam. :)

Çağdaş AKTAŞ

Kesinlikle şahsım adına ve ailem adına hayati önem taşıyan bir eğitim almış oldum. Çok teşekkür ediyorum.

Ümit ERDAL

Çok faydalı bir eğitim oldu, hayatım için önemli ve değerli bir eğitim oldu. Bütün eğitim çok keyifliydi. Emeklerinize sağlık, teşekkür ederim.

Gökçen YILDIRIM

Dersler çok eğlenceli ve öğretici geçti. Teşekkür ederiz iyi ki böyle bir eğitim kurumu var.

Onurhan CEBECİ

Dersler gayet keyifli ve öğreticiydi. Yapılan uygulamalar akılda kalıcı oldu derslerin sohbet havasında geçmesi derslerin akıcı olmasını sağladı. Yapılan uygulamalar derste keyif almamı sağladı.

Zeynep Sibel KAYNAK

Hocamızın anlatışı gayet anlaşılır ve akıcıydı. Sorularımıza detaylı, uzun cevaplar verdi. Oldukça verim aldığım bir eğitimdi. Çok teşekkürler.

Dilara KOCA

Çok güzel ve faydalı oldu. Eğitmenimizin tatlı anlatımıyla ve bilgisi ile çok güzel pekişti. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ayşenur BOSTANCI

Hocamızın anlatış şekli, tavırları hiç sıkılmadan dersi dinlememi sağladı. Çok severek kursu tamamlıyorum. Çok teşekkür ederim hocamıza.

Duran EKE

Eğitim içeriği bol ve anlaşılır biçimdeydi. Konu ile ilgili örnekler ve uygulamalar eğitici nitelikliydi. Cengiz Bey'e teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Nazmi GELİŞGEN

Bir gün herkesin başına gelebilecek ya da karşılaşabileceği temel konularaın uygulamalı ve yararlı olduğunu düşündüğüm bir eğitim aldım. Şahsım adına eğitimden memnun kaldım. Herkesin öğrenmesi gereken şeyler.

Alp Yalın KAYA

25-26.11.2021 tarihlerinde kurumunuzdan eğitim aldım. Eğitmenimizin güler yüzü ve konulara hakimiyeti özellikle aldığım eğitimi eğlenceli ve akıcı kıldı. Ayrıca uygulamaların varlığı konuyu daha iyi öğrenmemi sağladı. Her şey için teşekkür ederim.

Eda ŞİRİN

Eğitmenimiz çok pozitif, konuları çok net ve anlaşılır şekilde anlattı. Sorularımızın tamamını cevapladı. Bu kadar kısa zamanda verimli bilgiler edindik. Her şey çok güzeldi teşekkür ederiz.

Yasin CANTAŞ

Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Doğru olduğunu düşündüğüm çok şeyin yanlış olduğunu gördüm. İlk yardım eğitimi çok önemli ve değerli bir bilgi herkese tavsiye ediyorum. Herkesin öğrenmesi gerekiyor. Cengiz hocama teşekkür ederim.

Gönül ERTEMİZ

İki günlük aldığım ilk yardım eğitiminden gerek öğretmenimiz gerek kurumunuzdan memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.

Bayram Samet ATAK

Eğitimi gayet anlaşılır ve akıcı bir şekilde tamamladık. Eğitmenimizin enerjisi ve hitap şekli sınıfı enerjik tuttu. Artık hayat kurtarmada bilinçsiz değil, doğru tekniklerle müdahalede bulunacağız. Teşekkürler:)

Sevim EKİNCİ

Sunum, anlatım mükemmel. Her kelimesi anlaşılır olarak ifade ediliyor. Çok memnun kaldım. Hocama başarılar diliyorum, yolu açık olsun.

Özcan ALTINIŞIK

Bilenler Akademi'den çok memnun kaldım, hoşgörüyle karşılandım. Arkadaşlarıma öneri yapabilirim. Gözde hocam çok iyi ders anlattı, Çok güzel ders işledik. Ekibe çok teşekkür ederim.

Pelin ÇELİK

Akademik olarak gerçekten tüm bilgilendirmeler A'dan Z'ye harikaydı. Hocamızın öncelikle güler yüzlü anlatım teknikleri, diksiyonu, ses tonu tümüyle keyifli bir süreç geçirmemize neden oldu. Ortam koşulları da son derece uygundu. Kendimizi kendi iş yerimizde hissettirdiğiniz için Gözde ve Cengiz Hocama çok teşekkürederiö.

Utkan SAYKAL

Bilgi birikimi ve iletişim açısından hocamız oldukça başarılı. Mesleğini severek yaptığı için sadece gerekenleri değil, normal hayatta işe yarayacak bilgileri de sınıfla paylaşması çok değerli. Hocamız bana göre çok başarılı ve geleceği çok parlak bir eğitimci.

Elif ÇAĞATAY

23.11.2021 tarihinde il yardım eğitim yenilemesini Bilenler Akademi'de gerçekleştirdik. Gayet verimli ve keyifli bir eğitim oldu. Hocamızın eğitimde verdiği konular hakkındaki bilgi ve deneyimi bizler için çok faydalı oldu. Kendisine emeği için çok teşekkür ederim.

Rahime BUĞDAY

Hocamız ilk yardım dersinde fevkalade anlatımıyla bilgilerimizi yeniledi. Teşekkür ederiz.

Filiz DURAK

Güncel olaylar ve yaşanan gerçek örneklerle anlatımı için sayın Cengiz Bey'e çok teşekkürler :)

Kemal Erim BAKOVA

Çok faydalı bir eğitimdi. Eğitmen arkadaşımıza verdiği bilgiler için çok teşekkür ederim.

Soner ŞEN

Hocamızın bize verdiği eğitim ve insanlara karşı olan yaklaşımından dolayı çok teşekkür ederiz.

Buse BEKTAŞ

Çok verimli bir eğitimdi. Hocamız çok tatlı ve gayet anlaşılır şekilde bizlere her şeyi aktardı. Çok keyifli öğretici bir eğitim oldu teşekkür ederiz. :)

Buse BEKTAŞ

Çok verimli bir eğitimdi. Hocamız çok tatlı ve gayet anlaşılır şekilde bizlere her şeyi aktardı. Çok keyifli öğretici bir eğitim oldu teşekkür ederiz. :)

Ayşenur ULUÇAY

Her şey için teşekkür ederim. Ders anlatımı çok iyiydi.

Evren KARAGÜNDOSTU

Değerli vaktini bize ayıran, insan hayatı konusunda en temel hayata bağlama aşamalarından biri olan ilk yardım konusunda verdiği kıymetli bilgiler için eğitmenimize ve Bilenler Akademi'ye teşekkür ederiz.

Ali KOZANOĞLU

Beğendik, çok güzel bir ortam ve güzel açıklamaları için hocamıza ve diğer personellere yaklaşımları için çok teşekkür ederiz.

Şaduman ŞAHİN

Hocamız eğitim süresince ilk yardım ile ilgili çok aydınlatıcı bilgiler verdi. Eğitim akıcı ve anlaşılırdı. Kurum çok sempatik ve sıcak bir ortamdı.

Murat KAYMAKOĞLU

Hocamızın anlatımı gerçekten çok güzeldi, bana verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin her zaman.

Talip ZEKİ

Çok güzel bir çalışma ve bilgilendirme oldu. Hocamızın gülen gözleri ve esprili anlatımıyla güzel bir eğitim oldu. Teşekkür ederim başarılarınızın devamını diliyorum.

Yasin AKGÜMÜŞ

Hocamızın anlatımı ve diksiyonu çok güzeldi. Memnun kaldım.

Barış BULUT

Eğitimin ilk gününden son gününe kadar güler yüzlü, saygılı ve esprili bir eğitim aldım. Eğitimin çok faydalı olduğunu ve her bireye gerekli olduğunu düşünüyorum. Değerli bir hoca ile çalıştığım için sizlere ve hocamıza teşekkür ederim.

Büşra SALCI

Gözde öğretmenimizle hem öğrenirken hem eğlendik. Gerçekten herkesin alması gereken bir eğitim. Bilmediğim çok şey olduğunu görünce öğrenmek çok keyifli oldu. Teşekkürler Bilenler Akademi. :)

Mustafa ÖNDER

Doğru bildiklerimizin tamamen yanlış olduğunu öğrendiğimiz; güler yüzlü, samimi eğitmen desteğiyle geçen 2 gün için teşekkürler.

Merve DUYAR

Aldığımız hatta aldığım eğitimlerin arasında en keyifli ola, sıkıcı geçmeyen iki günü yaşadım. Bunun için sizlere teşekkür ediyorum. Önemlisi hayat kurtarıcı olmak!

Yavuz KUTUCU

Eğitimlerimiz gayet verimli geçti. Hem çalışma hayatımızda hem sosyal hayatımızda işimize yarayacak bir eğitim aldık. Hocamızın emeklerine sağlık.

Güler KIYAK

Daha önce başka bir firmadan ilk yardım eğitimi almıştım fakat kitaptan ezber usulü anlatım olduğu için çok aklımda kalmamıştı. Ezberleyerek sınava girmiştim mecburen. ama burada örneklemeyle uygulamayla anlatıldığı için unutmam imkansız. Kitaba bakmadan hepsi aklımda bu çok güzel bir öğrenme şekli. Teşekkür ederim :)

Yılmaz ESER

İki günlük ilk yardım eğitimimiz hocamız çok iyi anlattığı için çok güzel geçti. Teşekkür ederiz.

Ayşe KÖSE

İlk yardım eğitimi hayatımızın her alanında gerekli olan bilgileri almamızı sağladı. Hocamızın teorik ve uygulamalı anlatımı çok iyi öğrenmemizi sağladı. Her şey için teşekkür ederim.

Cengizhan Yıldırım

İlgili, alakalı ve eğlenceli eğitim yönteminiz için çok teşekkür ederim.

Kübra Saydan

Eğitim akıcı ve güzeldi iyiki bu eğitime katılmışım. teşekkür ederim.

Ferit CAVKAYTAR

Konu anlatımı ve slayt gösterimi genel anlamda bütünleşerek anlamamızda başarılı oldu. Konu anlatımından sonraki yapılan uygulama ve sınavla da öğrendiklerimizi pekiştirme yaptık bu bakımdan eğitimde gayet başarılı bir kurum teşekkür ederim.

Sena YILDIRIM

Gayet güzel anlaşılır ve eğlenceli bir eğitimdi teşekkür ederim.

Abdurrahman Yıldırım

Bilenler Akademi Eğitim Merkezinden almış olduğum ilk yardım kursundan çok ciddi bilgiler edindim. Her kes için çok faydalı olacağını düşündğüm bir eğiitm ve işini severek yapan bir kurum teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.

Osman ACUN

Çok faydalı bir eğitim oldu hocalarımızın eğiitm yöntemi bize çok fayda sağladı teşekkür ederim.

ÖZGÜR AKTAŞ

çok verimli bir eğitim oldu, her şey için teşekkür ederiz. eğitimden ve oradaki ilgiden çok memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Mehmet Can ERSOY

oldukça faydalı ve öğretici bir eğitimdi. Hem Örnekler hem de işleyiş açısından temel ilk yardım eğitimini alabileceğimiz konusuna hakim bir kurum ve eğitmen kadrosu. ilgi ve emekleriniz için teşekkür ederim

HURŞİT COŞAR

ALMIŞ OLDUĞUMUZ İLKYARDIM KURSU ÇOK FAYDALI OLDU TEŞEKKÜRLER

BURAK KARA

ALDIĞIMIZ EĞİTİM BİLGİ DOLU, KEYİFLİ VE ÇOK FAYDALI HOCALARIMIZIN DA ANLATIMIYLA BİR ÇOK ŞEY ÖĞRENDİK. TEŞEKKÜRLER

Duygu Erdoğan Karalar

Eğitim içerik, uygulama ve işleyiş itibariyle gayet etkili ve anlaşılır bir öğrenim süreci geçirmemizi sağlıyor. hocalarımıza ilgi ve alakaları için teşekkür ederim

ömer tekin

gayet güzel ve başarılı bir eğitim teşekkür ederim. saygılar

Levent KÜTÜK

almış olduğum çok faydalı bir eğitim. Eğitim kurumuna ve öğretmenlerimize teşekkür ederim.

akın çataltaş

her şey çok güzeldi ilk yardım eğitimini tam anlamıyla profesyonel bir ekipten aldığıma inanıyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

celil sazak

anlatım, davranış, uygulamalı eğitim mükemmeldi teşekkür ederim

bilge özgün

eğitim son derece keyifli ve öğretici geçti teşekkürler

MUSTAFA TOPRAK

GÜNLÜK YAŞANTIMIZDA DOĞRU OLARAK BİLDİĞİMİZ YANLIŞLARI ÖĞRENMEMİZ ADINA ÇOK FAYDALI BİR EĞİTİM OLDU. EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

Yunus SEVİNDİ

Aldığımız eğitim benim adıma çok kaliteli ve iyiydi her şey çok iyi anlatıldı ve hafızamızda kalma adına herşey yapıldı teşekkür ederim.

İlhan EROĞLAN

bana dünya da yardımların en güzelini öğrettiğiniz için sizlere kendi adıma ve yardım edebileceğim hastaların adına da teşekkür ederim.

Mustafa KAVUN

güzel bi 2 gün geçirdim verdiğiniz eğitim iyi ve başarılı her şey için çok teşekkür ederim.

Serkan TEK

faydalı ve eğlenceli bir ilk yardım eğitimi oldu teşekkürler bilenler akademi

Ahmet Karabıyık

Eğitim veren tüm hocalarıma teşekkür ediyorum. 10 numara bir eğitimdi

OKAN ORHAN

EĞİTİM GERÇENTEN BAŞARILI VE FAYDALI OLDU TÜM HOCALARIMA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

Cüneyt YEŞİL

yapmış olduğunuz eğitim hayatın önemi anlamında çok değerli başarılarınızın devamını diliyorum.

Nail Güler

keyif dolu bir eğitim oldu özellikle yaşanmış vakalardan örneklerle anlatıldığı için daha keyifli ve akılda kalıcı oldu teşekkürler bilenler akademi

Kemal Kaydım

çok başarılı ve gelecekte karşılaşacağımız olaylara karşı aydınlattığınız için teşekkür ederim.başarılar.

Eyüp ÇETİN

iki günlük bir eğitimle ilk yardıma muhtaç bir kişiye yapılabilecek doğru ilk yardımı öğrendim. bence herkesin alması gereken bir eğitim saygı ve sevgiyle

murat gelen

konular gayet güzel, anlaşılır ve akıcı şekilde anlatılıyor teşekkür ederim

SERCAN KOCA

ÇOK EĞLENCELİ VE VERİMLİ BİR EĞİTİM GEÇTİ BİLENLER AKADEMİ HOCALARINA VE CENGİZ BEYE TEŞEKKÜR EDERİM GÜLER YÜZÜNÜZ VE MİSAFİRPERVERLİĞİNİZDEN DOLAYI SAYGILAR.

esin esen

amaca uygun ders içeriği, anlatım ve uygulamalar çok iyi ders materyali olarak verilen kitap yeterli ve sorularla öğrenme pekişiyor ve kolaylaşıyor. teşekkürler bilenler akademi

Esra GÖK

sizlerden almış olduğum İlk yardım eğitimi bilinçsiz bir yardımın ortadan kalkmasına ve bilinçli bir ilkyardımcı olmama sebep oldu. gerekli olan bilgi ve uygulama konusunda yeterli bilgilere sahip oldum hocalarımızın anlatımları bilgileri ve ilgileri oldukça iyi teşekkür ederim.

Murat Gökdemir

Eğilendirici ve bilgilendirici bir ilk yardım eğitimiydi teşekkürler

murat cömert

eğitimimiz zevkli ve çok eğlenceli geçti bizlere eğitim veren hocalarımıza ve bilenler akademiye teşekkür ederim.

Aytekin Döne

Güzel bir eğitim oldu. özellikle uygulamalı olması konuları daha pekiştirmemizi sağladı bu güne kadar yanlış bildiğimiz konuların doğrusunu öğrenmiş olduk.

Duygu Ayvat

her şey çok güzeldi. çok içten ve samimiydiniz teşekkür ederiz.

Batuhan YONCACI

Her şey çok güzeldi. güler yüzlü eğitmenlerimizle birlikte keyifli ve bilgilendirici bir seminer geçirdik. teşekkürler Bilenler Akademi.

Gülcan Kaymak

harşey için çok teşekkür ederim. ilk yardımın hayatımızdaki yeri ve önemini daha iyi anladık.

Caner MAVİLİ

Gayet kaliteli ve tecrübeli eğitmenler eşliğinde çok başarılı bir eğitim oldu teşekkürler Bilenler Akademi.

Esin Şahin

Alanında uzman hocalarımız eşliğinde verimli bir eğitim süreciydi saygı ve sevgi ile...

Ayşegül ÜSTÜNSOY

verilen eğitimler çok çok verimliydi teşekkür ederiz.

Senem sevim

faydalı bilfginin doğru kaynaktan edinilmesini sağlayan mükemmel bir eğitimdi teşekkürler

Şükrü Demirci

oluşan samimi ve sıcak ortam ve bunun yanında güzel anlatım teknikleri için teşekkürler. benim için harika bir eğitim ve tecrübeydi Bilenler akademiye ve hocalarımıza sonsuz teşekkürler.

Tuğçe KOÇAK

Faydalı ve oldukça eğitici bir eğitim oldu. şimdiye kadar öğrendiğimiz kulaktan dolma yanlış bilgieri düzeltme doğrusunu öğrenme fırsatımız oldu. günlük yaşamda rahatlıkla kullanabileceğimiz şeyler öğrettiniz. teşekkür ederiz.

Aslı Ünal

İlk yardımın önemini daha iyi kavramamızı sağlayan eğitici ve öğretici bir seminerdi. teşekkürler

Gonca ATAÇ

bu denli önemli bilgileri bizleri hiç sıkmadan, eğlendirerek ve hayatın içinden de örnekler vererek pekiştiren eğitmenlerimize bu faydalı eğitimden dolayı teşekkür ederim.

Başak BEŞER

Eğitici ve öğretici bir eğitimdi. yeni bilgiler öğrendiğime eski bilgilerimi tazelediğime inancım sonsuz. herşey için teşekkürler

DİLEK BAKTIR

AKILDA KALICI VE KEYİFLİ BİR EĞİTİMDİ TEŞEKKÜRLER

Kübra Üçok

keyifli geçen aynı zamanda fazlasıyla eğitici ve öğretici, uygulamalarla desteklediğimiz bir eğitim oldu. çok teşekkür ederim

D. Bilgesu YILDIZ

Eğitim faydalı ve öğretici geçti çok teşekkür ederim.

Gökçen Sayın

öncede bildiğim bilgileri tazelerken bilmediği çok güzel bilgiler edindim, emeklerinize sağlık çok başarılı bir süreçti teşekkür ederim.

NESLİHAN ATAMAN

EĞİTİM GAYET AKICIYDI SÜRE OLARAK YETERLİ DÜZEYDE VE EĞİTİM KONULARI İLE ANLATIMLARI GAYET GÜZEL TEŞEKKÜR EDERİM.

Özlem Durmuş

Akılda kalan ama aynı zamanda eğlenceli bir eğitim oldu. her iki hocamıza da çok teşekkür ederiz.

Aslı IŞILDAK

Eğitim çokkeyifliydi, kısa sürede pek çok bilgi öğrendik. her şey için çok teşekkür ederim

CANBERK ÖRÜCÜ

Eğitim çok eğitici ve öğreticiydi teşekkür ederim.

Volkan TURAN

Eğitimin çok faydalı olduğunu düşünüyorum neden daha , keşke daha önce fırsatım olsaydı, doğru bilinen çoğu tekniklerin yanlış olduğunu bilip doğrusunu öğrenmek güzel oldu. bu eğitimden sonra bilinçsiz ilk yardımları aza indirip yaşam oranının artması, insanlara faydalı olmak güzel olacak

Ş. AYDIN ÖZTÜRK

İŞİM GEREĞİ EĞİTİM ALDIM,ANCAK İŞ DIŞINDA ÇEVREMDEKİ İNSANLARIN KATILMASINI DA DİLERİM

Alp Aral BAYKAL

Eğitimde herşey çok iyiydi çok teşekkür ederim:)

Tacettin ÇAKAR

- Eğitim sadece belge almaktan ziyade günlük yaşantımızda kullanmaya yönelikti - Eğitimde kullanılan materyaller ve uygulamalar yeterli düzeyde olup, son derece anlaşılırdı. - Eğitim internet üzerinden tekrar etmek açısından da son derece kolaylık sağlamaktaydı. her şey için teşekkür ederim

Serdar Doğu

Eğitim yerimiz ulaşım olarak kolay bulunabilir bir yerdeydi, eğitimdeki eğitmenlerin pozitif tavrı eğitimin eğlenceli ve anlaşılır olmasını sağladı genel olarak çok memnunkaldığım bir eğitimdi teşekkür ederim.

SİBEL EMİR

İLK YARDIMI KISA SÜREDE DOLU DOLU VE EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE ÖĞRENDİM. EĞİTİM BAŞARILI VE EĞİTİCİ EN ÖNEMLİSİ DE DETAYLIYDI BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLER TEŞEKKÜR EDERİM

abdurrahman dede

çok faydalı anlatımları gerçekten bilgi verici ve öğretici. eğitimden çok memnun kaldım teşekkür ederim

Nuran YALÇIN

2 günlük eğitim boyunca eğitmenlerimizin anlatımı ve samimi yaklaşımlarıyla her şey çok güzeldi emeğinize sağlık.

Serkan Ceyhan

eğitim benim için çok verimli geçti. önceden doğru bildiğim yanlışlarımı düzelttim bundan sonra daha doğru ve bilinçli hasta ve yaralıya yaklaşacağım emeği geçen eğitmenlere ve beni eğitime gönderen kurumuma teşekkür ederim.

ÇAĞRI ARSLAN

HAYAT BOYU İŞE YARAYACAK BİR EĞİTİM. GÖRSEL VE TEORİK OLARAK HER ŞEY GÜZELDİ. TEŞEKKÜR EDERİZ.

Cumhur Taner

hayatın içinden ve her an yaşayabileceğimiz olumsuzluklara dair her şey. teşekkürler.

Serkan Çelik

Tecrübeli kadrosu ile verimli, katılımı kuvvetli ve enerjisi yüksek bir eğitim oldu teşekkür ederim.

Begüm TOPÇU

Gerek görsel gerekse tanımlamalar olsun gayet tatmin edici bir eğitimdi. sınava ve gerçek hayata ilişkin önemli ve özel bilgiler verildi teşekkürler :)

MURAT GÜNEY

Eğitimciler donanımlı ve yeterli, eğitim lanı elverişli, malzemeler ve dokümanlar yeterli her şey için teşekkür ederim

mustafa kuşçu

kesinlikle yeni öğrendiğim, doğru bildiğimiz yanlışların doğrusunu öğrettiğiniz için teşekkürler

mehmet çetinkaya

gayet iyi ve faydalı bir eğitimdi teşekkürler

AYNUR ORMAN

ÇOK FALA PRATİK VARDI VE BU HARİKA OLDU. ANLATIM VE TEKRAR PRATİK HER ŞEY MÜKEMMELDİ TEŞEKKÜRLER

Mehtap Uğurlu

Eğitim ve eğitmenler çok başarılıydı. faydalı bir eğitim daha çok kişinin alması gereken bir eğitim. eğitmenler çok İlgili bize kattığınız eşsiz bilgiler için teşekkür ederim.

Ferhat AKMAN

Eğitimin halk arasında çoğu yanlış bilgiyi düzeltmek amacıyla çok faydalı olduğunuz düşünüyorum. eğitimin gerçekleştiği mekan, süre ve verilen bilgi açısından yeterli olduğunuz düşünüyorum emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Ö. Mine IŞIK

Beklediğim ve istediğim bir eğitimdi. bilgi ve destekleriniz için çok teşekkür ederim.

tarık ABACI

Eğitim çok güzeldi ve verimli geçti teşekkürler :)

kazım güven

her şey için çok teşekkür ederim ilgi, alaka ve eğitim 10 numara

mehmet erdoğan

çok aydınlandık, Eğitim çok güzel ve eğiticiydi teşekkür ederiz.

anıl balaban

Eğitim veren öğretmenler hoşgörülü ve samimi verilen eğitim akılda kalıyor teşekkür ederim

Fatma BOYNUUZUN

Çok kaliteli, çok faydalı bir eğitim. çok memnun kaldım. bence bu eğitime herkes katılmalı. Eğitimcilerimiz de çok başarılı, bizlere öğretilen bilgileri için çok teşekkür ediyorum.

İlyas KUŞÇU

Eğitim çok güzeldi, güler yüzlü bir kadro eğitimden ve eğitmenlerden çok memnun kaldım 10 numara bir eğitimdi teşekkür ederim.

MEHMET ATEŞ

eğitim çok verimli oldu, gerçek hayatta bana yardımcı olacak bir çok konu öğrendim. Teşekkürler

Mustafa Kavun

güzel bir 2 gün geçirdim. verdiğiniz eğitimin iyi ve başarılı olduğuna inanıyorum her şey için teşekkür ederim.

Bilge Şeyma KÜTÜKOĞLU

EĞİTİMİNİZDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.KİTAPTAKİ YAZI,GÖRSELLER ÇOK AÇIKLAYICI.WEB SİTENİZDEKİ SORULAR ÇOK FAYDALI.HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER.

TAYFUN TURAN

EĞİTİMİNİZE 5 YILDIZ VERİYORUM :)ÇOK ÇOK İYİYDİ.

Nihal BOZMAZ

Çok eğlenceli,çok sıcak,neşeli bir eğitim aldım sayenizde .Sizden çok şey öğrendim.Her şey için çok teşekkür ederim

İBRAHİM ÖZBAŞ

ÇOK MEMNUN KALDIĞIM BİR EĞİTİM OLDU.EMEĞİ GEÇEN HOCALARIMA TEŞEKKÜR EDERİM.

SALİH SEZER

EĞİTİM GAYET GÜZEL VE ANLAŞILIR GEÇTİ

FATİH KURU

BU EĞİTİMİ 2016 YILINDA DA ALMIŞTIM.BU SEFERKİ DAHA İYİ BİR EĞİTİM OLDU.

EMRE BOLAT

İKİ GÜNLÜK EĞİTİM GAYET GÜZELDİ.HOCALARIN BİLGİ DÜZEYİ,TAVIR VE TUTUMLARI GAYET GÜZELDİ.

Özgür R.ALTAŞ

Çok başarılı bir eğitmen ve eğitimdi.Uygulamalar herkese yaptırıldığı için çok faydalı oldu

Mehmet Ali BOLAT

Hocamızın akıcı ve güzel anlatımları sayesinde kursumuz iyi geçti.Çok verimli bir eğitimdi.TEŞEKKÜR EDİYORUM.

METE BAYKAM

ETKİLEYİCİ,NEŞELİ,AKILDA YER EDEN BİR ANLATIM TARZI İLE GAYET VERİMLİ BİR EĞİTİM SÜRECİYDİ.KENDİM VE İLERİDE KURTARABİLECEĞİM OLASI HAYATLAR ADINA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

MUSTAFA AYHAN

EĞİTİM VE ANLATIM GAYET GÜZEL.ÇOK MEMNUN KALDIM.

Musa GÜNGÖR

EĞİTİM ÇOK GÜZELDİ.MEMNUN KALDIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Oğulcan Mehmet TEKDAŞ

YAPILAN UYGULAMALAR VE VERİLEN ÖRNEKLER İLE OLAYLAR DAHA KALICI OLDU.EZBERE DAYANMAYAN GÜZEL BİR EĞİTİMDİ.

Abdullah TUNÇ

HOCAMIZDAN GAYET MEMNUN KALDIM.NEŞELİ,UYGULAMALI ANLATTIĞI İÇİN EĞİTİM ÇOK ZEVKLİ GEÇTİ.HERKESİN BU EĞİTİMİ ALIP BİLİNÇLENMESİ GEREKİR.

SİNAN CANBOLAT

İŞ YERİ GÜZELDİ. AÇIK BÜFE :) YETKİLİLER İLGİLİ VE GÜLER YÜZLÜYDÜ.SEVİYELİ VE GÜZELDİ.HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Abdullah Tunç

ARKADAŞLAR İKİ GÜNLÜK EĞİTİM AMA ŞÖYLE SÖYLEMEK İSTİYORUM HAYATİMİZİ YASANTİMİZİ DEGİSTİRECEK BİR EGİTİM BENİM ORAYA GİTTİKTEN SONRA HAYATA BAKİS AÇIM İNSAN NE KADAR DEGERLİ OLUP BUNU DEGERSİZ YAPAN KENDİMİZ OLDUGUNU OGRENDİM EVİNDE COCUKLARİ OLANLAR İNSAN EĞER Kİ BİR BİLGİSİ YOKSA GOZUNUN ONUNDE AMBULANS GELENE KADAR COCUGUNUN SADECE ÖLÜMÜNÜ SEYREDER KADIN ERKEK HİC ÖNEMLİ DEĞİL TEMEL YASAM DESTEĞİ HAYAT KURTARIR BANA BİSİ OLMAZ DEME SEVDİĞİNİN GOZUNUN ONUNDE ÖLÜMÜNE İZİN VERME HİC BİR SEY İCİN HİC BİR ZAMAN GEC DEGİL BENCİL OLAN SEN DEGİL BENCİL OLAN HER ZAMAN BEYNİMİZ HERKESE SAĞLIKLI SIHHATLİ GUNLER DİLİYORUM SAYGILAR.

Şerafettin KARAGÜL

GÜNLÜK HAYATTA KARŞILAŞABİLECEĞİMİZ SON DERECE ÖNEMLİ VAKALAR,TEHLİKELER,USTACA ANLATILDI.ETKİLİ ÇOK FAYDALI BİR EĞİTİMDİ.TEŞEKKÜR EDERİM

A.Keskin

Eğitimde beklentilerim karşılandı.süre olabildiğince güzel kullanıldı.örnekler gerçekçiydi.teşekkür ederim.

Mikail DUMLUPINAR

EĞİTİM ÇOK YARARLI VE EĞLENCELİYDİ.AYNI ZAMANDA ÇOK DA GEREKLİ.HERKES ALMALI.

Enver Sedat ŞEN

EĞİTİMİ ÇOK BAŞARILIYDI.UYGULAMALAR TEK TEK HEPİMİZE YAPTIRILDIĞI İÇİN ÇOK ZEVKLİYDİ.BÖYLE BİR PROGRAMI KATILDIĞIM İÇİN ŞANSLI HİSSEDİYORUM.

Serkan Caluk

Sağlamış olduğunuz eğitim imkanı için teşekkür ediyorum.Etrafımdaki birçok insana yararımın dokunacağını bildiğim için mutluyum.TEŞEKKÜR EDERİM..........

Hakan Çetin

Sadece çalışanlar için değil tüm insanların alması gereken çok faydalı bir eğitim...

DEVRİM DOYGUN

2 GÜN BOYUNCA ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİM,GÖRSEL SUNUM BAŞARILIYDI.HOCALARIMIZIN DA BİLGİ DÜZEYİ VE ANLATMA KABİLİYETLERİ YETERLİ VE ÜST DÜZEYDEYDİ.ÇOK TEŞEKKÜRLER

TÜRCİHAN CEYLAN

EĞLENCELİ BİR EĞİTİM OLDU.AÇIK,SADE,ANLAŞILIR BİR ÜSLUPLA ANLATILDI KONULAR.BOL UYGULAMA OLDUĞU İÇİN ÇOK AKILDA KALICI.TEŞEKKÜRLER

Ufuk BÜYÜKALAN

HOCALARIMIZ BİZLERE ÇOK YARDIMCI OLDU..İLK YARDIM KONUSUNDA BİLİNÇLENDİK.TEŞEKKÜR EDERİM

Hacer ARKAN

HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BU KADAR EĞLENCELİ BİR EĞİTİM OLACAĞINI TAHMİN ETMEMİŞTİM :))))

Asım TEKSEN

VERİLEN EĞİTİM İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.ÇOK GÜLER YÜZLÜYDÜ HOCALAR.EMEKLERİNE SAĞLIK.

Hamit Çelebier

Ortam,hocalar,her şey mükemmeldi.eğitim çok faydalı oldu

Mehmet HOŞBUL

EĞİTİM SON DERECE KALİTELİ,FAYDALI,HOCALAR HOŞGÖRÜLÜYDÜ,MÜKEMMEL ANLATIM VARDI.

EFE AKAR

EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.CENGİZ BEY E İLGİSİNDEN DOLAYI AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ayşegül YILDIRIM

Hem KENDİM hem çevrem için çok faydalı olacağına inanıyorum.Kendime çok şey kattığımı düşünüyorum.

Cihangir DEMİRAĞ

Kesinlikle her vatandaşın alması gereken bir eğitim

Gökhan ŞAHİN

HOCALAR ÇOK DONANIMLI VE BAŞARILI.HERKESİN ALMASI GEREKEN FAYDALI BİR EĞİTİM.SAYGILAR...

İsmail Baykara

EĞİTİMDEN MEMNUN KALDIM.EĞLENCELİ,ÇOK FAYDALI BİR EĞİTİMDİ.

YASEMİN PATIROĞLU

ÜMMÜHAN HOCAMIZI ÇOK SEVDİM :) ÇOK EĞİTİCİ,ÖĞRETİCİ,AKICI BİR ANLATIMI VE TARZI VAR.ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM POZİTİF ENERJİSİYLE KEYİFLİ BİR EĞİTİM ALMAMIZI SAĞLADI.HERKESE TAVSİYE EDECEĞİM.

MERT ELİVAR

GAYET EĞİTİCİ,FAYDALI.ÖĞRETİCİ,EĞLENCELİ.ÖĞRETMENLERİMİZ DENEYİMLİYDİ.MEMNUN KALDIM :))))))

Samed YAŞAR

Eğitimi çok faydalı buldum.Kurum hocalarına da teşekkür ederim.Her bireyin alması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum.

Zafer Barslan

Eğitmenimiz Ümmühan Hanım gayet anlaşılır ve iyi örneklemelerle tüm konuları akıcı bir şekilde anlattı.Kendisine çok teşekkür ederim

SEMİH ULUÇAY

EĞİTİM AKICI VE ANLAŞILIRDI.VERİLEN DÖKÜMANLAR DA YETERLİYDİ..ÜMMÜHAN HOCA YA TEŞEKKÜRLER....

AHMET Y.

İTİRAF ETMELİYİM Kİ EĞİTİME ÇOK İSTEKSİZ GELDİM.AMA ÖN YARGILI DAVRANMIŞIM.BANA ÇOK ŞEY KATTI.HERKESİN BU EĞİTİMİ ALMASI VE BİLİNÇLENMESİ GEREKİYOR.İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE GİRDİĞİM SINAVDAN DA 90 PUAN ALARAK GEÇTİM.HOCALAR HİÇBİR SAĞLIK BİLGİSİ OLMAYAN KİŞİYE GÖRE MÜKEMMEL DERS ANLATIYORLAR.

Armağan TEKCAN

EĞİTİM ÇOK YARARLI VE EĞİTİCİ GEÇTİ.TEŞEKKÜR EDERİM

CANAN CENGİZ

EĞİTİM ÇOK ETKİLİ VE VERİMLİ BİR EĞİTİMDİ.HOCAMIZIN KONUYA HAKİMİYETİ VE İLK YARDIMI EĞLENEREK ÖĞRETMESİ MÜKEMMELDİ.EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Ferda NAZİK

Eğlenerek öğrenmek çok keyifliydi.Dersin sıkıcı olduğu an hiç olmadı.Umarım ihtiyaç duymayız...

İsmail Cem Kaya

Eğitim çok faydalı,eğitmenler çok güler yüzlü ve bilgiliydi.Her şey için teşekkür ederim...

Gamze Aktaş

ÇOK VERİMLİ BİR EĞİTİMDİ ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

ÖZKAN ÖZDEMİR

GERÇEKTEN BU KADAR KOLAY ÖĞRENEBİLECEĞİMİ SANMIYORDUM.TAMAMEN HAYATIN İÇİNDEN ÖRNEKLER İLE AKILDA KALICI YÖNTEMLERLE ANLATILDI.HOCALARIN SICAKKANLI VE SABIRLI TAVRI ÖĞRENMEMİ KOLAYLAŞTIRDI.EĞLENCELİ,ÇOK FAYDALI HERKESİN BİR GÜN İŞİNE YARAYACAĞI BİR EĞİTİM.TEŞEKKÜRLER...

OKAN YILDIZ

GAYET EĞLENCELİ VE ÖĞRETİCİ BİR EĞİTİM SÜRECİYDİ.TEŞEKKÜRLER

Mahir Kesekler

Eğitim çok başarılı,çok anlaşılır şekilde aktarıldı.ÇOK FAYDALI BİR EĞİTİM.ÇOK TEŞEKKÜRLER

Metin Yalçınkaya

DOĞRU BİLDİĞİMİZ(SANDIĞIMIZ) YANLIŞLARI DÜZELTTİK.ÇOK FAYDALI BİR EĞİTİMDİ.BİLGİLENDİK.

GARİP YAV

Konuların işleniş şekli,soru cevap şeklinde anlatılması,uygulamalarla desteklenmesi çok güzeldi.TEŞEKKÜR EDERİM...

Talat Kas

Anlatımlar gayet anlaşılır,verilen örnekler akılda kalıcı ve mizah katılarak ders işlenmesi çok güzel.Başarılarınızın devamını dilerim.

Eren Nabi

Çok memnun kaldım.Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Engin ERKAYA

Öncelikle eğitim için teşekkür ederim.Faydalı bir eğitim aldığımı düşünüyorum,eğitim öncesi yanlış bilgiler vardı.Şimdi çok farklı görüyorum kendimi teşekkürler.

Güven ERTAŞ

Değerli bilenler akademi ailesi, Kurstaki dersler gayet açık,güzel ve bilgi vericiydi.Herşey için teşekkür ederim.

Saadettin KEÇE

Yaşam ve hayat kurtarmaya dair inanılmaz bilgiler öğrendim.Herkesin uygulayabileceği basit ve pratik bilgilerle insanlara yeni bir yaşam sunabiliriz.

Yaşar Hakbilen

Temiz,nezih bir ortamda eğitim verilmesi ve eğitimcinin güler yüzlü,anlaşılabilir bir dilde olması hoşuma gitti.Son derece memnun kaldım.

Murat AKKAYA

İlkyardımın ne kadar önemli olduğunu öğrendim.Hocamızın verdiği bilgilere göre çoğu insanın yanlış müdahale yüzünden zarar gördüğünün farkına vardım.Çevremdeki herkese tavsiye ederim.

Mustafa AYDOĞAN

Bilinçli bir ilk yardımcı olmak adına çok yararlı bir kurs.Her bireyin ilk yardım kursuna katılması gerekiyor.Bilinçlendirme adına ilk yardım kursuna özendirmek gerekiyor.Teşekkür ederim

Mesut Fehim BAYDAR

Çok faydalı bir eğitim oldu benim için. Eğitmenlerimize ilk yardımı bize bu kadar canlı anlattıkları için çok teşekkür ederim.

Fatih DEMİR

Kurs ortamı gayet güzeldi.Konular akıcı,örneklerle ve yaşanmış olaylarla pekiştirilerek sunulmuştu.Sunum akılda kalıcı şekilde hazırlanmış ve eğitim buna uygun biçimde verilmişti.Saygı ve sevgilerimle...

REMZİ ALPER BİLER

Gerçekten eğitici ve herkesin normalde alması gereken,günlük yaşamda kolaylıkla karşılaşılabilecek durumlarda hayat kurtarabilecek bir eğitim.Teşekkür ederim.

Nafiye TUĞ

Sayın bilenler akademi kurucusu ve sevgili hocalarım, Verdiğiniz eğitim için çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldım.Zevkli,eğlenceli ve oldukça verimli bir eğitim aldım sayenizde.Başarılarınızın devamını dilerim.

Tuğba TEKGÜL

Eğitim tam anlamıyla mükemmeldi.Yaşanmış hikayeler,örnekler akılda kalıcılığı arttırdı.Önerim eğitmenlerin hep böyle anlatım yapması. *İlkyardımı bilelim ama uygulamamız gereken bir ortamla karşılaşmamamız dileğiyle...

Barış GÜNDOĞDU

Çok yararlı bir eğitim oldu.Öğrendiğim her noktayı hayatımın tüm alanında kullanacağım.Tüm ekibe teşekkür ederim.

Sumru RADOLPHIN

Memnun kaldım.Örnekler ve anlatım oldukça anlaşılırdı.Ümmühan hocanın anlatımı çok akılda kalıcıydı.Teşekkürler.

Ufuk CEYLAN

Bilgi yönünden çok muazzam bir eğitimdi.Teorik ve pratik eğitimin birbiri ile koordine ilerlemesi eğitimin son derece verimli olmasını sağladı.Vermiş olduğunuz tüm değerli bilgiler için teşekkür ederim.Siz değerli hocalarımla tanışmak ve Bilenler Akademinin bir ferdi olmaktan gurur duydum.Sizlere ve tüm insanlığa faydalı bir ilk yardımcı olmak umudu ile saygılarımla...

Eren TÜRKMEN

Kurs süresi boyunca eğitimin başarılı olduğunu düşünüyorum.Uygulamaların yeterli olduğunu düşünüyorum.

Fatih KARA

Gayet açık ve faydalı bir eğitim oldu.

Muhammet KÜTÜK

Oldukça başarılı bir eğitimdi.İnsanları aydınlatma yönünden başarılıydı.

Yaşar Eşimez

Profesyonel bir ekip teşekkür ederim...

Dilek Günay Şahin

Herşey çok güzeldi.Son derece eğlenceli ve verimli bir eğitim oldu.Açık net anlaşılır bir anlatımla akılda kalıcı bilgiler edinmiş olduk.Herşey için çok teşekkür ederim..

Adviye ACAK

Anlatım aksanı,örnekler ve gösterilen slaytlar gayet akılda kalıcıydı.Eğlenceli ve verimli bir eğitim oldu.Teşekkürler

Mehmet YAKAR

Verilen eğitim bütün hayatımız boyunca kullanabileceğimiz bilgiler içeriyor.Eğitimlerin sürekli olması temennisiyle :)

Burcu KEÇECİ

Eğitimden keyif aldık ve doğru bildiğimiz birçok yanlışları eğitim sayesinde düzeltmiş olduk.Keyifli eğitiminiz için teşekkür ederim...

Ali KILIÇ

Verimli,eğlenceli ve topluma faydalı bir eğitim.Sıkılmadan eğitime devam etmemizi sağlayan hocalarımıza teşekkür ederim...

İbrahim KÜÇÜK

Gayet keyifli,eğlenceli ve verimli geçen bir eğitimdi.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Mertcan ŞEKERCİ

Eğlenceli geçen ve kaliteli bilgiler veren bir yenileme eğitimiydi.Teşekkür ederim.

Murat DÖRTYOL

Başarılı bir eğitim olmuştur.Uygulamalar teknik bilgiler eski bilgilerimi tazelemiştir.

Murat AKŞİT

Eğitim çok faydalı oldu teşekkür ederim.

Yerda Karahan Karaca

Keyifli bir eğitimdi,akıcı anlatıldı tekrar edilmesi unuttuğum bilgilerimi tazeledi.

Bahadır Özerengin

Eğitim gayet iyi ve verimliydi teşekkür ederim..

Ahmet Musti

Unutmuş olduğum bilgileri tazeledim.Olumlu katkısı olacağına inanıyorum.İş yaşamına da katkısı olacaktır.Saygılarımla..

AYDIN ŞENTÜRK

Teorik bilginin örneklerle desteklendiği için eğitim akılda kalıcı olmuştur.

Zafer ATLIHAN

Güzel bir eğitim oldu unutulan konuları tekrar hatırlama imkanımız oldu.Gündelik hayatta yaşanılabilecek olaylara değinilmesi öğreticiliği arttırdı.

KADİR BAYSAL

Başarılı,sağlıklı ve güzel bir eğitimdi.Teşekkürler.

Seval Sağbili

Eski bilgilerin tazelendiği ve bilgilerin güncel olarak anlatıldığı bir eğitimdi.Tarafımca olumlu ve tüm anlatılanların akılda kalabileceği bir eğitimdi.

MURAT HÜDAVERDİOĞLU

Eğitim güzeldi ve çok verimliydi.

SERHAT TETİK

Eğitim akıcı bir şekilde devam etti.Daha sade ve akılda kalıcı bilgiler elde ettim.Saygılarımla...

Emrah PASLIKILIÇ

Dersler çok keyifli ve hocalarımız çok ilgiliydi.Çok şey öğrendik.Hocalarımıza teşekkür ediyorum.

İbrahim Dikilitaş

2 gün eğitim yeterli ve eğiticiydi.Teşekkürler.

Eyyüp BULUR

Çok keyifli bir eğitimdi.Eğitmenler mesleki bilgilerinin üst düzeyindeydi.Eğitim ekipmanları yeterli,eğitim tamamen amacına uygun ve öğreticiydi.Teşekkürler.

Ali DİKMEN

İşinizi severek ve ciddiye alarak yapmanız ilkyardım eğitimini dahada anlamlı kıldı.Teşekkürler

Esat DİKENER

Anlatılan konuların yaşanmış hikayelerle işlenmesi öğrenmeyi kolaylaştırdığını ve akılda kalıcı olduğunu kendi adıma söyleyebilirim.

Pınar Yıldız DEMİRCİ

Her dakikası dolu dolu geçen bir eğitimdi.Eğitmenler çok bilgili ve çok akıcı anlatıyordu.Teşekkürler

Burcu KALAFAT

Eğitim aldığımız kişiler güleryüzlüydü.Eğitim çok eğlenceliydi.Hem eğlendik hem öğrendik.Örnekler verilmesi güzeldi.Teşekkürler...

Fidel ELHAN

Keyifli,eğlenceli ve öğretici bir o kadarda kurtarıcı...Tüm eğitmenlere teşekkür ediyorum.Umarım hiçbir zaman birilerine ilkyardım uygulamak zorunda kalmayız...

Yağmur ÖZDEMİR

Çok güzel ve zevkli bir eğitimdi.Dersler akıcı ve anlaşılabilir şekilde gerçekleşti.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum...

Damla Çeçen

Samimi güleryüzlü bir ortamda,hizmet konusunda sıkıntı yaşamadığım bir eğitimdi.Anlaşılır bir eğitim geçirdik.

Esra Özkan

Güler yüzlü ve tatlı eğitimcimize teşekkürler...Faydalı bir eğitim oldu...

Elif Türkoğlu

Eğitim gayet başarılı ve faydalıydı.Temel bilinçlenme için gerekli olan bir eğitimdi.Teşekkür ederim.

Direnç çelen

Çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum.Eğitimcimiz başta olmak üzere çok teşekkür ediyorum...

Demet ATAK

ÇOK FAYDALI VE KESİNLİKLE HER BİREYİN ALMASI GEREKEN BİR EĞİTİM.EĞİTMENİMİZ Ümmühan Hanım a akıcı ve anlaşılır anlatımı için teşekkür ederim

Ömer Alper AKÇA

EĞİTMENLER İLGİLİ,GÜLER YÜZLÜ,İŞLERİNE HAKİM .KİTAP SADE BİR DİLLE YAZILMIŞ.ANLAŞILIR FAYDALI BİLGİLER EDİNDİM.TEŞEKKÜRLER...

Ezgi Gizem ALTAY

Eğitimler hem eğlenceli hem de öğretici geçti.Çok verimi faydalı bilgiler öğrendim.teşekkürler

Emra AKGÜN

Güler yüz ve ilgili bilgi aktarımınız için teşekkür ederiz

Savaş YILMAZ

Hocamızın anlatım tarzı,konu hakimiyeti,ilgisi muhteşemdi.Bilenler Akademi ekibi ve Hocamız Ümmühan Hanım'a ilgi ve desteği için teşekkür ederim

Uğur KARAKURT

İki gün boyunca almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım.Eğitmenim olan Ümmühan Hocamın da bilgili ve akıcı anlatımı sayesinde birçok konuda çok faydalı bilgiler öğrendim.Hocamıza sıcakkanlılığı ve hoşgörüsünden dolayı teşekkür ederim...

Meral KARTAL

Eğitimden çok memnun kaldım.Hocamız inanılmaz güzel anlattı.Her anlattığı aklımda kaldı.Kurum yöneticisi Cengiz Bey de çok içten,samimi karşıladı bizleri.Cengiz Bey'e ve tüm hocalara emekleri için teşekkür ederim.(İŞ BANKASI PERSONELİ MERAL)

Yeliz SÖĞÜT

İLGİ,ALAKA VE VERİLEN EĞİTİMDEN SON DERECE MEMNUN KALDIM.HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Serdar COŞKUN

Bol örnekli,uygulamalı,çok yararlı bir eğitimdi.

Mehmet ASLAN

Gerek kendi hayatımda yaptığım bir çok yanlışın doğrusunu öğrendim,gerekse insanlara yardımcı olmam adına çok şey öğrendim.Çok faydalı bir eğitim.Dersin akışı,öğrenme için akıcı ve akılda kalıcı örneklerle pekiştirilmiş.

GÜLAY CEVHER

Çok faydalı bir eğitimdi.Eğitmenimiz Ümmühan Hanım çok tatlı ve çok bilgili.Yardımlarınız için teşekkür ederim...

Erdinç ÖZER

VERİMLİ VE ÇOK FAYDALI BU EĞİTİM İÇİN HOCALARA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ALİ ÖZDEM

Eğitmenlerimizin konuya hakim oluşu ,öğrenci sıfatı ile dinleyen bizlere kolay anlaşılır aktarım sağlıyor.Eğitim sunumlarının uygulamalarla desteklenmesi kalıcı öğrenmemi sağladı.TEŞEKKÜRLER...

Ramazan ŞİMŞEK

Eğitim gayet başarılı,Keşke burada öğrendiklerimizi ilkokul yıllarında öğrenmiş olsaydık.Belki bu güne kadar denk geldiğim kazalardaki kişilerin kurtarılmasını sağlardım.Herkesin mutlaka alması gereken bir eğitim.

Hale DURANSOY

Bilenler ekibine çok teşekkür ederim.İmkanı olan herkesin alması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum.

Ahmet KARAKAYA

Meslek,yaş,cinsiyet fark etmeksizin herkesin alması gereken hayati önem taşıyan faydalı bir eğitim.

Tolga ALDEMİR

Anlatım güzeldi.Sorduğum tüm sorulara cevap alabildim.

Hami AL

Almış olduğum eğitimden çok memnun kaldım.HER ŞEY KUSURSUZDU.

Zeki ONGUN

Verdiğiniz eğitimler ve hocamızın anlatım biçimi çok güzeldi.Emeğinize sağlık

AHMET MAYDA

TV LERDE VE KULAKTAN DUYMA BİLGİLERİN YANLIŞ OLDUĞUNU, VE DOĞRU MÜDAHALENİN NASIL YAPILMASI GEREKTİĞİNİ ÖĞRENDİK.EĞİTİMİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Galip KELLEGÖZ

Anlatım gayet başarılı,keyifle bir çok doğru bilgiye eriştik.Teşekkürler BİLENLER ...

Muhammed Özçiçekçiler

Eğitim gayet başarılı.Hocalar en üst sevide ne verebilirim düşüncesindeler.Her şey için teşekkürler

Nesrin TABAK

Örnekli anlatımlar,uygulamalar ile zevkli ve bilgi dolu 2 gün geçirdim.teşekkür ederim ...

Hüseyin KOÇAK

Zaman kısıtlı olmasına rağmen çok detaylı güzel bilgiler öğrendik.

Hasan Hüseyin GÖKDEMİR

Her şey çok güzeldi.Emekleriniz için çok teşekkür ederim

Ş.Can TEKİN

Güler yüzlü Bilenler Akdemi ekibine eğitimden dolayı teşekkür ediyorum.

Erhan AKYÜREK

Almış olduğumuz eğitimden ve eğitmenlerden çok memnun kaldım.teşekkür ederim

Filiz Doğanay

ÇOK GÜZEL VE FAYDALI BİR EĞİTİMDİ.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ

Adem TİFTİKÇİ

EĞİTİM ÇOK BAŞARILI GEÇTİ.HOCALARIMIZ GEREKLİ TÜM KONULAR HAKKINDA BİZLERİ BİLİNÇLENDİRDİ.HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM

Ufuk ÖNALDIM

ÇOK FAYDALI BİR EĞİTİMDİ.Öğretmenimiz Ümmühan Hanım'a çok çok teşekkür ediyorum.SAYGILAR

malik yaltırık

Hocalarımızın sunum ve uygulamaları çok iyi. anlatımlar mankenler üzerinde bizlere uygulama yaptırılarak geliştirildi.Öğretici ve çok faydalı bir eğitimdi.

Efe Selçuk Eke

Eğitim çok verimli ve keyifli geçti, eğitmenler çok ilgili ve yardımcılardı. 'Bilenler' bilmeyenlere anlatsın =)

Yusuf VARLIOĞLU

Hocalar gayet anlaşılır bir tarzda güzel ayrıntılı bir şekilde dersi anlattılar.Başarılarınızın devamını dilerim.

Ekrem ODABAŞI

Eğitim boyunca verdiğiniz tüm bilgiler için teşekkür eder,başarılarınızın devamını dilerim.

Alpay ARSLANLI

BU EĞİTİM SAYESİNDE DOĞRU BİLDİKLERİMİZİN YANLIŞLIĞINI ÖĞRENDİK.BİR BAŞKASININ HAYATINA MAL OLMAMAK İÇİN İLK YARDIM EĞİTİMİ ALMAK ÇOK ÖNEMLİ.EMEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Ali D.YILMAZ

Her şey çok güzel.Sıcak insanlar,sıcak ortam,eğlenceli bir eğitim oldu.Ders anlatım tarzı ve uygulamalar gayet güzel ve yeterli.İlginize teşekkürler.

Taylan BAYAZIT

Almış olduğum ilk yardım eğitiminden çok memnun kaldım.Çok faydalı,dolu dolu iki gün geçirdim.

İSMET İZGİ

Etkin,verimli,aktif olduğumuz bir eğitimdi.İlginiz için çek teşekkür ederim.

HAYDAR TAŞ

BEN ACİL TIP TEKNİSYENİ OLMAMA RAĞMEN BU EĞİTİM BANA ÇOK ŞEY KATTI.BİZE OKULLARDA VE STAJLARDA GÖSTERİLMEYEN BİR EĞİTİM ŞEKLİ VARDI.EĞİTİMCİLERİME TEŞEKKÜRLER.

TOLGA CÖMERTOĞLU

HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ.GÜLER YÜZ,SAMİMİYET HAT SAFHADAYDI.KENDİMİ EVİMDE GİBİ HİSSETTİM.HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER.DAHA İYİSİ OLAMAZ.

İbrahim Bilal ŞANLI

çok faydalı bir kurs oldu.teşekkürler.

Erkan BADUR

ÇOK YARARLI BİR EĞİTİM. HERKESİN ALMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.MEĞER NE ÇOK DOĞRU BİLDİĞİMİZ YANLIŞ ŞEY VARMIŞ.HOCALARA TEŞEKKÜR EDERİM.

Ayhan Aydın

Anlatım harikaydı.Uygulamaların tek tek yaptırılması çok iyi oldu.Teşekkürler.

Naciye BAŞER

MÜKEMMEL HOCALAR,MÜKEMMEL DERS ANLATIMI VAR.UYGULAMALI DERS ANLATIMI AKILDA KALICI OLMASINI SAĞLIYOR.ÇOK FAYDALI BİR EĞİTİM OLDU.

Mehmet ORMAN

ÖĞRETMENLER TECRÜBELİ,BİLGİLİ,KURSİYERLERLE YAKINDAN İLGİLENİP HER SORUYA CEVAP VERİYORLAR.ÇOK VERİMLİ BİR KURS OLDU.EMEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM :) :)

HASAN CEYHAN

Samimi,seviyeli,öğretici bir kurs her şey için teşekkürler.

Yunus Emre KOCA

GAYET BAŞARILI VE VERİMLİ BİR EĞİTİMDİ.VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜRLER...

Çetin ÖCEK

Çok keyifli 2 gün geçirdim.Hocalara teşekkür ederim.Çok memnun oldum.

Abdullah BALCI

Eğitim ve eğitmenler oldukça başarılı.Göstermiş olduğunuz ilgi ve eğitim için çok teşekkür ediyorum.

A.Tunahan SUCU

Eğitim ve derslerin kalitesinden dolayı,teşekkür ediyorum.

Mazhar DOĞANAY

Almış olduğum ilk yardım eğitimi sayesinde,bundan sonraki hayatımda daha duyarlı bir birey olacağımdan eminim.BU EĞİTİME VESİLE OLAN SAYIN HOCALARIMA TEŞEKKÜR EDERİM.

Okan KALAFAT

Çok iyi ders anlatıyorsunuz hocam.Sizleri tanıdığım için mutluyum.

Serkan BİLGİLİ

Verilen EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.TEŞEKKÜR EDERİZ

Coşkun Erhan GÜZELDEMİRCİ

2 GÜN BOYUNCA ÇOK KEYİF ALDIĞIM BİR KURS OLDU.ÖĞRETİCİLİĞİ SAYESİNDE HAYAT KURTARMAYI ÖĞRENMENİN EHEMMİYETİNİ ANLADIM.SEVGİLER,İYİ ÇALIŞMALAR.

NUMAN KARTAL

ÇOK FAYDALI,HERKESİN ÖĞRENMESİ GEREKEN BİR EĞİTİM.ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM EMEKLERİNİZ İÇİN.

Merve DEDEOĞLU

Eğitim çok güzeldi.2 günden fazla olsa daha da faydalı olurdu bence :) TEŞEKKÜR EDEERRİM.)

Ali Serdar UYSAL

Eğitmenlerimizin yaklaşımından son derece memnunuz.Bazı konuları detaylı öğrenmek isterdim,eğitim süresi iki günden uzun olsaydı keşke...

Galip DEMİRER

Diyaloglar, anlatım,mimikler ....çok iyi anlatıldı konular.Teşekkür ederiz hocam

İZZET SARITOPRAK

Eğitim süresince göstermiş olduğunuz ilgi,özverili anlatıma çok teşekkür ederim.Çok güzel iki gün geçirdik.

Seda ALBAYRAK

Ders konularımız çok güzeldi.Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.Çok keyifliydi.Her şey için teşekkürler.

iHSAN DAĞAŞAN

İlk yardım eğitimi veren hocalarımıza öncelikle teşekkür ederim.Sunumlar yeterli,uygulamalar ayrıntılı ve öğrenime yardımcıydı.SAYGILARIMLA...

Hüseyin BEYPINAR

Verilen eğitimden son derece memnun kaldım.İlk yardım konusunda bayağı bilgilendim.Ben de artık bir ilk yardımcıyım :) TEŞEKKÜRLER...

Orhan YUMRUKAYA

EĞİTİM GÜZEL,FAYDALI BİLGİLER ÖĞRENDİK(KALP MASAJI,KAN ŞEKERİ DÜŞMESİ,SARA HASTALARI,KALP KRİZİ.......)HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

AYŞE PAMUKÇU

EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.EĞİTİMCİLER BİLGİLİ VE CANA YAKIN.ELLERİNİZE SAĞLIK...BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN.

iSMAİL ZEKİ

Çok zevkli ve yararlı bir eğitimdi teşekkürler...

Sebahattin ÇELEBİ

Bugüne kadar ilk yardım hakkında doğru bildiğim çoğu şeyin yanlış olduğunu gördüm.Doğru ilk yardımı sayenizde öğrendim teşekkür ederim...

Tufan ŞAHİNKOÇ

Verilmekte olan il yardım dersi,çok kaliteli ve anlatımı yaş grubu düzeyine uygun.Bilgilendirmeleriniz,usanmadan tüm sorularımızı yanıtlamanız çok değerli.Teşekkür ederiz.

Ziya TOKAN

Her şey çok güzeldi.Yabancılık çekmedik.Samimi bir ortamda,uygulamalı,test çözümlü,gerçekten çok başarılı bir eğitim aldım.Başarılarınızın devamını dilerim.

Esra ESEN

EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM.Uygulamalarla yoğun olarak çalıştığımız için eğitim daha verimli geçti.TEŞEKKÜR EDERİZZZZZ HOCAMMMM :)

Mualla ÇELİK

Anlatım harikaydı.Zevkle,sıkılmadan dinledim.Çok verimli ve faydalı bir eğitimdi.TEŞEKKÜRLER...

OSMAN ERGEN

Ders anlatımı örneklemeler ,uygulamalar ve sorularla desteklendiği için anlaşılırlığı yüksek seviyedeydi.

SERDAR ÇAKILTAŞI

ÇOK GÜZEL DERS ANLATILDIĞI İÇİN VERİMLİ ŞEKİLDE ÖĞRENDİK.KONULAR SIK YAPILAN UYGULAMALARLA DAHA AKILDA KALICI OLDU.

Cem ATEŞ

Konular alanında uzman hocalar tarafından aktarıldığı için anlaşılması kolay oluyor.TEŞEKKÜR EDERİM

Alper Samed TOPCU

Her şeyden memnun kaldım.Eğitimler profesyoneldi.Hocalar kursiyerlerle ilgiliydi.

Faruk CAMBAZ

Anlatımınız ve uygulamalı gösteriminiz için çok teşekkür ederim

EDA ÖZTÜRK

SICAK,SAMİMİ BİR ORTAMDA ETKİN BİR DERS ALDIK.DERSİMİZE GİREN HOCALARIN HEPSİ DE ÖRNEKLERİ,TECRÜBELERİ İLE BAŞARILI BİR ŞEKİLDE AKTARDILAR

Fatih k.

Açık ve net anlatımı olan hocalardan eğitim aldım.Derslerin uygulamalı oluşu çok iyi.Akıcı ve iyi bir temel eğitim almak istiyorsanız tek adres.

Mehmet Selim Boyacıoğlu

İlk yardım konusunda eğitimin ve bilincin artması için herkesin katılmasının gerekli olduğunu düşündüğüm bir program.Başarılı ve kaliteli bir eğitimdi.

Murat SÜNBÜL

Gayet başarılı hocalardan kaliteli bir eğitim aldık.TEŞEKKÜRLER.

Melek ÖZYILDIZ

Aydınlatıcı(öğretici) ve keyifli bir eğitimdi.

EREN CAN

Anlaşılır,akıcı,akılda kalıcı,keyifli bir eğitim alıp ilk yardım yapabilmeyi öğrendim.Katıldığım için ÇOK MEMNUNUM.

Hakan GÖKDUMAN

Hocamızın ilk yardım hakkında bilgi ve tecrübelerini birçok gerçek örnek ile açıklaması ve konular hakkında ince detayları bizimle paylaşması,uygulamaları tek tek yapmamız çok faydalı bir eğitim geçirmemizi sağladı.

Tamer Cömertoğlu

İki günlük eğitim süresi eğlenceli ve öğretici bir şekilde geçti.Güzel bir eğitim süreci oldu

Uğurcan ULUSOY

Eğitimden ve eğitimcilerden gayet memnun kaldım.Teşekkürler

EMRE KEÇİLİOĞLU

İki günlük eğitimde bu kadar bilgi sahibi olacağımı sanmıyordum.Hocalarıma teşekkür ederim.Kısa sürede bu kadar akılda kalıcı ve güzel anlattıkları için...

Engin Canikli

Çok keyifli ve öğretici iki gün geçirdim.Her şey için teşekkür ederim

Abdulkadir ÇİÇEKBALI

BİRÇOK KURSA KATILDIM.İÇLERİNDE EN EĞİTİCİ BULDUĞUM VE EN ÇOK KEYİF ALDIĞIM KURS BU OLDU.TEŞEKKÜR EDERİM.BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN.

İ.Umutcan ALTINÖZ

EĞLENCELİ,EĞİTİCİ VE GÜZEL BİR EĞİTİMDİ.Ümmühan Hoca'ya teşekkür ederim.

Hasan BAYDAR

DERS ANLATIMI AKICI VE YETERLİYDİ.SLAYTLAR YETERLİ.TEŞEKKÜRLER

Özgür Taylan DOĞAN

Anlatım biçimi,uygulamalı anlatım şekli çok iyiydi.kursiyerlerle ilgili ve samimi bir kurum.Teşekkür ederim.

Murat ÇAYBUGÜN

2 günlük eğitimde hayat kurtarabilmenin ve hayatta kalabilmenin önem ve mutluluğunu çok iyi öğrettiğiniz için teşekkürler.

Vedat ÇAVDIR

GAYET GÜZEL VE HERKESİN ANLAYACAĞI ŞEKİLDE EĞİTİM VERİLİYOR.

Serdar KAYAŞ

UYGULAMALI VE TEORİK OLARAK ÇOK AKICI VE FAYDALI BİR EĞİTİM ALDIK.EĞİTİMCİ; ALANINDA ÇOK İYİYDİ.TEŞEKKÜRLER.

Mehmet TEKTAŞ

Sayın Hocam,açık ve anlaşılır anlatımınızla çok iyi bir eğitim verdiniz.Keşke daha önce alsaydım.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Ömer İfrazlı

Toplum yararına çok faydalı bir kurs.

NAZ YİĞİT

Teorik ve uygulamalı yapılan dersler çok eğiticiydi.Teşekkür ederim.

Mehmet ŞİMŞEK

Göstermiş olduğunuz,ilgi,alaka ve kaliteli eğitiminiz için teşekkürü borç bilirim...

Sami EKER

Bu eğitimi gönüllü alan biri olarak söyleyebilirim ki;kursun kapsam ve niteliği çok verimli.Gayet memnun ayrıldım.Güncelleme süresinin 3 yıl sonrası yapılacak olması şaşırtıcı.Unutulur teorik bilgiler.Önerim güncellemenin daha kısa bir sürede olması.

Muhammed ARI

KISA ZAMANDA ALINACAK EN İYİ EĞİTİMDİ.ÇOK VERİMLİ GEÇTİ.HOCALARA TEŞEKKÜR EDERİM.

Gökhan EKİNCİ

Dersle ilgili görüşlerim çok iyi yönde.ön yargı ile gelmiştim yapamam diye ama sınavdan 95 puan alarak geçtim.Hocalarımız çok güzel ders anlatıyor.Dersin uygulamalarla desteklenmesi de kalıcılığı sağlıyor.

Seyit Ahmet SARI

Dersler uygulamalı olduğu için çok keyifli geçti eğitim.Keşke 2 günden uzun olsaydı.

ÜLKÜ YILDIZ

Güler yüzlü eğitmenlerimiz,çok memnun kaldım eğitiminizden .Her şey için çok teşekkür ederim

Şafak Güler

Dersler hem teorik hem uygulamalı olarak iki gün dolu dolu geçti.Derse giren hocalar oldukça ilgili ve son derece donanımlı.Kısacası iyi ve kaliteli içerik alıp,ilk yardım alanında doyurucu bilgi edinmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile BİLENLER AKADEMİ 'yi tercih edebilirsiniz.

Yasin GÜRSOY

HOCALAR ÇOK İLGİLİ VE ALANLARINDA BİLGİLİ KİŞİLER.UYGULAMALAR OLSUN,DERS ANLATIMI OLSUN GAYET GÜZEL AKTARDILAR.ANLAŞILIR VE SADE GERÇEKLEŞEN DERSLER İÇİN TEŞEKKÜRLER.

Özge YAPRAK

Çok memnun kaldım.Uygulama kısmında da çok ilgilenildi.Tekrar tekrar yapıldı.Kalıcı oldu.Hoca gayet bilgiliydi.Her sorumuzu cevapladı.

Gülsüm TANRIVERDİ

Çok memnun kaldım severek dinledim.Eğlenip,çok şey öğrenerek dersten keyif aldım.Hocalarıma teşekkür ederim.

Mustafa Sezer

Aldığım eğitim,yaşadığımız sürece bize sürekli gerekecek bilgiler içeriyor.2 gün gibi az zamanda çok şey öğrendik.Çok teşekkür ederim çok faydalı bir eğitim.

Kemal ŞENEL

Sizlerle tanışmak,eğitim almak çok keyifliydi.Teşekkürler.Saygılar...

Enes ÇEVİK

Eğitmenler çok bilgili,başarılı.ALLAH RAZI OLSUN.BAŞARILARINIZ DAİM OLSUN.

Sultan KANDEMİR

Bilgili,güler yüzlü,sıcak,samimi,çok eğlenceli bir ortamda çok memnun kaldığım bir eğitim aldım.Hocalara ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Ali Turgut

İyi ve güzel eğitim oldu.İnsanlara faydalı olabileceğim çok şey öğrendim.ÇOK KİŞİ BU EĞİTİMİ ALMALI VE YANLIŞ MÜDAHALE YAPMAMALI.

Zehra EKE

2 günlük eğitim boyunca iki değerli hocamız da bizleri hiç sıkmadan ders işledi.Her şey için teşekkürler.

DORUK MUİK

GÜZEL BİR ŞEKİLDE YARALIYA MÜDAHALE ETMEYİ ÖĞRENDİK.UYGULAMA ÇALIŞMALARINI ÇOK BEĞENDİM.

Nuri Hacı

Ders anlatımı gayet güzeldi.Anlatım güzel olduğundan anlamam kolay oldu.Mankenlerle uygulama yapılması kalıcılığı artırdı.

Cemal Güçlü

Anlatmış olduğunuz konulardan,ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim

ZAFER KESTEL

İLK YARDIM EĞİTİMİNİN BİZLERE VE ÇEVREMİZDEKİLERE ÇOK FAZLA FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNDÜĞÜMDE BAĞLI OLDUĞUM ŞİRKETE VE SAYIN HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİM.SAYGILARIMLA...

Semih ÇEVİK

Başarılarınızın devamını dilerim

Malik Can

Eğitim çok keyifli VE ÖĞRETİCİYDİ. Eğitmenin tarzı,örnekler ve iletişimi çok iyiydi.

Ramazan GÜL

Hocayı çok iyi buldum.Sınavı geçtim.Başarılarının devamını dilerim.

İLKER ÇANGIR

Eğitim çok güzel ama zaman daha geniş olsa daha güzel olurdu.

Salim S.

KEYİF ALARAK DİNLEDİM,ÖĞRENDİM.BEKLENTİMİN ÜZERİNDE,NİTELİKLİ EĞİTİM VERDİNİZ.TEŞEKKÜR EDERİM.

Muhammet PEKDEMİR

EĞİTİM ŞART DİYE BOŞUNA DEMEMİŞLER.ÇOK GEREKLİ VE ÖNEMLİ HERKESİN ALMASI GEREKİR

Ahmet Çolak

Bildiklerimi unuttuğumu,doğru bildiklerimin de çoğunun yanlış olduğunu fark ettim.İki günlük sohbet havasında ilk yardımın tüm detaylarını öğrettiğiniz için teşekkür ediyorum

Ezgi Nur

Nitelikli ve faydalı bir eğitim oldu.Emeği geçenlere teşekkür ederim

MURAT DUMAN

Eğitim oldukça yeterli ve güzeldi

Anıl TUNÇEL

MEMNUN KALDIM.ÇOK ÖNEMLİ VE EĞLENCELİ BİR EĞİTİMDİ

Yusuf Hanilçe

Gayet verimli ve hoşgörülü bir şekilde ders anlatıldı

ALİ

Hocam değerli bilgileriniz için teşekkür ederim.çok faydalı ve güzel bir iş yapıyorsunuz .Dersi anlatışınız ve konulara hakimiyetiniz i bize fazlasıyla yansıttınız.çok memnun kaldım.SAYGILARIMLA ...

Kadir ÇALIŞKAN

Eğitim yeterince iyiydi.kendim için çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

ATAKAN ATEŞ

Stresli iş ortamından çıkıp derse geldik çok eğlendik çok güzel geçti.sohbet eşliğinde geçen bir yenileme eğitimiydi

Zeki ERŞAN

Çok güzel bir şekilde eğitim verildi.uygulamalı şekilde herkesle ayrı ayrı ilgilendi hoca.Teşekkür ederim

IŞIL BEKTAŞ

Misafirperverliğiniz,içten ve samimi dersleriniz için çok teşekkür ederim.Her şey çok güzeldi

OĞUZHAN ÇELİK

BİLENLER AKADEMİ;ÇOK PROFESYONELSİNİZ...BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

Taner İNAN

Kurumunuzun çalışmalarının devamını isterim :) Çok güzel,eğlenceli,güzel bir çalışma oldu.

Oğuz Nalcı

Daha önce başka kurumdan aldığımız kurstan çok daha zevkli ve öğreticiydi.TEŞEKKÜRLER.

Haydar Kılıçaslan

2.KEZ İLK YARDIM EĞİTİMİ ALIYORUM.SUNUM VE ANLATIM OLDUKÇA ANLAŞILIR VE BAŞARILI.AYNI ZAMANDA KATILIMA YÖNELTME DE BAŞARILI.SIKICI DEĞİL DERSLER ÇOK EĞLENCELİ.

Alper Topal

Sayın hocalarım vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı çok çok teşekkür ediyorum.Neşeli ve çok faydalı iki gün geçirdik.

Doğan TARHAN

Her şey güzel konu anlatımları ayrıntılı ve bol uygulamalı.emeğinize sağlık.

Atalay K.

Çok iyi bir ders anlatımı var.her şey için teşekkür ederim.

nur aydoğdu

her şey gayet güzeldi.TEŞEKKÜR EDERİM

yusuf izzettin yılmaz

eğitmenlerin güler yüzlü ve bilgili anlatımı sayesinde verimli bir eğitimdi

mehmet emin şahin

kursla ilgili gerekli tüm bilgileri hocalar aktardı.çok faydalı oldu.Gayet memnun kaldık

M.Latif Aydın

Meğer ne kadar doğru bildiğim yanlış varmış.Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

mukaddes kuzu

EĞİTİM ANLAŞILIR,EĞLENCELİ GEÇTİ.HOCAMIZIN KONULARA OLAN HAKİMİYETİ VE UYGULAMALARI KAVRAMAMIZA YARDIM ETMESİ ÇOK FAYDALI OLDU.

Güneş Karatokuş

DAHA ÖNCE İKİ KEZ BU EĞİTİMİ ALMIŞ OLMAMA RAĞMEN,DİĞER EĞİTİMLERDE GÖSTERİLMEYEN PEK ÇOK KONU VE UYGULAMAYI BURADA GÖRDÜM.UYGULAMALARI TEKRAR TEKRAR YAPMA FIRSATIM OLDU.Kİ BU BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİYDİ.ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Murat Cenk

gayet faydalı ve eğitici bir eğitimdi.eğitmenler işine hakimdi.Keyifli,iki gün geçirdim.teşekkürler

onur akar

dersi anlatan eğitmenimiz gayet başarılı,sorduğumuz tüm sorulara detaylı cevap alabildik.uygulamalarla desteklenen eğitim çok verimliydi

kadir dursun

eğitim ve ilginizden dolayı çok memnun kaldım.teşekkür ederim

mesut can

çok güzel bir eğitim aldık herkese teşekkür ederim

Mustafa UĞUR

Eğitim açık,anlaşılır şekilde anlatıldı.bir çok konuda katkı sağladı

ismail akdoğan

eğitmenlere teşekkür ederim çok güzel anlattılar.çok faydalı geçti

Pelin BENGÜ

EĞİTİM ÇOK KEYİFLİ GEÇTİ.ÜMMÜHAN HOCA'NIN İLGİ VE ALAKASI,SABRINDAN : ) DOLAYI KENDİSİNE AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Adem Çalışkan

Gayet verimli bir eğitimdi.memnun kaldım.teşekkür ederim

MURAT GÖREN

SİZ DEĞERLİ HOCALARIMIZ SAYESİNDE GÜZEL BİR EĞİTİM ALDIK

suat erdem

güler yüzlü hocalarla çok keyifli bir eğitim süreci geçirdik.emeğinize sağlık

sevgi koyuncu

keyifli ve eğlenceli bir eğitim oldu

Ümit YILDIRIM

Öncelikle bugüne kadar doğru bildiklerimin hep yanlış olduğunu öğrendim.Hayatımdaki sevdiklerimin başlarına gelebilecek kaza ya da yaralanma durumlarında ilk müdahaleyi yapabilmeyi öğrenmek çok güzel.Teşekkürler...

Görkem YASUN

ÇOK KEYİFLİ BİR EĞİTİM SÜRECEYDİ.HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER

FATMA SEZA

Öğretmek için elinden geleni yapan hocaların emeğine sağlık...çok güzel bir eğitimdi

H.AHMET SARIKAYA

Önceki dönemde almış olduğumuz eğitimdeki bilgileri faydalı bir şekilde güncelledik.Yeniden hatırladık

ibrahim tınmaz

eğlenceli ve hoş vakit geçirdik.Doğruları öğretip,bilinçlenmemizi sağlayan hocalarımıza teşekkür ederim.Keşke daha önce alsaydım bu eğitimi :(

veli yılmaz

hocalarımız çok güzel şekilde uygulamalı olarak izah ettiler.

Çetin EKİNCİ

Eğitim çok güzel ve eğlenceliydi.Eğitim 2 günden uzun olursa daha faydalı olur diye düşünüyorum.teşekkürler

Volkan BOZKIR

Eğitmenler bilgi seviyesi olarak beklediğimden çok daha iyi çıktı.Başarılı bir eğitim süreciydi

Bekir ADIBELLİ

Anlatım gayet güzel ve açıklayıcıydı.uygulama yaparak anlatılanları daha iyi anladım.

Hayri Çataloluk

Eğitimden memnun kaldım.eğitmen işin ehliydi.

DAMLA BAŞESGİOĞLU

HER İKİ ÖĞRETMENİMİZ DE GÜLER YÜZLÜ,İYİ ÖĞRETEN EĞİTMENLERDİ.ÜMMÜHAN ÖĞRETMENİN HASTANE DENEYİMLERİNİ PRATİK OLARAK ANLATTIĞI KISIMLAR ÇOK AKILDA KALICIYDI.HERKESE TAVSİYE EDEBİLECEĞİM BİR KURUM.

BATUHAN ERTÜRK

Hocamızın güzel anlatımıyla,eksiksiz,kusursuz bir eğitim oldu

NİHAT TARKAN

Eğitimi gayet güzel bir şekilde tamamladık.çok verimliydi.teşekkürler

mehmet can kazanova

EĞLENCELİ VE ÇOK YARARLI BİR DERSTİ.

Türkay ÇAKIR

Bize uygulamalı ve yazılı olarak güzel bir eğitim verildi

Ahmet TIRABZON

ÇOK GÜLDÜK,EĞLENDİK VE ÇOK FAYDALI BİLGİLERİ ÖĞRENDİK.HOCAMA TEŞEKKÜRLER

SÜLEYMAN SIKI

ÇOK VERİMLİ GEÇTİ EĞİTİM.BİLGİ SAHİBİ OLDUK.TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Recep Tayyip DEMİRCİ

On numaraydı hocam.Okul hayatım boyunca böyle zevkli ders geçirmedim.TEŞEKKÜRRRR

ismail

hoca çok deneyimliydi.çok memnun kaldım eğitimden.Çok şey öğrendim

irem eslek

çok faydalı eğlenceli,güzel bir eğitimdi

Yasemin Bülbül

Eğitim süresince geçirdiğimiz vakit ve ders sunumu mükemmeldi. Teşekkürler.Kalıcı ve öğretici bir eğitimdi.Teşekkürler

OSMAN DURSUN

Çok faydalı bir eğitim oldu. Hocalarımız çok ilgili davrandı. Yanlış bildiğim bilgileri düzeltme fırsatım oldu. Çok memnun kaldım. Hocalarıma çok teşekkür ederim. İyiki gelmişim

Mesut GÜVEN

Eğitim iyi, güleryüz, anlayış, samimiyet herşey olması gerektiği gibi. Teşekkürler

Oğuzhan Davarcı

Kurs son derece verimli geçti. Özellikle uygulamaların olması anlamayı kolaylaştırdı

Erol Emer

Anlatım gayet açık ve netti. Örnekler vererek anlatmak daha da anlamamı sağladı. Herşey için teşekkürler

Sadullah EKER

Dersler eğlenceli ve güzel geçti. İlkyardım adına önemli bilgiler verildi

Muhammet Albayrak

Birçok bilgi sahibi olduk. Güzel şeyler öğrendik, gayet iyi ve güzeldi.Teşekkürler

Hüseyin Özeren

Salon ve eğitmenler harika. Kaliteli bir eğitim yapılıyor. Teşekkürler

Cihan Çelik

Herşey çok iyi şekilde detaylı anlatıldı. Yeterli bilgiye sahip olacak şekilde bilgilendirildi.Herşey için teşekkür ederiz

Şenay Vuranok

Eğitim çok güzeldi. Doğru bildiğimiz bilgilerin ne kadar yanlış olduğunu gördük. Bilgilenmek, farkında olmak çok güzel. İlkyardım öğrenmenin ne kadar önemli olduğunu bir daha görmüş olduk

Zeynep Danışan

Çok keyifli ve çok verimli bir eğitimdi Cengiz Beye ve Ümmühan hoca eğitim konusunda gerçekten çok iyiler. Teşekkür ederim.

Emre Baran

Eğitim gayet öğreticiydi, eğitmenlerimizin tavrı ve anlatımları güzeldi. Sıkılmadan konuları dinleyebildik. Eğitim ortamı da gayet idealdi. Teşekkür ederim.

ALİ SOYAL

Eğitimler çok faydalı, görev yapan tüm eğitmenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Ankara'nın en iyi ilk yardım merkezi.

Hande Kocaman

Önemli bilgiler içeren herkes için gerekli harika bir eğitim.

Hakan Selim GÖZÜM

Eğitim müfredatı çok geniş olmasına rağmen dersler açıklayıcı anlaşılır ders anlatımınızdan dolayı çok teşekkürler. Çok faydalı bir eğitim oldu Herşey için çok çok teşekkürler

Mustafa Özdemir

Verilen eğitim gayet akıcı bir bilgilendirme şeklindeydi. Çok sıcak bir ortam içinde eğitim aldık. Teşekkürler

IŞIL YANAR

Daha önce ilkyardım kursuna gelmediğim için pişman oldum. Kurs öğretmenlerinden ve verilen eğitimden son derece memnun kaldım. Çevremdeki herkese bu eğitimi özellikle Bilenler Akademi de alması için tavsiyede bulunacağım. Çok keyifli ve verimli 2 gün geçirdim. Sonsuz Teşekkürler

ibrahim VARAN

Güler yüzlü olmanızdan çok memnun oldum. Dersi anlatırken uygulamalı olması daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Samimiyetinizden ötürü ayrıca teşekkür ederim.

Seçkin EROLAY

Gayet samimi ve zevkli bir ortam var hayatımızda işimize yarayacak birçok bilgi edindik. Bir eğitim ortamında olması gereken bütün imkanlar var. Herşey için teşekkürler

KÜBRA BAŞ

Eğitim son derece verimli geçti.Emeğinize sağlık hocam.

FUNDA KALELİ

FAZLASIYLA ETKİLİ VE VERİMLİ BİR KURSTU.HEMŞİRELİK MEZUNU BİRİ OLARAK BİLGİLERİME ÇOK ŞEY EKLEDİM,KURS BEKLENTİLERİMİ FAZLASIYLA KARŞILADI.HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Emre

Ümmühan Hocamızın tüm konulara oldukça hakim olması ve öğretme yeteneğinin üstün olmasından dolayı derslerimiz çok verimli geçti.konu anlatımlarından sonra karşıma çıkabilecek acil durumlara doğru müdahaleyi yapabileceğimi düşünüyorum.

ERDOĞAN YILDIZ

2 GÜN EĞİTİM SÜRECİNDEN GEÇTİĞİM KURUMDAN ÇOK MEMNUN KALDIM.EĞİTMENİMİZ ÇOK ÇOK BİLGİLİ VE İYİ BİR ANLATICIYDI.DERSLER ÇOK AKICI GEÇTİ.TEŞEKKÜRLER BİLENLER AKADEMİ

YASİN GÖKHAN KARALAR

EĞİTMENLERİN ANLATIMI GAYET AKICI,NET VE SIKICI DEĞİLDİ.SAMİMİ,İÇTEN VE ESPRİLİ BİR ANLATIM VARDI.ÇEVREMDEKİ HERKESE ÖNEREBİLECEĞİM EĞİTİM MERKEZİ.

İSMAİL ÇETİNASLAN

GEREK KONU ANLATIMI GEREK UYGULAMA OLARAK VERİMLİ GEÇTİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM BİR EĞİTİM OLDU.HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

SERKAN BALCI

ÇALIŞMALAR VE EĞİTİM SİSTEMİ OLARAK HİÇ BİR EKSİKLİK YOK.HOCALAR ÇOK AKICI VE AKILDA KALICI EĞİTİM VERDİLER.TEŞEKKÜR DİYORUM

DERYA YENER

EĞLENEREK ÖĞRENMENİN EN GÜZEL YANIYDI.YABANCILIK YAŞAMAMAK GÜLER YÜZÜNÜZ VE BİZE KATTIKLARINIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

Burak Önal

Anlatımları ve uygulamalarıyla hocalarımızdan memnun kaldım. Daha önce yaptığım hatalı uygulamaların farkına vardım.Can kurtarma konusunda yeni öğrendiğim bilgilerden dolayı teşekkür ederim.

Ufuk Can

Öncelikle şunu söylemek isterim bütün personelin güler yüzü için teşekkür ederim. Kısa zamanda hem eğlendik hem öğrendik.Umarım burda öğrendiğimiz bilgileri hiç kullanmaya gerek kalmaz

Yusuf Koç

Allah yokluğunuzu göstermesin. Sizlerden çok şey öğrendim. İyiki varsınız. Teşekkürler :)

Hasret Demiray

İyiki Varsınız :)

Fatma Ünsalcanlı

Eğitim sürecinde iletişimin başarılı olduğunu, eğitimi memnuniyetle tamamladığımı bildiririm. Sevgiler

Abdulkadir Döve

Konu anlatım ve uygulamalar gayet akıcı ve anlaşılır. Gördüğüm eğitimlerin en iyisi diyebilirim.

Eray Aydın

Eğitici ve eğlenceli bir akademi

Adem Danapınar

Eğitim hem sözlü hem uygulama olarak kalıcı bir eğitimdi.Teşekkürler

Sinan Demirel

Güzel ve keyifli bir eğitim oldu. Bizim için gerçekten faydalı bilgiler. Teşekkürler

Muhteber Söğüt

Eğitim gayet iyi ve güzel verimliydi. Doğru bildiğimiz ama yanlış olan uygulamalar olduğunu öğrendik. İlginiz ve alakanız için teşekkürler

Semih Yılmaz

Eğitimin verimli ve keyifli olduğunu düşünüyorum.Pek çok konuyu yanlış bildiğimizi farkattim. Bu yanlış bilinenlerin doğrularını samimiyetle, güzel ve açıklayıcı bir şekilde öğreten hocalarıma çok teşekkür ederim :)

Erol Ercan ERDEM

Eğitimin oldukça etkili olduğunu düşünüyorum. Herşey için teşekkürler

Mustafa Kuru

Herşey gayet iyi ve hoş. Güzel ve eğlenceli vakit geçirdik. Ve de yararlı zaman geçirdik.Teşekkürler

Serap Karabulut

Çok yararlı bir eğitim oldu. Herşey için teşekkürler

Ecem Özarslan

Güzel geçen biz eğitimdi. Hocalar konulara hakimdi. Anlatım ve uygulama yeterliydi.

Şeyda Yurdakul

Gayet güzel ve eğlenceli bir eğitim süreciydi. Eğitmenler gayet ilgiliydi. Çok memnun kaldım. Teşekkürler :)

Gülşah Yivli

Eğitimden gayet memnun kaldım. Uygulamalarla anlatım çok iyiydi.

Ersin DEMİR

Derslerin içeriği gayet yerinde ve uygun. Derslerde uygulamalara sık yer verilmesi çok iyi. Herşey için teşekkürler

Mehmet Akif BEREKET

Teorik ve pratik eğitimler gayet başarılıydı. Herkesin anlayabileceği gibi anlatıldı.

Yusuf Bayındır

Güleryüz ve samimi bir ortam oluşturularak eğlenceli bir ders oldu. Benim için istekli , neşeli,eğlenceli ve bu tür metodlar ile öğretici bir kurstu. Teşekkür ederiz..

Selma MORAL

Güleryüzlü, tecrübeli, eğitimli bir kurum. Hocalarımız sayesinde birçok bilgi öğrendik. Memnun kaldım. Tavsiyemi gönül rahatlığıyla yapabileceğim bir kurum. Herşey için teşekkürler..

Büşra

Çok memnun kaldım. Hocaların samimiyeti, içten davranışı için ayrıca teşekkür ediyorum.Sizi tanımaktan ötürü mutluyum.

Celal Kofoğlu

Eğitimlerin içeriği, uygulaması gayet verimli geçti. Teşekkürler

Mehmet Kılıçkaya

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim

Ali ŞİMŞEK

Gözde hocamızın verdiği eğitim gayet güzeldi. Bu konuda kendisine teşekkür ediyorum

MEHTAP CENGİZ

Almış olduğum ilkyardım eğitiminden çok memnun kaldım.Eğitimi veren hocamızın sıcakkanlılığı, bilgi ve tecrübesi çok güzel. Hayat boyu kullanabileceğim bu değerli bilgiler için Bilenler'e ve Gözde hocama teşekkürler :)

Fuat AYDOĞDU

Konu anlatımı ve samimiyeti anlattığı konulara olan hakimiyeti bir kursiyer olarak beni olumlu etkiledi ve anlatılan konulara odaklanmamı sağladı. Teşekkür ederim

Halil Kayalı

Eğitimden çok memnun kaldık.Teşekkür ediyoruz

Aynur ÇALIŞKAN

Anlatımıyla ve hoş sohbetiyle, güleryüzlülüğü ile derse neşe katan bir ilkyardım eğitmeni :) çok keyifli bir eğitimdi herşey için teşekkürler..

Hakan Aytekin

Bilenlere çok teşekkür ediyorum. Konusunda çok deneyimli eğitimcilerle başarılı bir eğitim geçirdim.Teşekkürler..

Esin Bilici

Çok iyi bir eğitim merkezi. Hocalarımızın anlatımları gayet iyiydi. Herşey çok güzeldi teşekkürler

Remziye ULUTAŞ

Benim için en büyük şans sizinle bu eğitimi almak. Bana kattıklarınız için ve sizleri tanıdığım için çok mutluyum iyiki varsınız :)

Yunus Emre ÖZDEMİR

Cengiz Bey ve hocalarımız çok güler yüzlü insanlar. Bizi güler yüzlü ve çok misafirperver karşıladılar. Çok güzel bir eğitim aldım hemde çok eğlendim. İşlerinizde başarılar dilerim

Mustafa Öztürk KOÇAK

Derslerin anlatımı çok güzel konuları çok iyi anladım. Uygulamalar gayet iyi kurs hocaları ve kurs çok iyi. Teşekkürler

Ahmet Faruk Özeren

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı hepinize teşekkür ederim

Samet Özcan

İlkyardım eğitim verilişi, anlatışı örnek vererek anlatması tek kelimeyle müthiş Cengiz Bey'e ve Ümmühan hocama teşekkür ederim veriği bilgilerden dolayı..

Sinem DALBUDAK

ilkyardım kurslarının bizim için ne kadar önemli olduğunu iyi bir şekilde yansıltıldı. Eğitim gayet güzel bir şekilde anlatıldı.

Okan Çelik

İki günlük bir eğitim olmasına rağmen eğlenceli bir eğitim oldu. Teşekkürler :)

Engin Bağdaş

Gayet verimli ve anlaşılabilen bir kurstu. Eğitimcilerin ilgisi için teşekkürler.

Ayşe Durmuş

Verilen eğitimden ve uygulamadan memnun kaldım. Bilgileri eksiksiz ve en iyi şekilde verdiklerini düşünüyorum. Eğitimden son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim.

Tuncay Buğday

Vermiş olduğunuz değerli bilgilerinizden dolayı ve güleryüzünüzden dolayı teşekkürler.

Bekir Zanbak

Uygulama ve anlatım (sunuş) tarzı ile etkili bir eğitim oldu. Teşekkürler

Hilal Çanakçı

Çok akıcı ve zevkli zaman geçirdik.Gözde hocama çok teşekkür ederim :)

Hüseyin ERMİŞ

Eğitmenimizin uygulamalı ve sözlü anlatımları anlaşılır seviyede olduğu için başarılı bir eğitim süreci gerçekleştirdim. Öncelikle eğitmenimize ve kuruma teşekkür ederim..

CEM BİLEN

Hocamızın sözlü ve uygulamalı anlatım tarzı çok güzel. Herhangi bir şikayetim yok herşey çok güzeldi. Teşekkürler.

Mustafa ÇUKURVER

Vermiş olduğunuz eğitimden dolayı teşekkür ederim. Güzel, eğlenceli bir eğitim oldu benim için.

BERAY YILMAZ

İlkyardım eğitiminin çok önemli olduğunu anladım. Bu eğitimi aldığım için ve yeni şeyler öğrendiğim için mutluyum. Hocamıza teşekkür ediyorum.

Burak YAVUZ

İyi bir tekrar ve bildiğim yanlışları düzeltme şansım oldu eğitim sayesinde.Eğitimi verenlere teşekkür ediyorum

Harun KOR

Başarılı bir eğitim oldu.teşekkür ederim

Emre

Herkesin katılması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum.Hocamıza teşekkür ederim

MUSA

Gerçekten hocamızın sunum tarzı harika çok güzel anlatıyor. Herşey için çok teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim

Necip Uzun

Ders anlatan, bizimle çok iyi ilgilenen hocalarımıza çok teşekkür ederim

Nihat Bal

Herşey için teşekkürler çok güzel bir eğitimdi.

ÖZGÜR PEKGÖZ

Hocamızın yoğun ilgisiyle akılda kalıcı ve büyük ölçüde eğitici bir çalışma oldu. Öğretilen herşeyin hayatımızda mutlaka olumlu bir etki yapacağından eminim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Sadi Yalçın

Herkesin bilip öğrenmesi gereken bir eğitim. Bu bilgileri öğrendiğim için çok mutluyum teşekkürler

Mahit Cem KARAALİOĞLU

Herkesin bilmesi ve öğrenmesi gereken bir eğitim. Eğlenceli sıkılmadan geçirdiğimiz bir eğitim oldu. Teşekkürler..

İlker ERDOĞAN

Herşey çok güzeldi.Eğitimden memnun kaldım. Özellikle bizlere kattıklarınız için teşekkür ederim.

Hidayet EKER

Sözlü anlatım ve uygulama gayet güzeldi. Teşekkür ederim

Mustafa MARAŞLI

Vermiş olduğunuz eğitim şahsım için çok faydalı olmuştur. Teşekkür ederim

Fatih Önder

Güler yüzlü ve samimiyet gayet iyi hocalarımız çok sıcakkanlıydı. 10 numara 5 yıldız herşey .Teşekkürler :)

Mustafa Efeyik

Hocalar çok iyi ilgileniyor. Hepsinden Allah razı olsun. İlkyardım eğitimi iyi bir proje. Teşekkür ederiz.

Ömer ŞAHİN

Hocalarımızın anlatımı gayet akıcı ve anlaşılır. Gayet memnun kaldım teşekkürler.

Pelin Bengü

Dersler çok keyifli geçti. Herşey için teşekkür ederiz

ABDULLAH SAK

Ders bilgilendirici ve sürükleyiciydi. Mantığımıza yatacak şekilde bilgileri toplayabildik. Sorularımıza yeterli ve samimi cevaplar alabildik. Teşekkür ederim.

Niyazi Önder

Eğitmenlerimizden ve eğitimden çok memnun kaldım. Derslerde bize çok yardımcı oldular. Çok teşekkür ederim.

Mehmet Emin BAĞ

Kurstan gayet memnun kaldım. İnşallah 3 yıl sonra tekrar burdayım. Allah bütün hocalarımdan razı olsun :)

E. Yağmur SEVİ

Faydalı bir eğitimdi. Hocalarımız çok ilgiliydi. Özellikle uygulama eğitimleri yeterli şekilde tekrarlandı ve öğretildi. Teşekkür ederiz :)

Ahmet Salman

İyi ve neşeli bir ortamda güzel bir eğitim verildiğini düşünüyorum.

Mutlu Demirci

Almış olduğum ilkyardım kursundan çok memnun kaldım. Hocamızdan ve bizlere bu kursu layık gören ilgililere çok teşekkür ederim..

Kerem Karahisar

Çok başarılı bir eğitim oldu. Teşekkürler

Cemil ÇAKMAK

Teorik ve uygulamalar gayet yeterli ve yerinde

Ceyhun Giray

Eğitmenlerin bilgi ve becerileri eğitim için yeterlidir.Eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. Herkesin alması gerek.

Kemal SİPAHİ

Etkin bir eğitim oldu. Anlatım ve uygulama güzeldi. İlkyardımın önemini daha iyi anladım

Uluç Cem ÖZYURT

Eğitim kaliteli ve amacına fazlasıyla hizmet etmektedir. Eğitmenler son derece bilgili ve yeterlidir. Herşey için teşekkürler

SERDAR AŞÇI

Genel anlamda eğitim için olumsuz bir görüşüm olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Şahsım adına yararlı olduğunu düşünüyorum. Eğitimi veren eğitmenlerin yakın,sıcak ve samimi davranışları eğitime adapte olma açısından faydalı oldugunu söyleyebilirim.Teşekkürler

Tanju AKTUĞ

Verilen eğitim ve anlatım güzel ve başarılıydı. Teşekkürler

Mahmut DAŞDAN

Verimli bir eğitim olduğuna inanıyorum.Teşekkürler..

İlhan YILDIZ

Eğitim içeriği ve hocaların bilgileri gayet iyiydi. Örneklerin fazla olması öğrenmeye yardımcı oldu.

Fatih MUTLU

Dersler boyunca güler yüzlü ve anlaşılır şekilde anlattığınız için teşekkür ederim.

Şaban KÖMBE

Bilenler Akademi hizmet ve eğitim anlamında gerekli uzman ve ekipmanlarıyla alanında uzmanlaşmış bir ekiptir. Bizlere verdiği eğitimden dolayı kendilerine teşekkür ederim.

Erkan GENCER

Çok güzel ve eğitici oldu. Herkesin bu eğitimi almasını öneririm.Ümmühan hocama ve Cengiz Bey'e emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

Ahmet Rasim Gökgöz

Eğitmenimizin anlatımı çok iyiydi. Bana çok şey kazandırdı. İstemeyerek iş yerim yolluyor diye zorla gelmiştim ama iyiki gelmişim. Herkese çok teşekkürler

M.Salih Güner

Eğitimler gayet eğitici ve aynı zamanda da eğlenceli bir şekilde veriliyor. 2 günlük eğitim sürecininde çok dolu geçtiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Herşey için teşekkür ederim.

Nazlı Başkök

Kursunuzun eğitim sisteminden çok memnun kaldım. Doğru olduğunu bildiğimiz, inandığımız birçok bilginin aslında yanlış olduğunu öğrettiniz.Teşekkür ederiz. Ümmühan hocamızada sonsuz teşekkürler.

Yiğithan Akbulut

Gayet zevkli severek dinlediğim bir dersti :) Ümmühan hocama ve Cengiz Bey'e güler yüzlerinden ve ilgi alakalarından dolayı çok teşekkürlerimi sunuyorum. İlkyardım sertifikası alınacak en güzel kurs kesinlikle Bilenler Akademi..

Bahadır Kurnaz

Değerli Cengiz Bey'e davranışları ve insanlara yaklaşımından dolayı tebrik ediyorum. Ümmühan hocamız gerçekten işinin hakkını veren ve çok saygı değer bir hocamız. Benim açımdan hiçbir sıkıntı yoktu.

İsa TARHAN

Gayet güzel karşılıklı diyaloglarla geçen bir eğitim oldu. Merak ettiklerimize cevap bulduk

Baybars Hazar

Son derece bilgili ve anlatma kabiliyeti yüksek bir eğitmen ile kısa süre içerisinde etkili bir eğitim aldığımızı düşünüyorum.

Oğuzhan Bozkurt

İlkyardım eğitiminde günlük hayatımızda kullanabileceğimiz yanlış bildiğimiz bilgilerin doğrularını öğrendim. Teşekkürler

A.Kadir ŞAHİNARSLAN

Eğitimin günlük hayatta çok faydalı olacağına inanıyorum. Güler yüzünüz ve başarılı eğitiminiz için çok teşekkür ederim

Ramazan Yıldırım

Başarılı ve güzel bir eğitim. Hayatta karşımıza bu tür şeylerle karşılaştığımızda nasıl hareket edeceğimizi öğrendik.Teşekkürler.

Ramazan Müdür

Çok güzel bir eğitimdi ve çok yararlıydı herşey için teşekkürler. Saygılar

Samet Kaplan

Çok iyi bir eğitimdi. Eğitim aldığım için çok memnunum.Herkesin mutlaka öğrenmesi gerekir.

Aynur YILDIZ

Gözde Hanıma eğitim sisteminden dolayı teşekkür ediyorum. Dikkatimiz dağıldığı zaman hemen toparlayabiliyor ve konuya hakim. İlkyardım eğitimine geldiğime çok memnunum. Her insanın kesinlikle bilmesi gereken bir eğitim. Teşekkür ediyorum.

Aynur YILDIZ

Gözde Hanıma eğitim sisteminden dolayı teşekkür ediyorum. Dikkatimiz dağıldığı zaman hemen toparlayabiliyor ve konuya hakim. İlkyardım eğitimine geldiğime çok memnunum. Her insanın kesinlikle bilmesi gereken bir eğitim. Teşekkür ediyorum.

ZAFER AVCI

EĞİTMENİMİZİN OLAĞANÜSTÜ VE ÖZVERİLİ ÇALIŞMASI BİZLERE SON DERECE FAYDALI OLDU. BİLENLER AKADEMİ VE DEĞERLİ HOCAMIZ GÖZDE HANIMA TEŞEKKÜRLER..

Ramazan Aydın

Herşey çok güzeldi. Teşekkürler

Gamze Aydın

Gözde hocamıza teşekkürlerimizi sunarım.

MELİH TABAK

Kurstan memnun kaldım. Herşey çok güzeldi. Bilenler Akademi en doğrusunu bilir :)

Seda ZENGİN

Kursumuzdan ve Gözde hocamdan çok memnun kaldım. İlgi çok iyi herşey çok güzeldi çok teşekkür ediyorum

Şahin Küçük

Gerek hocalarım gerek ders anlatımları herşey dört dörtlüktü. Teşekkür ederim herkese

Kağan Doğan

Öncelikle Bilenler Akademi'nin tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Keyifli ve verimli bir 2 gün geçirdim. Hocalarımın anlatımı ve öğretim teknikleri çok iyi.

Burçak AKGÜN

Eğitim malzemeleri ve eğitmenler yeterliydi. Verilen eğitim için teşekkürler.

Ahmet DEDE

Eğitmenlerin bizlere olan ilgisi ve yaklaşımı çok iyiydi

Yiğit ÇALIŞKAN

Öğretmenler oldukça bilgili ve bilgileri iyi aktarıyorlar.Herkesin uygulamayı rahatça deniyor olması çok iyi. Ben oldukça memnun kaldım. Teşekkürler

Onur Göker

Çok başarılı ve keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürler

Muhammed NALCI

Bilgilendirici ve farkındalık yaratacak bir eğitim oldu.Hocalarımıza sınava hazırlık gibi değil de gerçek hayat gibi konuyu bize aktardıkları için teşekkür ederim.

TUĞBA YILMAZ

Her şey için çok teşekkür ederim.Çok memnun kaldım.İlkyardım adına gerekli konuları öğrendik.Uygulamalar ile de pekiştirdik

Faruk Önen

Sadece sınava yönelik değil, uygulama pratiğiyle ilgili bilgiler de verilmesi güzeldi. Teşekkürler herşey çok güzeldi

Murat ÖZCAN

Genel anlamda çok akıcı ve eğlenceli bir eğitimdi. Sayenizde daha bilinçlenmiş oldum. Çok teşekkür ederim

Onurcan Eskiköy

Hocalarımız nazik ve saygılılar. Çok güzel ders anlatıyorlar. Cengiz Bey ve Ümmühan hocamıza teşekkür ederiz ve saygılarımızı sunarız :)

HASAN KAPUKAYA

EN BAŞTA GELDİĞİMDE BİRAZ KARAMSARDIM AMA BU FİKRİM HOCALARIMIZIN DERS ANLATMALARINDAN VE CANA YAKIN DAVRANMALARINDAN DOLAYI DEĞİŞTİ. GÜZEL VE GERÇEKTEN YARAYIŞLI BİR EĞİTİM ÖĞRENDİM. HOCALARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİM..

Hasan Ok

Anlatım sıkmadan eğlenceli, hoşgörülü bir şekildeydi. Herşey çok güzeldi

MERT SEZER

Anlatım şeklinizden ve uygulamalardan çok memnun kaldım. Sizinle ders yapmak çok zevkliydi :)

Kerem Güney

Eğitimlerin teorik ve pratik ders anlatımları çok akıcı ve anlaşılır türdeydi. Hocalarımızın konulara hakimiyetleri çok iyiydi. Kursiyerlere yaklaşım ve güler yüzlerinden memnun kaldım. Bilgi paylaşımı ve emekleri için teşekkürler

ORHAN İZCİ

İlkyardım eğitimi eğlenceli ve anlaşılması kolay, güzel, akılda kalıcı bir eğitim. Hocalarıma teşekkür ederim.

Sultan Öztürk

Örnek ve uygulamalar ile açık ve net şekilde eğitim aldık. Teşekkürler

Elifnur Ebrar ÇIPLAK

Kesinlikle her bireyin öğrenmesi gereken bir eğitim. Sağlık herşeyden önce gelir. Emekleriniz ve sabrınızdan dolayı teşekkür ederim. #doğruilkyardımhayatkurtarır.

Fikret YULAF

Eğitimcinin çok samimi,içten olması,işini severek yapıyor olması öğrenmeyi kolaylaştırdı.TEŞEKKÜRLER...

Murat SARIMEHMETOĞLU

Çok memnun kaldım.Hepinize emeğiniz için teşekkür ederim

YEŞİM DEMİRKAYNAK

İki günlük eğitim sürecinde,güzel ve faydalı anlatımlarınızla kendimizi çok geliştirdik.bilinçlendik.Hocalara teşekkür ediyorum

Sevda SOYDAL

ÇOK AÇIKLAYICI,ETKİN BİR EĞİTİM OLDU.BEKLENTİLERİMİN ÜZERİNDE AKTİF BİR SÜREÇTİ.

Mevlüt KÖSE

Eğitim çok faydalı geçti.ilk yardım hakkında detaylı bilgi seviyesine ulaştım.Doğru bildiklerimin çoğu yanlışmış meğer.

Sefa DERENEM

İlk yardım konusunu detaylı,anlaşılır bir şekilde bize sundunuz.Uygulamalar sayesinde öğrenme kalıcı oldu.teşekkürler

Selçuk KÖKSAL

Eğitim süreci dolu dolu geçen,insan hayatı için gerçekten verimli bir süreçti.kesinlikle herkese tavsiye ederim

İbrahim PEKER

Bilinçsiz insanımız yüzünden yapılan hatalar sonucu felç kalan,ölen bir çok haber okumakta ve izlemekteyiz.Eğitim süreci çok dolu dolu,faydalı ve başarılı idi. HERKESİN MUTLAKA KATILMASI GEREKEN BİR EĞİTİM.

Mustafa ERKAYA

EĞİTMENLERİN KURSİYER İLE UYUMU,UYGULAMA ANLATIMI VE ANLATIM TEKNİKLERİ,SORU ÇÖZMEDEKİ KABİLİYETLERİ OLDUKÇA MUAZZAMDI.EMEĞİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

İsmail ERGEZER

Herkesin katılması gereken çok faydalı bir eğitim.

Doğuş UÇANOK

Eğitim mükemmeldi.Çok memnun kaldım.Eğitimi veren eğitimcimize çok teşekkür ederim.

Soner BİRİNCİ

Günlük hayatta karşılaşabileceğimiz vakalara müdahale edebilmeyi öğrenmek çok güzel.teşekkürler

Akgül UCA

Çok konforlu ve verimli bir eğitim alarak ,dolu dolu öğrenerek eğitimi bitirdik.TEŞEKKÜRLER....

Başak ILGAZ

Eğitim materyalleri yeterliydi.Kitabınızın içeriği ve görselliği çok verimli.Öğretici ve eğlenceli iki gün geçirdim.

Umut ÖZARSLAN

Eğitim gayet iyi,eğitmenin konuya hakimiyeti çok iyi,eğitim süresi uygun,eğitimin yapıldığı ortam çok uygun.Araç gereçler yeterliydi.

Damla TEZEL

Konu anlatımı ile birlikte sürekli uygulama yaptırılması,öğrenmemi hızlandırdı.

Medet ERKANİ

Eğitimimiz güzel geçti.Eğitmenler donanımlı ve yardımseverdi

Yasin SARGIN

Bu,tüm insanlara faydalı olan eğitimde bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Özlem Arslanoğlu

Çok faydalı bir eğitim oldu,çok teşekkür ediyorum

Nermin Öztürk

Eğitimin içeriği,sunumu,akışı,son derece keyifli ve yeterliydi.Bilenler Akademi ekibine teşekkür eder,başarılarınızın devamını dilerim.

Gaye GZÜEL

Uygulama ve teori olarak çok faydalı olduğunu söyleyebileceğim bir kurs süreci idi.

Emre ÖZKANLI

Hocalarımız işin ehli ve gayet bilinçli bireyler.Herşeyi detaylı bir şekilde anlattılar.Kurmunuzda eğitim almaktan dolayı çok mutluyum

Samet SARGIN

Kurs yetkililerinin sıcakkanlılığı ,güler yüzlü olmalarından hoşnut kaldık.Bize tüm konu ve uygulamalarda yeterli anlayış ve desteği gösterip sabırla :) yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim.

Mustafa Yürek

İlk yardımda bilmediğimiz konuları tam teşekküllü anlattıkları ve uygulamalarda bizlerde yardımcı oldukları için;hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Saygılarımla...

sinem çırakoğlu

bilgi aktarımı ve uygulamalı yapılan derslerden memnun kaldım. aynı zamanda çok eğlenceli bir süreçti.hocanın ifadeleri ve akıcı anlatımı çok iyiydi.

UĞUR KUŞKAYA

Eğitim çok öğretici ve eğlenceli geçti.Günlük hayatta başımıza gelebilecek birçok olaya karşı müdahale etmeyi öğrendik

Uğur TAŞTAN

Kurs süresi boyunca konular sıkıcı olmadan ilgi çekici ve örneklerle desteklenerek öğretici şekilde anlatıldı her iki eğitmende ilgili ve konulara çok hakimdi.

Ümit SARIYILDIZ

Eğitim ile ilgili her şey çok güzeldi.teşekkürler

ÖZGE GÜLSEREN

Bilmediğim yada bildiğimi zannettiğim yanlışlarımı tek tek öğrettiğiniz için teşekkürler.Mükemmeldi.

Durdane AKGÖZ

Merkezinizdeki ilk girişteki sıcaklık ve güler yüz,kurumunuzda daha rahat hissetmemi sağladı.Eğitim bilginiz ve donanımınız ile konuları daha güzel anladım ve kalıcı öğrenme sağladım.Kreş öğretmeni olduğum için çok araştırmıştım,İyi ki sizin gibi deneyimli kişileri tercih etmişim.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

Habil KILIÇ

ANLATIM VE HER ŞEY ÇOK İYİYDİ

Korhan ÜLKÜ

Bu eğitimi bu kadar güzel ve anlaşılır şekilde anlattığınız için teşekkür ederim.uygulamaların fazla olması çok güzel.

Oğuzhan BENZER

Ders anlatımı ders işleme yöntemi,uygulama açısından çok başarılı buldum eğitimi.Teşekkürler

Yasin Tukgöz

Neşeli,eğlenceli ders anlatımı oldu.Hocalar çok samimi ve içten

Murat SAYILI

Eğitim süresince verilen hizmet ve eğitim çok başarılıydı.başarılarınızın daim olmasını temenni ederim

Serkan Karataş

Oldukça başarılı ve eğlenceli bir eğitimdi.teşekkür ederim

Serkan Karataş

Oldukça başarılı ve eğlenceli bir eğitimdi.teşekkür ederim

Ercan KIRBAÇCIOĞLU

9-10 KASIM 2017 tarihlerinde aldığım ilk yardım eğitiminin çok faydalı geçtiğini söylemek istiyorum.Farkındalık oluştu.Temel yaşam desteği uygulayabilecek olmaktan çok memnunum.Hocalarıma teşekkür ederim.

Leyla

Her şey çok güzel idi.Çok güzel anlatıldı.Teşekkür ederim.

Emre Kuyrukcu

Bu eğitimin aslında ne kadar önemli olduğunu sizden sonra fark ettim.İyi bir eğitimci olmanız yanında samimi ve güleryüzlü olmanız bizi fazlasıyla mutlu etti.Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

Aysun KAYABINAR

Eğitim süresi yeterli,yapılan uygulamalar anlaşılır şekilde yapılmıştır.İnternet sitenizdeki online sınavlar pekiştiricidir.çok faydalı bir eğitimdi.Teşekkür ederim.

Yasin AVCI

Eğitimdeki emeklerinizden dolayı,teşekkür ederim..Hocamız gayet güzel ve açık şekilde anlattı.teşekkür ederim

Ahmet YILMAZ

Ramazan ayında olmamıza ve akşam 5 e kadar eğitim almamıza rağmen gayet neşeli,eğlenceli,öğretici bir eğitim aldık.

Kadir BARAZ

Hocamız sunum ve uygulamalar ile harika ve gayet anlaşılır bir şekilde dersi anlattı.Öğrenmemiz için çok çaba gösterdi :)TEŞEKKÜRLER...

Ali Y.

Bu kursa gelmeden önce ne gereği var diye düşünürken şimdi ne kadar önemli olduğunu anladım.Herkesin alması gereken bir eğitim.Hocalarımız çok ilgili,alakalı ve konuya hakimdi.Hepsine teşekkürlerimi sunarım

Ahmed Enes

Hocaların güzel sunumu ile iyi bir eğitim süreci geçirdim.çok öğretici bir eğitimdi

Ahmed Enes

Hocaların güzel sunumu ile iyi bir eğitim süreci geçirdim.çok öğretici bir eğitimdi

Mevlüt ELMAS

Vermiş olduğunuz derslerden ve hocalarımızdan çok memnunuz.Uygulamalı eğitim,sözlü anlatımlar ve öğrencilerle diyalog çok iyi.TEŞEKKÜRLER

Murat ÖZKUL

Çok faydalı bir eğitim olduğunun farkına vardık.hocamız da çok güzel anlatıyor çok teşekkür ediyorum

DOĞAN DİLEK

İlgi ve alakanız ve değerli bilgiler edindirdiğiniz için çok teşekkür ederim

METE CAN YASAN

ÇOK KEYİFLİ VE FAYDALI BİR EĞİTİM OLDU.TEŞEKKÜRLER

Muhammet ÇİLOĞLU

Ümmühan Hoca,konuya olan hakimiyeti,mesleki deneyimi ve anlatımındaki akıcılığı ile verilen eğitimin hem kalıcı olması,hem de uygulamadaki pratikliği açısından faydalı bir eğitim süreci yaşattı bana.Bir öğretmen ve eğitimci olarak;başarılarınızın devamını diliyorum Bilenler Akademi.

Erkan ÖZTÜTRK

Verilen eğitim hayata ve olaylara bakış açımızı olumlu yönde etkilediği gibi ilkyardımın hayatımızdaki yerini daha iyi anlamama yardımcı oldu.EĞİTİM ŞART!

Mediha ALTINSÖZ KEÇE

Her insanın alması gereken bir eğitim.oldukça faydalı.eğitmenler samimi ve gerçekçi.TEŞEKKÜRLER...

Doruk CİNOĞLU

DERSLER ÇOK SÜRÜKLEYİCİ VE VERİMLİ GEÇTİ.AYNI ZAMANDA ÇOK KEYİFLİYDİ DE.ÇOK TEŞEKKÜRLER!

Cihangir

Dersler oldukça keyifli ve eğiticiydi.

Melih ALTIPARMAK

HAYATIMDA ALDIĞIM EN İYİ VE EN GEREKLİ EĞİTİMDİ.BUNA SEBEP OLAN CENGİZ BEY VE ÜMMÜHAN HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Barış TANYELİ

Hayati önem taşıyan uygulamaları ve teknik bilgileri anlaşılır bir biçimde aktardığınız için teşekkür ederim

Mert AKYILDIZ

Öğretici bir eğitim olup,ilkyardımı detaylı bir şekilde öğrendik

Naim İLERİ

Şimdiye kadar doğru bildiklerimiz çok yanlışmış.Her olaya doğru uygulama yapmayı detaylı bir şekilde öğrendik.Hocama teşekkür...

Hayrettin ARICAN

Eğitim tahmin ettiğimden iyi ve gayet eğlenceliydi.çok kapsamlı bir şekilde anlattı hocamız.Başarılarınızın devamını dilerim Bilenler Akademi

Mustafa ÖZER

İlkyardımın ne kadar önemli olduğu konusunda ayrıntılı bir eğitim verdiği için hocama ve kuruma teşekkür ediyorum

Halil İbrahim GÜNDOĞDU

Kesinlikle çok gerekli ve öğreticiydi.Hocamız da gayet açıklayıcı,donanımlı idi.Teşekkür ederim

Mustafa Aydın

Gayet verimli ve kursiyerlerin dikkatini zinde tutarak eğitim veren bir hocadan eğitim aldım.Teşekkürler

TOLGA YILDIRIM

Bilenler Akademi'de Gayet eğitici ve öğretici bir eğitim veriliyor

Ümit Buran

Ders olarak mükemmel bir anlatım oldu.Bu güne kadar bildiğim çoğu uygulamanın aslında yanlış olduğunu öğrendim.Her şey için teşekkür ediyorum

BORA KARAOĞLU

Eğitim kaliteli ve her şey çok iyiydi.teşekkür ediyorum

Levent SİDAR

Gayet verimli bir eğitim süreciydi.Teşekkür ederim

Nuran Gökmen

eğlenceli ve hoş geçen bir eğitimdi.ilginiz için çok teşekkür ederiz

ADİL ÜNAL

Sıkıcı geçeceğini düşünerek geldiğim eğitimde çok eğlendim.çok verimli,öğretici geçti.teşekkürler.

ENSAR YİĞİT

KURSİYER MEMNUNİYETİ ÜST DÜZEYDE.KONU ANLATIMI AKICI,ANLAŞILIR,GÖRSELLER YETERLİ SAYIDA.EĞİTİMCİLER ÇOK DONANIMLI,AKTİF,SICAKKANLI,CANDAN.ÖĞRENME ORTAMI ÖĞRENMEYE MÜSAİT.KURUMDAN MEMNUNİYETİM %100.TEŞEKKÜRLER BİLENLER AKADEMİ

Hüseyin Ertan YÜKSEL

Öncelikle derslerin işleyişi,eğitimcilerin davranışları ve bilgileri üst düzeyde.ders gününün daha uzun olması gerekiyor bence.daha çok bilgi öğrenmek adına.

Arslan HOŞAF

Ders anlatımı ve uygulama konusunda çok başarılı ve ilgili bir merkez gerçekten.sizlerden öğrendiklerimiz çok değerli.çok teşekkür ederim emekleriniz için

Alper Berkan

Verilen hizmet gayet iyiydi,tavsiye edebileceğim bir kurum

Yasin

EĞİTİM ÇOK GÜZELDİ.ÇOK FAYDALI BİLGİLER EDİNDİM

Hüseyin EROĞLU

Başarılı eğitmenler ile,başarılı bir eğitim süreci geçirdim.Gerek uygulama gerekse teorik olarak başarılı bir eğitim aldığımı düşünüyorum.

Aslı VURAL

Çok keyifli ve yararlı bir eğitim oldu.Farkındalığım daha da arttı.çok teşekkür ederim

Orhan DÜZ

Yoğun ve eğlenceli anlatımlarınızdan dolayı bilgiler tamamen kalıcı olarak işleniyor.İlginizden dolayı teşkkür ederiz

Anıl Kaya

İlkyardım konusunda kısa sürede kazanılacak tüm deneyimi aldığımı düşünüyorum.Personelimiz için doğru bir kurum seçimi yapmanın vermiş olduğu rahatlıkla sizlere teşekkür ediyorum.10/10

Gökhan KILIÇTUTAN

Eğitim tamamıyla amacına ulaşan ve her bireyin alması gereken bir eğitimdir.Gayet keyifli ve öğreticidir.

ÖZKAN ÖZKAN

Teşekkür ederim ilgi alakanız,donanımlı eğitiminiz için.

Ümit KARAKAŞ

Çok kapsamlı bilgiler öğretildi gerçekten.ÇOOK TEŞEKKÜR EDERİM

LOKMAN ALBAKIR

Çok memnun kaldık teşekkür ederiz

MUSTAFA KARACAN

EĞİTİM ÇOK BAŞARILIYDI.ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLER EDİNDİK

Nuran KISI

Kullanılacak materyalin verilmesi,bol soru desteği,sınava daha hazır hissetmemi sağladı.Güleryüzlü ve geniş kapsamlı bilgi vermeye hazır eğitmenlerimizden çok memnun kaldım.Teşekkürler.

Fatma UYAR

Faydalı bir eğitimdi

ESRA GÜLER

Çok faydalı bir eğitimdi.bildiğim birçok doğrunun yanlış olduğunu öğrendim.Güzel ağırlandık :) Memnun olarak ayrılıyorum.Herşey için teşekkür ederim

ŞABAN ÇİFTÇİ

verilen eğitimden çok memnun kaldım teşekkür ederim

Mustafa DELİCE

EĞİTİMİN ÇOK VERİMLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.HOCAMIZ SEVEREK ÖĞRETİYOR.

Döndü ER

Böyle bir eğitim verdiğiniz için teşekkür ederim.Bu eğitimin daha fazla ve uzun süreli verilmesinden yanayım. Ayrıca okullarda da verilmesini isterim.Teşekkürler

BAŞAK KARABULUT

İlgili ve güleryüzlü olmanız gerçekten çok hoş.Umarım bilgileri kullanacak bir durumla karşılaşmayız ama başıma gelirse aklıma siz geleceksiniz sanırım.Herşey için çok teşekkürler. Yolunuz daima açık olsun :)

Mustafa Tuğrul

Kursa katılmaktan memnun kaldım.Burada bize vermiş olduğunuz bilgilerden dolayı kurs yönetimine ve çalışan eğitmenlere teşekkür ederim.

Erdoğan KARAKAYA

İlkyardım bilgimi geliştirdim. Hocalarıma teşekkür ederim

Abdullah TÜRKANOĞLU

Çok güzel anlatım ve uygulamalar güzel teşekkür ederim.

Ayşe EREKİNCİ

İlkyardım konusunda alabileceğim en güzel eğitim biçimiydi. Bütün yardımcı olan hocalarımıza çok teşekkür ederim.

Adem SURKUN

Eğlenceli, bilgili, sıcak bir eğitim. Hoca işine hakim. Öğretici, örnekler güzel. Bence ilkyardım herkezin bilmesi gereken ve erken yaşta öğrenilmesi daha etkili bir süreç

Kamil Günengil

Oldukça iyi ve yeterli bir eğitim veriliyor. Hitap kabiliyeti yüksek insanlar eğitim veriyor.

Gürkan ÖZDEMİR

Anlatımlarda daha çok doğaçlama ve samimiyet olduğundan hem anlaşılır hem de sıkıcı olmayan bir kurs geçirdim

Tarık Düzgün

Çok yararlı bir eğitim oldu. Gayet açıklayıcıydı ve sıkılmadan aldığımız bir eğitim.

Eda Şahin

2 güne birden fazla konuyu bizleri sıkmadan ve gayet güler yüzleri ile bizi bilgilendirdiler.

Merve ŞAHİNKAYA

Gayet keyifli, öğretici bir eğitim oldu.

NESLİHAN TURMUŞ

Çok memnun kaldım. Hocalarımızın anlatımı ve ilgileri çok iyiydi.

ATINÇ ÇAKIR

GAYET KEYİFLİ DOSTANE BİR ORTAMDA GEÇTİ İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

Atilla Turan

Eğitim bana göre gayet başarılı ve faydalıydı.

Şenay KÖSEOĞLU

Hocamızın anlatımı güzel ve de sıcak samimi. Memnun kaldım.

Gökhan Mazman

Çok keyifli bir zaman geçirdim. Çok verimli ve faydalı buldum. Teşekkür ederim.

GAFFAR ÖZBAY

Sayın hocam, daha önce o kadar ilkyardım almamıza rağmen bu kadar bilgilendirilmemiştik. Herşey için çok teşekkür ederim. Mükemmel bir ekipsiniz.

Doğan Toptaş

Çok memnun kaldım. Gerçekten iyi ders veriliyor işlerini severek yapıyorlar. Gerçekten uzman oldukları aşikar.

Ömer ÖZVATAN

Aldığım ilkyardım eğitiminin doğru bişey olduğunu daha iyi anladım ve tüm işyerlerinde verilmesi çok gerekli öğrendiğim bir hareket , bir hayat kurtarır.

Sergen DİKİLİTAŞ

Aslında ilk geldiğimde hiç bişey düşünmüyordum. Hocamız sağolsun gerçekten de gerekli olan hayatımızın her anında bize lazım olan bir ihtiyaç. Herkesin öğrenmesini tavsiye ederim

Mehmet DUMAN

Anlatım ve kursiyerlere ilgi ve anlatım çok güzel ve açıklayıcıydı. Ağzınıza sağlık

Selman AFŞAR

Eğitimimiz çok verimli geçti, teşekkür ediyorum.

FAHRİ ASLAN

Eğitim süperdi. Gerek anlatım gerek uygulama gayet faydalı oldu ancak geç kaldığım için poğaça alma cezası yedik ama bunun sonucu arkadaşlara kahvaltıda da ben faydalı oldum. Teşekkürler

Mustafa DEPELİ

Herşey için hocalarıma çok teşekkür ederim.Görevlerini çok iyi yapıyorlar. Dinlerken büyük bir zevk aldım. Anlatırken sıkmıyorlar. Bu bilgilerin bize çok faydalı olacağına inanıyorm. Tekrar herşey için teşekkür ediyorum

Sinan YILMAZ

Vermiş olduğunuz eğitimin insan hayatı koruma ve kurtarma açısından çok önemli olduğunu ve bu konuda başarılı bir eğitimci olduğunuzu düşünüyorum. Teşekkür ederim.

Metin Bayram

Herşey için teşekkür ederiz sayenizde ilk yardımla ilgili herşeyi öğrendik

RIZA ÇAKIROĞLU

Öncelikle hocamızın güler yüzü ile başladık derse hiç sıkılmadan dinledim. Herşey için teşekkürler.

Osman Neyan Kılcı

Eğitimler teorik ve pratik olarak yeterliydi.Dinleyicilerin konsantrasyonunun dağılmasına müsade edilmeyecek şekilde hazırlanmıştı.

Ali AKBULUT

Bilenler Akademi de aldığım temel eğitim ve ilk yardım bilgileri, eğlenceli ve hayat kurtaran bilgiler.Çok teşekkür ederim..

Lokman Aşır

İlkyardım kursunda çok değerli bilgiler aldık bilmediklerimizi burda öğrendik bilgilendirildik herkesin bilgilendirilmesini tavsiye ediyorum. Bilenler Akademiye teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

YASİN ERBAY

İlkyardımın anlam ve önemi açısından çok iyi bir ders oldu. Hocalarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Serdar AÇIN

Bu gördüğümüz ilk yardım konusunda hocamıza çok minnettarız. Bunların herkesin öğrenmesini rica ediyorum.

Necmi Demir

Hocamızın vermiş olduğu ilkyardım eğitimini detaylı özverili çalışmalarından memnuniyetimi bildiririm.

Erdi ÇELİK

Dersler çok anlaşılır şekilde anlatıldı. Bol örneklerle ve uygulamalarla anlatıldı. Anlatılan herşey kafada kalıyor. Bence bu işi iyi yapıyorsunuz. Sayenizde hayat kurtarabilicem. Çok teşekkürler. Beni unutmayın :)

Savaş KALENDER

Uygulamalar akılda kalıcı ve eğlenceli olduğu için öğrenmemiz daha kolay oldu. Slaytların kullanılması videoların izlenmesi dersi monotonlaştırmaktan çıkardı

Süleyman Yıldırım

Nitelikli ve uygulamalı olarak kesinlikle gerekli bir eğitim ve yaygınlaştırılmasını takip ediyorum.

Naim MICIR

Anlatım ve görsel uygulamalı eğitim olduğu için eğitici ve akılda kaldığından faydalı bir eğitim oldu.

Orçun Aytaç

Eğitimi veren hocamız bize çok güzel ve olumlu bir ders verdi. Benim için çok güzel bir eğitim ve deneyim oldu. Hocalarıma teşekkür ederim. İlkyardımla ilgili püf noktaları çok iyi öğredik.

Yasin İNCEKOCA

Gayet başarılı bir eğitim zamanı geçti. Eğitmenler gayet uzman ve başarılı.

Yasin DEMİRKAYA

Aldığım eğitimden çok memnunum. Bu kadar önemli bir konuyu bize çok iyi aşıladılar.Emeği geçen herkese teşekkürler

Sefer AKDOĞAN

Eğitim çok faydalı oldu benim için hem iş yerinde gerektiği zaman faydalı olacağıma inanıyorum. Eğitimci hocalarda çok güzel anlattı ve hiç sıkılmadan dinledim. Eğitimi uygulamalarla anlatımları bizler için öğrenmemiz daha kolay oldu. Saygılar

Mesut ONSAL

Güzel bir eğitimdi. Emeğinize sağlık

Mehmet KIPIKOĞLU

Eğitim seviyesi güzel ve kaliteli idi. Teşekkürler

Selçuk AKGÜL

İlkyardım eğitimi, başarılı ve eğitici bir şekilde gerçekleşti. İlkyardım desteğinin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlamış oldum.

Burak ER

Hayatımda başıma gelebilecek olaylarda nasıl davranacağımı bilmiyordum bu ders ve hocalarımız sayesinde ilkyardım ne kadar faydalı olduğunu öğrendim. Eğitimden çok memnun kaldım.

RÜSTEM SOLMAZ

HAYATIMDA GÖRDÜĞÜM EN MATRAK VE EN İYİ KONU ANLATAN BİR HOCADIR. ÖĞRETTİKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Kerim Savran

Eğitimin uygulama yoğun olması olumlu. Daha iyi pekişiyor. Görsel ve kullanılan malzemeler de konsantrasyonu sağlamak adına iyi.

Yılmaz GÜNBEY

Konular güzel hazırlanmış bu kadar kısa bir sürede çok faydalı eğitimler aldık, teşekkürle. Ayrıca hocamız Ümmühan hanıma da teşekkürler.

Tolgay ŞEN

Her anında keyif aldığım, çok faydalı bir eğitim oldu. Çok teşekkür ediyorum..

Tuğba KAYA KARABİBER

Bizim için çok verimli ve güzel bir eğitim oldu. İlgi ve alakanız sayesinde daha iyi öğrendiğimiz düşüncesindeyim. Emeğinize sağlık, teşekkür ederim.

Hande YAREN

Çok keyifli bir eğitimdi. Çok teşekkür ederim. Günlük hayatta verilen örneklerle konuların pekiştirilmesi aklımızda kalmasına neden oldu.

Onur TÜRK

İlk yardım adına farkındalık oluşturmak adına faydalı bir eğitim oldu.

FATİH PORSUK

BU DENLİ ÖNEMLİ BİR KONUYU HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN BİR KONUYU EĞİTİMSEL OLARAK ELE ALIP SUNMAK VE BU İMKANA TEMEL ETKEN OLMAK İÇİN FIRSAT SUNMAK ADINA ÇOK BAŞARILI BULDUM. DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLARIMDA BANA YÖN GÖSTEREN BİR EĞİTİM PROGRAMI YAŞARKEN EĞLENCELİ BİR SUNUM VEREN HOCALARIMIZA TEŞEKKÜRLER..

KUTAY ALBAYRAK

Bilgin hocaya eğitimle alakalı bilgi ve ilgisi ile desteklerinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.

Samet Uzun

Çok gerekli bir eğitim. Bu eğitimi aldığımız için çok memnun oldum Bilenler Akademi ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Saygılarımla..

Abdulkadir KARAKOÇ

Eğitmenin anlatım ve öğretimini çok başarılı buldum, vermiş olduğu dersten dolayı teşekkür ederim ve başarılarının devamını dilerim.

Enis Durak

Dersler gayet güzel ve eğlenceliydi. Konular anlaşılır bir şekilde işlendi. Anlaşılmayan yerler sorulduğunda cevapları net bir şekilde verildi. Eğitim için teşekkür ederim.

YASİN ARSLAN

Sayın hocam, adam gibi adamsın. işin gücün rast gelsin. Sen kendini aşmışsın maşallah reis :)

Bilal Can KARA

Konular faydalı, eğitim akıcı, eğitmen işinin ehli. Genel olarak olumlu

Ali Ekber Şentürk

İyi bir eğitim aldık. Akışı ve teknikleri iyi gösterildi

Cüneyt Resimci

İyi bir eğitim oldu. Akıcı, güzel geçti. Teşekkürler

Semra Bakır

Akıcı ve keyifli, eğitici bir zaman dilimi geçirdim. Emeğinize sağlık.

MURAT TAN

VERİLEN EĞİTİMDEN OLUMLU SONUÇLAR ALDIĞIMA İNANIYORUM.AÇIK VE ANLAŞILIR BİR EĞİTİMDİ.HOCAMIZA TEŞEKKÜRLER.

Ferhat KILAVUZ

Eğitim gayet akıcı ve güzeldi, sıkıcı değildi. Örneklemeler tam zamanında ve yerindeydi

Mehtap DEMİR

Eğitim keyifli ve eğlenceli geçti akıcı idi. Örneklerle de konular pekiştirildi çok güzeldi.

Kübra SAçkesen

Eğitim akıcıydı ve çok etkili bir anlatım vardı. Benim için çok faydalı oldu. Teşekkür ederim

Erkan AKSU

Açık , anlaşılır bir şekilde sunduğunuz eğitim için teşekkürler. Çok yararlı bir eğitim oldu.

Aydın CAN

Başarılı bir eğitim aldık.

CEYLAN ARAS

Güleryüz, motivasyon, tam destek :)

Kayhan KARATAŞ

İşini ciddiye alan samimi bir kurumunuz var. Gelecekten umutluyum, sizin gibiler oldukça..

Abdulsamet EVLİ

Eğitim akıcı ve güzeldi. Örneklerle zengin, bilgi dolu bir eğitim oldu. Teşekkürler

BAKİ ŞAHİN

Thanks for everthing

TANER YÜKSEL

Öncelikle aldığım eğitimden çok memnunum. Hocamız çok detaylı bir şekilde bize bilgi aktarımı yaptı. Uygulamalarımız çok eğlenceli ve açıklayıcıydı . Emeği geçen öncelikle Gözde hocamız ve Ümmühan hocamıza sonsuz teşekkürler. Saygılar..

Hanife Ergül

Almış olduğumuz ilk yardım eğitimi sayesinde bundan sonraki hayatımızda kendimize ve çevremize faydalı olabileceğimize sebep olan başta Bilgin hocamıza ve kurumumuza teşekkürlerimi iletirim

KADİR TUNÇ

ÖNCELİKLE NE KADAR ÖNEMLİ BİR İŞE KALKIŞTIĞIMIZI BİZE AŞILADI VE ANLAMAMIZ İÇİN HER TÜRLÜ FEDAKARLIKLARLA ANLATTI. TEŞEKKÜR EDİYORUM İLERİDE KURTARACAĞIMIZ HAYATLAR İÇİN ÖNCÜLÜK OLDU. EMEĞİ GEÇEN GÖZDE HOCAMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :)

Cengiz TOPAR

Öncelikle güleryüzlü ve samimiyetiniz bizleri mutlu etti, gerek konu anlatımınız uygulamalarınız çok iyiydi. Teşekkür ederiz, iyiki varsınız :)

Muzaffer Özgüzel

Sayenizde 2 gün öncesinden çok daha fazla bilgiye sahibim. Sağolun emeğinize sağlık.

İbrahim Arık

Bu eğitimi almak çok güzel.Emekleriniz ve toplumu bilinçli bir şekilde eğitmenizden dolayı teşekkür ederim..

ÖZKAN AVCI

Sizler tarafından verilen eğitimin gayet faydalı olacağını düşünüyorum. Dersler son derece akıcı, keyifli, kalıcıydı. Teşekkürler..

İbrahim Oygur

Hocalarımız eğitimi çok güzel anlattı. Herkese bu eğitimi almasını tavsiye ederim

HAKAN ÇALIKUŞU

VALLA HOCAM BAYA İYİ ANLATIYORSUNUZ 2 GÜN EĞLENCELİ GEÇTİ. ALLAH GÖNLÜNÜZE GÖRE VERSİN.

Uğur MULLA

Bu eğitimle ilk yardım hakkında güzel bilgiler edindim. Gerçek anlamda insanlara nasıl ne şekilde yardım edeceğimi öğrendim. Hocamız da bilgileri içten ve temiz bir şekilde aktardı. Herşey çok güzeldi teşekkürler

Osman Yıldırım

Bu eğitimi almak insanlara yardımcı olmak güzel, teşekkür ederim.

Halil İbrahim Dukan

Bu eğitimi almak güzel ve acil servis gelene kadar nasıl bir müdahale yapılacağını bilmek çok iyi. Hocalarıma çok teşekkür ederim

Erhan AYKUT

Gayet faydalı ve olması gereken bir eğitim. Bu eğitimi veren ve verilmesini sağlayan herkese teşekkür ederim.

Bekir DAĞ

Verdiğiniz eğitimleriniz öğretmenlerimiz gerçekten çok iyi, bilgililer çok iyi herşey için gerçekten teşekkürler..

Mustafa UYSAL

Herşey için çok teşekkür ederim. Doğru bildiğimiz yanlışları bizlere gösterdiğiniz için ve ayrıca basit ve kolay şeylerle insan hayatının kurtulabileceğini bizlere gösterdiğiniz için teşekkürler..

Figen ALAY

Gayet güzel bir programdı. Emeği geçen herkese teşekkür ederim

Eda Ataş

Herşey gayet güzeldi. Eğitim hem teori hem uygulama olarak anlaşılır ve öğreticiydi. Ezberleyerek değil anlayarak eğitim aldık. Kısacası çok memnun kaldım :)

CEM AYYILDIZ

Bu eğitimden daha samimi ve daha öğretici başka bir eğitim olabilir mi acaba ?

Z.Zuhal ÖZÜN

Bu kurs bize çok yararlı oldu. Çok iyi bir eğitim aldı, teşekkürler.

Umut Cengiz

Hayat boyu kullanacağım bilgileri gayet akıcı ve eğitici bir şekilde aldım. Teşekkürler..

Necmi Kölen

Çok iyi bir eğitim aldım. Kendim, ailem ve toplum için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Birçok ilkyardım konusunda değişik ve önemli bilgiler yüklendim.Artık daha kendimi bilinçli ve donanımlı görüyorum. Özgüvenim arttı. Teşekkürler

FATMA K ILIÇ

Bilenler Akademi, isminin anlamını taşıdığını düşünüyorum güzeldi herşey için teşekkür ediyorum. Hayatınız boyunca güzel anlatımlar ve dinleyen, sınavdan da başarıyla geçen öğrenciler diliyorum :)

Gökhan S.FİDAN

Eğitmenler gayet güler yüzlü. Derslerin akışı çok iyi. Sıkılmadan günün sonu geliyor. Yardımlarınız için teşekkür ederiz. Çay molalarımız harika :)

OĞUZ KAMBEROĞLU

Gayet samimi, eğlenceli ve bilgi dolu bir eğitim oldu. Teşekkürler

Kerem ARSLAN

Profesyonel bir eğitimdi. Verimli olduğunu düşünüyorum.

YAVUZ ÜNNÜ

Son derece iyi bir eğitim aldığımı düşünüyorum. Herşey için çok teşeekürler.Başarılarınızın devamını dilerim.

Oktay Çelebi

Herşey için çok teşekkür ederim. Bize verdiğiniz bu güzel ortamda eğitimi hiç unutmuyacağım. Sizi seven öğrenciniz :)

Aytuğ Faydacı

Eğlenceli ve güzel geçti derslerimiz.

Yadigar ARAS

Güzel bir eğitim verdiniz. Bilmediğimiz bilgileri öğrettiniz. Emeğiniz için teşekkür ederim.Arkadaşlarımıza bu kursu sizden almalarını tavsiye edeceğim.

Aslınbey Çimen

Eğitim gayet iyi geçti. Hocalarıma cok teşekkür ederim

Yunus Uzer

Faydalı ve eğlenceli bir eğitim oldu

Leyla ÜNAL

Ortam samimi, hocalarımız içten. Eğitimi beğendim

Harun Çelik

Bilmediğimiz çok şey vardı öğrettiğiniz bilgiler hayati önem taşıyor. Hepsi için çok teşekkürler..

Mürsel BATTAL

Dersler çok iyi geçti. Hocalarım çok iyi anlattı

Metin AKKOÇ

Hayatımız boyunca işimize yarayacak oldukça önemli ve güzel bir eğitim süreciydi. Yaygınlaşarak devam etmesi dileklerimle, emeklerinize teşekkürler..

Mehmet Ali Selman

Eğitimden ve sıcakkanlılıktan çok memnunum çok teşekkürler.

YALÇIN ONARAN

Çok faydalı bir eğitim olduğunu söyleyebilirim. Eğitimi veren uzmanlarımız konularına hakim kişiler. Başka kişilere de tavsiye ederim. Teşekkür ediyorum.

SELİN ÖNAL

ZEVKLE DİNLEDİĞİM,EN EĞLENCELİ DERSTİ.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM :)

Derya GÜLER

ÇOK GÜZEL İKİ İNSAN VE HARİKA BİR KURUMLA GÜZEL İKİ GÜN GEÇİRDİM.EĞİTİME DEĞİL DE MİSAFİRLİĞE GELMİŞ GİBİ HİSSETTİM :)İKİ HOCAMA DA TEŞEKKÜR EDERİM

Kenan Doğrukan

SAMİMİ VE İÇTEN DAVRANIŞINIZ BİZLERİ ARKADAŞ ORTAMINDA HİSSETTİRMENİZ,ÖĞRENME SÜRECİMİZİ KOLAYLAŞTIRDI VE HIZLANDIRDI.ÖĞRETİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

SEMA TÜRKMEN

Oldukça,faydalı ve iyi bir eğitim aldık.çok yararlı bilgiler edindim.emeklerinden dolayı hocalarımıza teşekkür ederim

FİRDEVS ALMALI

EĞİTİM ÇOK ÖĞRETİCİ TEŞEKKÜR EDRİM

Aykut Yaman

Her açıdan mükemmel bir eğitimdi.teşekkür ederim :)

Gökhan TANKAYA

Birçok konuyu yanlış bildiğim için aydınlandım.çok faydalı bir kurs oldu

SALİH İPEK

EĞİTİMİN BANA ÇOK KATKISI OLDU.HOCALARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Süleyman RECEP

Çok iyi bir eğitimdi.eğitmenler çok iyi ve donanımlıydı.bilmediğim bir çok şey öğrendim.ilgilerinizden dolayı teşekkür ederim

Erkan Akyazıcı

çok başarılı ve aydınlatıcı bir eğitimdi teşekkür ederiz.

BETÜL TAŞDELEN

Çok faydalı,bilgiler edendik.Günlük hayatta karşılaşabileceğimiz vakalara müdahaleyi öğrendik.Teşekkür ederiz

GÜLÇE AKAR

Kısa sürede,verimli,faydalı bir eğitimdi.uygulama ile pekiştirilerek öğrendik.ezberci değil mantık odaklı bir eğitimdi.teşekkür ederim...

Mustafa UYSAL

HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.DOĞRU BİLDİĞİMİZ YANLIŞLARI BİZLERE GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN VE AYRICA BASİT VE KOLAY ŞEYLERLE İNSAN HAYATININ KURTARILABİLECEĞİNİ BİZE GÖSTERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

H.KENAN TURHANTOK

her şey için teşekkür ederim.çok faydalı bir güncelleme eğitimi oldu.

Özgür BAŞER

BEKLENTİLERİMİZİN ÜZERİNDE,GAYET GÜZEL BİR EĞİTİM VEREN BİLENLER AKADEMİYE TEŞEKKÜR EDERİM

ÖZGÜR KAPLAN

Eğitim çok başarılı,net ve anlaşılır idi.her şey için teşekkürler.Başarılarınızın devamını diliyorum

SONGÜL ERSOY

HER ŞEY GAYET GÜZEL VE ZEVKLİYDİ.TEŞEKKÜRLER

Hülya Şentaş Karaca

GERÇEKTEN ÇOK İYİ ANLATIM YAPTI HOCAMIZ.ÇOK MEMNUN KALDIM.HERKESE TAVSİYE EDECEĞİM.

fatih ünver

güzel bir anlatımla,çok faydalı bir eğitim oldu.çok teşekkür ederim

safa sağlam

eğlenceli güzel bir ders oldu.ilkyardım uygulamalarını detaylı bir şekilde öğrendik.hocamız konuya hakim ve çok anlaşılır bir anlatıma sahip.teşekkür ederim

RESUL KIRAÇ

Aldığım eğitim çok keyifli,eğlenceli,verimli oldu.katkılarınızdan dolayı teşekkür eder;meslek hayatınızda başarılar dilerim

ULAŞ AKBAŞ

ANLATIM VE UYGULAMALAR GAYET NET VE ANLAŞILIR BİR ŞEKİLDE,KONUYA HAKİM UZMAN BİR HOCA TARAFINDAN VERİLDİ.ÇOK BAŞARILI BİR EĞİTİM SÜRECİYDİ.

MELİHA AKIN

Bence eğitim çok güzel geçti.eğitimcinin samimiyeti buna vesile olmuş olabilir :)ayrıca bu eğitime Türk toplumunun bir kez daha ne kadar ihtiyacı olduğunu görmüş olduk.teşekkür ederiz

murat polat

çok güzel geçti eğitim.herkesin bu dersi alması lazım.hocalarım Allah razı olsun hepinizden bilgilendirdiğiniz,bilinçlendirdiğiniz için.

mustafa iskender

kurs ve ders ortamı çok güzel ve uygulamalarla desteklenen eğitim çok akılda kalıcıydı.teşekkürler

burak oğuz mızrak

2 gün boyunca verilen uygulamalı ve teorik eğitimden mutlu olarak ayrılmaktayım.kaliteli bir kurumda eğitim aldık

vedat yılmaz

eğitim ve ilgi çok güzeldi.teşekkürler

HARUN TUNCAY

Herkese tavsiye edeceğim bir kurum.dersler çok öğretici ve eğlenceli geçiyor.resmen iki gün rutin hayata ara veriyorsunuz .

AHMET BOYACIOĞLU

TEORİK VE UYGULAMALI OLARAK ALDIĞIMIZ EĞİTİM KALİTELİ VE YETERLİ DÜZEYDE.

Belma BAŞER

GÜZEL,FARKLI VE FAYDALI İKİ GÜN GEÇİRDİM.KREŞ ÖĞRETMENİ OLDUĞUM İÇİN ÖĞRENDİĞİM BİLGİLER ÇOK DEĞERLİ.TEŞEKKÜR EDİYORUM

gürhan oral

ilk yardım eğitiminin verilmesi için çok uygun bir merkez.eğitmen ve ekipmanlar son derece uygun ve yeterli.sözel ve uygulamalı olan eğitim çok başarılı idi.teşekkür ediyoruz

abdullah kamburoğlu

güzel bir eğitim aldık.eğitmen anlatım ve uygulamada çok başarılı.

tuğçem çakmak

faydalı,eksiksiz bir eğitimdi.teşekkürler

esra acar

eğitim gayet anlaşılır bir şekildeydi.memnun kaldım teşekkürler

harun aloğlu

verilen eğitimden çok memnun kaldık.iyi ki firma olarak bu merkezi tercih etmişiz.çok teşekkür ediyoruz hocam çok emek verdiniz...

tayfur yalçın

keşke daha önce gelseydim eğitime.derste anlatılan çoğu kazaya denk gelmiştim.ve müdahale edememiştim

furkan okçu

2 günlük kısa bir sürede eğitim almamıza rağmen, mekan ve hocamız çok iyiydi.ilginize sonsuz teşekkür ederim hocam.sağlık bölümü mezunu olmama rağmen çok şey kattınız.iyi ki kurumunuzu tercih etmiştim.

ibrahim çoban

bu kadar sade ve anlayabileceğim dilden konuşan bir hocam hiç olmamıştı.usanmadan,tepki vermeden tüm sorularımızı cevapladı ve uygulamaları hep tekrar ettirdi.iki günlük kısa bir süre de bile insanların eğitilebildiğine inandım.

adem sarıyerlioğlu

ilk defa ilk yardım eğitimi aldım.hiç bilmediğim konuları uygulamalı ve detaylı öğrendim.

mustafa ünal

kendimiz,ailemiz,iş arkadaşlarımız ve çevremize yardımcı olabilmemiz açısından aldığımız bilgilerin bize çok fayda sağlayacağından eminim

mustafa sarıyerli

eğitim çok faydali idi.genel manada tüm vatandaşların bu eğitimi alması gerektiğini düşünüyorum.emeği geçen hocalarıma teşekkür ederim

emrecan dinler

fazlasıyla yararlı bir eğitimdi.keşke daha fazla vakit geçirebilseydim

esin ceylan guda

her iki hocamızda gayet anlaşılır ve güzel bir şekilde sunum yaptı.teşekkürler

abdülbaki uyar

2 gün boyunca aldığım eğitim sonrası kendimi müdahale edebilecek durumda hissediyorum

veysel karani dönder

insanların bilinçlenmesi ve olası olaylarda müdahale beceriyi sağladık.gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim

buğçe şeker

16 saat boyunca göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim

rıdvan türkoğlu

başarılı anlatım kabiliyeti çok güzel verdiği bilgiler için teşekkür ederim

emre acar

eğitimimiz gayet verimli ve faydalı geçti.kendim ve ekibim adına teşekkür ederim.

emre acar

eğitimimiz gayet verimli ve faydalı geçti.kendim ve ekibim adına teşekkür ederim.

emre aydemir

eğitim akıcı ve eğlenceli idi eğitimin sona erdiğinden üzüntülüyüm.hocama teşekkür ediyorum eğlenceli iki gün geçirdik

Melih Can AYDEMİR

Gayet sürükleyici,net ve anlaşılır bir şekilde eğitim süresi geçirdim.anlatım ve kişilerle iletişim yüksek seviyede idi.

Hakan ALGÜL

verimli,sıkıcı olmayan bir eğitimdi faydalı bilgiler öğrendim. teşekkür ederim

Murat

Hocalarımız dersleri çok güzel anlatiyor ve bizleri aydinlatiyor ben 11 yıl okul okudum bu hocalar kadar dersleri güzel anlatan ve bilgiyi örneklerle akılda kalıcı seklinde anlatmalari çok güzel hepsine ayrı ayrı tesekur ediyorum hakkinizi helâl edin hocalarim allaha emanet olun

ESMA ÖZTÜRK

ÖNCELİKLE SABAH EĞİTİM ÇOK ERKEN BAŞLAYIP, GEÇ BİTMESİNE RAĞMEN SIKILMADIM VE UYKUM GELMEDİ. SAMİMİYETLE SÖYLEMELİYİM Kİ ANLATIM ANLAYICI VE AKILDA KALICI. HOCAMIZ ÖYLE GÜZEL ANLATTI VE GÖSTERDİ Kİ GERÇEKTEN UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL. VE SON OLARAK HER UYGULAMAYI DEFALARCA YAPTIRDI BÜYÜK BİR SABIR İŞİ ÇÜNKÜ BUNU HİÇ SİNİRLENMEDEN YAPTI. GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER :)

KÜRŞAT EFE

2 gün içerisinde bu kadar çok şeyi öğrenebileceğimi hiç düşünmemiştim. Gerçekten çok başarılısınız. Sıcak ve samimi bir ders ortamı oldu. Herşey için teşekkürler

Engin KOCABAŞ

Kursunuzu ve eğitmenlerinizi çok beğendim. Güleryüzlü ve neşelisiniz çok iyi bir ortam. Ders saatleri sıkılmadan geçti. Çok teşekkürler

MUSTAFA BAŞAR

ASLINDA EN SEVDİĞİMİZ YAKINIMIZA BİLE ACİL BİR DURUMDA MÜDAHALE ETMEK İSTESEK NE KADAR ÇARESİZ, BİLGİSİZ OLDUĞUMUZU ANLADIM..

Emre YILMAZ

Dersler eğlenceli ve ders akışı, geçişler çok iyi. Ciddi anlamda ilkyardım eğitimi veriliyor. Hocalar profesyonel

ÖZGE ESEN

Çok sıcak ve samimi yaklaşımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Kesinlikle bir kurs ortamı değil aile sıcaklığı gördüm burda. ders işlemeniz de çok güzel hocamız anlayışlı, sıcak, kibar. Dersler çok eğlenceli geçiyor, sohbet şeklinde olması çok hoş. Çok teşekkür ediyorum :)

Tamer Ergez

Daha önceden almış olduğum eğitimde unuttuğum konuları tazeleme imkanı bulmuş oldum. Böylesine önemli bir kursutamamladığım için Bilenler ilkyardım eğitim merkezine yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

Şeyma Sibel EKİCİ

Ders akıcı ve anlaşılırdı örnekler ve uygulamalarla pekiştirici oldu gayet güzel bir eğitimdi

Şakir ÇAYKARA

Ömür boyu faydalı olacak bilgiler öğrendiğim için çok mutluyum. Teşekkürler

SÜMEYYE BAŞAL

BİLENLER İLKYARDIM EĞİTİM MERKEZİNİ SEÇEREK HAYATIMA ÇOK BÜYÜK BİR KATKI SAĞLADIM. KURS EĞİTİM SICAKLIĞINDAN ZİYADE AİLE, DOST SICAKLIĞI OLAN BİR KURUM. EN BÜYÜK İYİKİLERİM ARASINDA. CENGİZ BEY VE ÜMMÜHAN HOCAMIN BANA KATTIKLARI İÇİN HEPSİNE ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. BENDEKİ YERİNİZ ASLA DEĞİŞMEYECEK BİLENLER AKADEMİ TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜR DİYORUM. UNUTULMAMAK DİLEĞİYLE.. :)

Kader PİRİM

Eğitimin slaytta anlatıldıktan sonra uygulamalı olarakta anlatılması hayatta uygulamak için büyük bir avantaj sağlıyor. Bu şekilde eğitimin verilmesi çok güzel.

ÖZLEM DERE

2 GÜN İÇERİSİNDE TAHMİN ETTİĞİMDEN FAZLA ŞEY ÖĞRENDİM, HOCAMIZDA BU KONUDA GAYET BAŞARILIYDI. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER.

AKIN YURDAKUL

Güzel bir eğitimdi. Çalışanlar ilgili ve cana yakın. Allah ne muradınız varsa versin.

Azize Betül Bahçeci Demirer

Bize sunmuş olduğunuz eğitim ortamı için teşekkür ederiz. Hayata dair çok faydalı bilgiler öğrendik. Cengiz bey ve Bilgin hoca sayesinde ilkyardım konusunda artık daha bilinçliyiz.

İzzet BAHTİYAR

Şimdi hayata daha değişik bakıyorum. bu eğitim sayesinde belki bir hayat kurtarabilirim. Teşekkürler size

CEM DUYAR

İLKYARDIM KURSUNU ÇOK YARARLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. DAHA DA YAYGINLAŞMASI FAYDALI OLACAKTIR. 2 GÜN GİBİ KISA BİR SÜREDE ÇOK HAYATİ ŞEYLER ÖĞRENDİM. EĞİTMENLERE TEŞEKKÜR EDERİM..

ÖMER KÜÇÜKDANACI

HAYATTA KARŞILAŞACAĞIMIZ KAZA VE BENZERİ DURUMLARDA KAZAZEDEYE NASIL YAKLAŞACAĞIMIZI VE NELER YAPMAMIZ GEREKTİĞİNİ İYİ BİR ANLATIMLA BİLDİĞİMİZ YANLIŞLARIN DOĞRUSUNU ÖĞRENDİK. İLGİLİLERE VE HOCALARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

Dursun Çağlar

bu dersler beni çok bilinçlendirdi doğru zannettiğimiz çok yanlış olduğunu anladım ve çok şey öğrendim

Bilge Tilkioğlu

Eğitim bilgilendiriciydi, kurtarma hareketleri uygulamalı gösterildiği için çok yararlıydı.

ONUR DOĞAN

Verilen eğitim çok faydalı oldu. Uygulamalar gayet yeterliydi. Slaytlar ve eğitici dokümanlar açık ve anlaşılırdı.TEŞEKKÜR EDERİZ..

Murat Gülerce

Özveriyle verdiğiniz eğitim için teşekkür ederim.

İlknur KAYACI

Bilgin hocam ve yöntemleri 10 numara :) Eğlenceli, huzurlu bir ortam. Teşekkürler :)

Murat Asker

Kursumuzu genel anlamda çok olumlu ve faydalı buldum. Sayın Ümmühan hocamız bize birşeyler öğretmek için 2 gün boyunca çırpındı durdu, umarım öğrendiğimiz şeyleri hayatımız boyunca kullanmak zorunda kalmayız ama herhangi bir durum olursa da artık ne yapmamız gerektiğini biliyoruz. Bu bilgileri öğrettiğiniz için çok teşekkür ederim

SERAP PINAR DÖNMEZ

EĞİTMENLER KONUSUNDA UZMAN, TECRÜBELİ VE İLETİŞİM YETENEKLERİ GÜÇLÜ KİŞİLERDİ. ANCAK EĞİTİM SONRASI BAŞARININ (GERÇEK HAYATTA UYGULAMADA) DAHA YÜKSEK OLMASI İÇİN BENCE EĞİTİM SÜRESİ DAHA UZUN OLMALI VE EĞİTİM GÜNCELLEMESİ 3 SENE SONRA DEĞİL DAHA ERKEN OLMALI.

İlker Akdulum

Güzel bir ilkyardım dersiydi doğru bilip yanlış uyguladığımız müdahalelerin yanlış olduğunu öğrendik ve birçok hayat kurtarıcı bilgilere sahip olduk, güzel ve keyif vericiydi

Günay Buluş

Yanlış bilgilerimiz olduğunu anladık ilk yardımla ilgili bilmediğimiz bir çok konularda hem uygulamalı hemde görsel anlatımlı olarak bilgilendirildik. Emeği geçenlere teşekkürler

FATİH YORULMAZ

Gerekli ilkyardım eğitimlerinin verilmesinden dolayı herhangi bir kaza anında doğru müdahalenin yapılması daha kolay sağlanacaktır.Bu eğitimlerin her bir birey için zorunlu olması sağlanabilir.

Dilek Erdoğan

İşinizi severek ve karşı tarafa ççok olumlu bir şekilde yansıtıyorsunuz. Çok şey öğrendiğimi düşünüyorum. Çok memnun kaldım. Teşekkkür ederim

EMİN KAYAR

VERİLEN KONULAR ÜZERİNDE YOĞUN BİR ŞEKİLDE DURAN HOCALAR İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER. DAHA RAHAT VE HIZLI BİR ŞEKİLDE ANLAMA, KAVRAMA VE PEKİŞTİRME KONUSUNDA GAYET RAHATLIK YAŞIYORUZ. BİZİ BİLGİLENDİRME HUSUSUNDA YARDIMCI OLAN BİLEN AKADEMİ'YE VE HOCALARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ..

HAKAN GÜNEŞ

Çok yararlı bir ders programı olmuştur. Katkılarından dolayı Ümmühan hocama ve Cengiz Bey'e teşekkür ederim.

Satılmış Kaya

iyikide gelmişiz bu eğitime baya bilgi sahibi olduk eğitim veren hocalarımızdan Allah razı olsun inşallah

Murat Doğan

Bütün samimiyetimle söylüyorum eğitim zevkli ve öğretici bir şekilde verildi. Samimi arkadaşlık hisleri edindim emeğinize teşekkür ederim.

Emre DEMİREL

Hızlandırılmış eğitimin bence en iyisi yapılan işin ciddiyetinde olduğunuz için teşekkür ederim sizin sayenizde belki bir can kurtaracam. ADANA'LI

Yunus Menleşoğlu

Güzel ve verimli bir eğitim süreci geçirdik. Hocamızın gerçekten mesleğinin hakkını verdiğini düşünüyorum.

Hakan Baydoğan

Eğitim mükemmel bizi bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Allah razı olsun. Bende elimden geldiği kadar öğrendiklerimi çevreme anlatacam

Yasin ŞANAL

Çok verimli bir eğitimdi. Çok eğlenceli geçti. Ümmühan hocama şahsım ve arkadaşlar adına teşekkür ederim.

Erdoğan Akgün

Kurs veren hoca mükemmel anlatımı çok iyi derslerden son derece memnun kaldım teşekkürler. Kurs 10 numara :)

Alaattin Zorlu

Hocamız harika çok döğru bilgiler edindik. Amerikayı yeniden keşfettik diyebilirim :) Teşekkürler

Melike SAVRUN

İlkyardım eğitiminin her bireyin alması gereken bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Çok yararlı bir eğitim. Hocamız gerçekten derste verdiği güncel örnekler ile daha akılda kalıcı kılıyor ve uygulamalarla kafamıza yerleşiyor. Hocama çok teşekkür ediyorum, tavsiye edebileceğim bir hoca ve dersti.

HASAN AKTAŞ

VERİLEN EĞİTİMİN YÜZDE YÜZ OLUMLU OLDUĞU BU EĞİTİMİN MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINCA DERS OLARAK OKULLARDA EĞİTİMİNİN VERİLMESİ GEREKTİĞİNİ HATTA ŞART OLMASI GEREKİR. EĞİTİM SUNUMUNUN MÜKEMMEL OLDUĞU VE İYİ ANLAŞILDIĞI HOCAMA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM.

ALİ HOCA TUNÇ

Benim için hem önemli hemde çok keyif verici ve bir o kadar da aydınlatıcı bir eğitimdi. Özellikle de eğitmen olarak görevlendirilen hocamız çok keyifli biriydi. Bu bizlere ayrı zevk kattı. Teşekkür ediyoruz..

Hamza İLHAN

* Dersimiz Çok verimli ve eğlenceli geçti. * Çok şey öğrendim. * Hocalarıma teşekkür ederim. * İLKYARDIM HAYAT KURTARIR..*

Abdurrahman Oflaz

Cana yakın, sıcakkanlılığınız ile vermiş olduğunuz bilgileri gayet iyi anladım. Çok memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim. :)

MERTCAN ŞEN

BİLENLER AKADEMİ YAPILABİLECEK EN GÜZEL EĞİTİM YERİ. EN GÜZEL SOHBETLERİN GEÇTİĞİ VE ÖĞRENİMİN EN GÜZEL OLDUĞU YER. HEPİNİZE TEKER TEKER ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.. TÜRKİYENİN EN HIZLI TELEKOMCUSU :)

Kadriye Karaefe

Çok zevkli ve eğlenceli. Uygulamalı dersler özellikle çok kalıcı oluyor. Anlamadığımız konular örneklendirildiği için yorum yapıp doğru sonuca ulaşabiliyoruz. HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER :)

Caner Köylü

Eğitim merkezindeki öğretmenler sayesinde ilkyardım ile ilgili bilmediğim ve yanlış bildiğim şeylerin doğrusunu öğrendim. ilginiz, güler yüzünüz ve derslerdeki doğru ve eğlenceli anlatımınız için teşekkür ederim

MEHMET AKKAYA

GÜZEL AKICI BİR KURS OLDU. BİLDİĞİM YANLIŞLARI DÜZELTTİM. BİLMEDİĞİM ÇOK BİLGİ ÖĞRENDİM. HOCALARIMA TEŞEKKÜRLER.

Tuğba DEMİRER

Dersi çok başarılı bir şekilde anladığımı düşünüyorum. Eğitimci (Ümmühan Hanım ) gerçekten çok başarılı ve özveri ile anlatıyor. Ders anlatıp da anlamayan olamaz bence Ümmühan hocadan. İşini çok iyi yapıyor. Böyle bir eğitmene sahip olduğunuz için çok şanslısınız. Sevgilerle..

Suat Koçyiğit

Hocamızın gerçekten çok başarılı bir anlatımı var. Önceden bildiğim şeylerin yanlış olduğunu öğrendim, hocamızın sasyesinde kendime güvenim arttı. Gerekli tüm bilgileri bize aktardığı için teşekkür ederim..Sevgiler.

ERHAN BULUT

SADECE SÖYLEYEBİLECEĞİM TEK ŞEY MÜKEMMEL. ORTAM OLARAK, DERS ANLATIM OLARAK HERŞEYİYLE DÖRT DÖRTLÜK BİR MÜESSESE. HOCALARIMIZI DA AYRIYETEN ÇOK TEBRİK EDİYORUM DERS ANLATIMLARINDAN DOLAYI. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SAYGILAR..

EMRAH BERİK

Gördüğümüz eğitimleri burası değilde başka bir yerde öğrenmiş olsaydık şuan ki bilgilerimizden daha azı olurdu eminim. dersler anlayışlı ve eğlenceliydi.Başarılarınızın bu şekilde devam etmesi dileğiyle..

Çağan ÖNDER

Eğitim ve uygulama anlatımı çok iyi. Bol uygulama yaptırılması ve önemli noktaları vurgulamaları çok iyi. Memnun kaldım herşeyden. Başarılarınızın devamını dilerim.

FATİH KOBAL

NORMAL HAYATTA FAYDASINI GÖRECEĞİMİZ BİR EĞİTİM OLDU. BİLDİĞİMİZ FAKAT YANLIŞ OLAN KONULARI YERİNDE ÖĞRENMEMİZ VE UYGULAMADA DOĞRU OLANI YAPMAYI BİLİNÇLENMEMİZE YARDIMCI OLDU. EĞİTMENLERİMİZE TEŞEKKÜRLER.

Beytullah ÜRKMEZ

İlkyardım eğitiminden önce biz millet olarak bu konularda bilinçli birer birey olmayı öğrenmek gerekir.Her yapılan iyilik iyilik değildir. Bilgili iyilik daima daha iyidir. Bize bu bilgi ve deneyimlerinizi aktardığınız için Bilenler İlkyardım Merkezine teşekkür ederim..

Osman Saçal

bu eğitimde ilkyardım hakkında birçok bildiğimizi sandığımız şeylerin doğrusunu öğrendim. herkesin özellikle tehlikeli işlerde çalışan tüm işçilerin öğrenmesi gerekli.

MEHMET VELİELEOĞLU

SİZİNLE BU EĞİTİME KATILMAK BENİM İÇİN BİR ZEVKTİ. SİZLERE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNMAKTAN ONUR VE ŞEREF DUYARIM. SAYGILARIMLA..

Barbaros DAL

Eğitimini aldığım eğitmen hocamın ve hocalarımın yaklaşımı, üslubu, konu anlatımı çok güzel. Severek dinledim. Kendisine ve yanındaki hocalarıma çok teşekkür ederim. Başarılarının daim olmasını ve daha ileri seviyelere gelmesini canı gönülden temenni ederim.

Tayfun ÖZEN

Güncel yaşamda doğru bildiğimiz yanlışlarımızı uygulamalı ve gerekçeli anlatımları ile daha teknik ve pratik edinimlerimizi hayata geçirmek için güzel bir eğitim oldu. Hocalarımıza teşekkür eder, başarılar dilerim..

ÜMİT KAYA

HER BİREYİN HAYATİ AÇIDAN ÖĞRENMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNDÜĞÜM BİR EĞİTİM. DOĞRU BİLDİĞİMİZ YANLIŞLARI ÖĞRENMENİN ZAMANI GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM, HER AİLEDEN EN AZ 1 KİŞİ ÖĞRENMELİ VE ÖĞRETMELİ

Fırat KARAASLAN

2 günlük bir eğitimin bu kadar güzel geçeceğini hiç sanmıyordum ama aldığım eğitimin ilerde bana yardımcı olacağını ve insanlara yardım edilebiliceğim için çok şanslıyım. Hocama ve bana bu şansı veren herkese teşekkürler. Sizinle tanışmak çok güzeldi.

Sibel Şahin

En doğru bilgiyi yeterince doğru ve net şekilde aktaran hocalarımıza teşekkürler :) (alınan ders saatlerini az bulsam da )

Suat Güngör

Teşekkürler herşey için. 3 yıl sonra görüşmek ümidiyle :)

Serkan ÖZEKİN

Eğitim güzel, örneklerle anlatım güzeldi. Hocamızın konuya hakimiyeti ve anlatımı çok iyiydi. Teşekkürler :)

Birgül ÇALKAM

Her hafta burada olalım :) Dersler çok eğlenceli ve güzeldi.

Nalan KAMALI

Eğitimi veren hocamızdan çok memnun kaldım. Uygulamalar çok güzel ve akılda kalıcıydı. Herkese teşekkür ederim.

İSMAİL ULUDAĞ

İLKYARDIM KONUSUNDA HOCALARIMIZIN EĞİTİM VE DERS ANLATIŞLARI ÇOK AÇIKLAYICI VE YETERLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. AYRICA ÇOK EĞLENDİK VE BİLGİLENDİK HOCALARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM. HAYAT KURTARMAYA HAZIRIZ VE SON OLARAK EĞİTİM ŞART DİYORUM :)

Murat EFE

Gayet verimli bir eğitim oldu. Hem sınava yönelik hem de gerçek hayata yönelik olaylar, konular, durumlar inceledik.

Serkan Tan

Teorik ve pratik eğitim dengeli ve yeterli geldi. Herşey güzeldi..

Gülşen GÜNBAY COŞAR

Gerek anlatım gerek uygulama da çok verici bir eğitim oldu. Hocamızın anlatım tarzı ve örneklemeleri etkili ve akılda kalıcı. Teşekkürler.

BÜŞRA ULUÇAY

Kurstan memnun kaldım. Bu zamana kadar katıldığım kurslardan çok farklı ve ilkyardım eğitiminde kendime özgüvenim geldi. Korkularımı hocalarım sayesinde atlattım. Teşekkür ederim :)

Aybike Avşaroğlu

Keyifli ve güzeldi, uygulamal öğreticiydi.Teşekkürler..

Alparslan YÜKSEL

Güleryüzlü, samimi ve gayet açıklayıcı bilgili anlatımınızdan dolayı teşekkürler. Bilenler Akademi adı gibi bilgili ve öğretici bir kurum.

Fatih Yükyapan

İlk önce hocalarımız sayesinde bildiğim zannettiğim herşeyin yanlış olduğunu öğrendim. Sorulan sorular ve cevaplar tatmin ediciydi. Hocalarıma teşekkür ediyorum.Başarıların devamını diliyorum.

Burak Gül

Eğitim kaliteniz, iletişiminiz gayet iyi. Hocalarımız çok ilgili. Teşekkürler

UĞUR ÇELİK

HOŞGÖRÜ VE NEZAKETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. HERŞEY OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ.

Yunus ARIKAN

Bilenler Akademiye çok teşekkür ederiz. Hayatın gerçeklerinden can kurtarma eğitimi almış olduk. Hem eğlenceli hem bilgi yüklü geçti. Tekrar çok teşekkür ederim..

FATMA İLKAR ARIKAN

Akıcı ve öğretici anlatımlardan dolayı bıkmadan sorularımıza verdiğiniz cevaplar için çok teşekkür ederim.

Canan Arslantaş

Herşey 10 numara :) hocaların hepsi çok verimli. Çok başarılı.

Fatih AKSOY

çok iyi ve yararlı bir eğitim oldu. bütün hayatımızda da lazım olacağına inanıyorum. teşekkür ederim

Mustafa TURGUT

Bilenler Akademi çalışanlarına teşekkür ediyorum. Sıcak, samimi bir ortamda anlaşılır ders teknikleriyle vermiş oldukları bilgiler, öğrenmek için yeterli. Teşekkürler

MUSTAFA KÜÇÜKASLAN

2 GÜN BOYUNCA BİZE VERMİŞ OLDUĞUNUZ EĞİTİMDEN DOLAYI VE HOŞGÖRÜNÜZDEN DOLAYI TÜM HOCALARIMIZA AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM. İNSANLARA HAYAT KURTARMA TEKNİKLERİNİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU VE BUNU BİLGİ DOLU ANLATTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM..

HÜSEYİN ERYILMAZ

EMEKLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM. GAYET MEMNUN KALDIM. İŞİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM..

Abdülkadir Ünal

hocalarımızın sunumlarından memnun kaldım . öğretme ve uygulamaları gayet açıklayıcı, akılda kalıcı. eğitim için verilen gayretlere teşekkür ediyorum.

Süleyman Yakar

Eğitim süreci eğlenceli ve verimli geçti. Sınavdan da sevindirici sonuçlar aldık. 14 kişilik grubumuzda hepimiz başarılı olduk. Gayet kaliteli bir eğitim kurumu olduğunuzu tastiklemiş oldunuz. Herşey için teşekkürler.

Murat Bulut

2 gün içerisinde tam ve eksiksik eğitim aldık. Teşekkürler

Şebnem Yılmaz

Herşey çok güzeldi. Eğitimler çok faydalıydı. Eğitmenlerimiz çok ilgiliydi. Teşekkürler..

AHMET ÖZDEMİR

ÇOK FAYDALI VE EĞLENCELİ BİR EĞİTİM OLDU TEŞEKKÜR EDERİM :)

Sefa Pamuk

Gayet iyi şekilde bir eğitim aldık . Bilenler Eğitim Merkezine çok teşekkür ederim, çok şey kattığına inanıyorum..

ELİF ERDOĞAN

Hocamızın ders anlatımı, örneklemeleri, yaklaşımı olağanüstü.Akılda kalıcı ve akıcı şekilde ders anlatımı oldukça verimli geçti. Ders pratikleri açısından çok ama çok memnun kaldım. Mektubumu sonlandırırken bu neşeli, akılda kalıcı ders için hocama çoook teşekkür ediyorum :)

Ferhan Torun

Kendi isteğim ile gelmiş olmasada kurumunuzda öğrendiklerimiz günlük yaşantımda her zaman karşıma çıkacağı için öğrendiklerimden dolayı çok mutluyum. İlginiz, alakanız ve güleryüzünüzden dolayı çok memnun kaldım. Teşekkürler :)

Mustafa ÇİÇEK

Herşeyden önce eğitimimiz gerçekten güzeldi. Hocalarınıza teşekkür ediyorum bizlere verdikleri emek için.

Hüseyin ÖZTÜRK

Öncelikle çalışma ortamı ve siz değerli eğitmenlerimiz, bizi temiz ve sıcak bir ortamda karşılayıp konular hakkında yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dilerim.

SEFA ÇİL

Görsel, uygulamalı ve açıklayıcı olarak verilen eğitimin yeterli başarılı olduğunu düşünüyorum.

Şahin ÖZ

Bence ilkyardım eğitimi herkesin bilmesi gereken birşey. bize bu eğitimi verdiğiniz ve yapmamız gerekenleri öğrettiğiniz için teşekkür ederim.

Bekir Tekinay

görsel ve uygulamalı dersleriniz gayet başarılı teşekkür ederiz iyi çalışmalar dilerim

Barış KARA

Yapmış olduğunuz eğitimden dolayı çok memnun olduğumu söyleyip bize bizim için gerekli bilgileri verdiğiniz için öncelikle kendi adıma teşekkür ederi, saygılarımı sunarım. İleriki yaşantımda yapıcağım bir ilkyardımla insanların iyileşmesi benim için en büyük etkendir. Hayat kurtaracağım için bu anlamda kendimi çok şanslı ve heyecanlı hissediyorum. Bu açıdan çok mutluyum :)

Abdülkadir Çevik

Tüm anlatılan sunum ve uygulamalar oldukça anlaşılır ve açıklayıcıydı. Bu kadar önemli bir konu hakkında bilgi sahibi edindiğim için oldukça memnunum herşey için teşekkür ederim. İyi çalışmalar

Yunus Emre Üney

İyiydi. Doğru bildiğimiz yanlışların nelere sebep olabileceğini ve insanlara daha verimli yardımcı olmanın yollarını gerektiğinde bir insanı hayatını kurtarabilceğimizi öğrendik.

Cuma BARANCI

Eğitimler akıcı bir şekilde geçiyor.Uygulamalarda soğukkanlı olmak çok önemli hocalarımız bunları en güzel şekilde gösteriyor.Başlangıç olarak bu eğitimi sıcak bulmasakta eğitim sonunda bu eğitimin gündelik hayatımızda ne kadar faydalı olabileceğini anladım. Hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Her ne olursa olsun kendi başımıza gelcekmiş gibi en iyi şekilde eğitimimizi almamız bizim yararımıza. Çok teşekkürler

ERAY NAMLI

ÇOK EĞLENCELİ VE AKICI BİR EĞİTİMDİ. HERŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Sefer Tolga ARSLAN

Harkülade, mükemmel, fevkaladenin fevkinde, süper, harika bir eğitimdi :) Çok teşekkürler..

Nihan Kahraman

İşini bilen,çok değerli hocalardan aldığım bu eğitimden çok memnun kaldım.ayrıca çok güler yüzlü olduklarından dolayı teşekkür ederim :)herkesin bilmesi gereken bu önemli bilgileri başarılı bir şekilde aktaran Bilenler Eğitim Merkezine sonsuz teşekkürler ...

KUDDUSİ ÖKSÜZ

Kurs başından sonuna kadar vermiş olduğunuz muhteşem eğitim ve bize göstermiş olduğunuz değer verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Mustafa ÇİFTÇİOĞLU

KURS BAŞINDAN SONUNA KADAR GÖSTERİLEN İLGİ,ALAKA ANLATIM DÜZGÜNLÜĞÜ VE ENERJİK EĞİTİM İÇİN TÜM HOCALARINIZA TEŞEKKÜR EDERİM

Turan ÖZBEK

Bugüne kadar ilk yardım konusunda eğitim almadığım için pişman oldum.İlk yardımın önemini ve gerekliliğini samimi ve profesyonel bir eğitimle bize sunan Bilenler Akademiye teşekkürlerimi sunarım.

Ayşe KARAMAN

Sizin gibi değerli hocalarla tanıştığım ve hayatıma çok değerli bilgiler kattığımız için teşekkür ediyorum...

Mehmet Fatih KAYA

İlk yardım bilmek çok önemli .insan hayatına faydalı olabilmek için herkesin ilk yardım eğitimi alması ve bilinçlenmesi lazım.

SERKAN GENÇ

Yoğun tempoda eğitim verilmesine rağmen sıcakkanlı ve güle yüzlü kadro sayesinde keyif aldım.çok faydalı bir eğitim oldu teşekkür ediyorum

TEMEL FEVZİ ÜNVER

İLGİ VE ALAKANIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER GERÇEKTEN KEŞKE DAHA ÖNCE GELSEYMİŞİM DEDİM ÇOK FAYDALI BİLGİLER EDİNDİM.

VELİ ÖZYÜREK

SICAK,SAMİMİ VE ARKADAŞÇA YAPILAN BU EĞİTİM İÇİN TÜM BİLENLER AKADEMİ HOCALARINA TEŞEKKÜR EDERİM

EMİRE YÖRÜBULUT

Çok güzel ve başarılı bir anlatım ve sunum oldu. Geldiğim için çok memnunum çok şey öğrendim. Eğitmenler işini çok ciddi bir şekilde yapıyorlar ve öğretici bir anlatıma sahipler. Teşekkürler

İsmail ERİKLİOĞLU

Bu kursların daha çok daha sık şekilde yapılması, insanların hayatını devam ettirmesi için daha faydalı olacaktır. Hocaların hepsi mükemmel. Keşke bütün hocalar Bilenler Akademi'deki gibi olsa. Uygulamaların daha fazla faydası oldu. Herkese çok teşekkürler..

ERCAN ÇAKMAK

DERSİMİZ ÇOK ÖĞRETİCİ VE ÇOK BAŞARILI. HOCALARIMIZ MÜKEMMEL :)

HASAN AYDINTEPE

ÖĞRETİCİLER ÇOK GÜZEL BİR ŞEKİLDE DAVRANDI BİZLERE .ÇOK EMEK VERDİLER TEŞEKKÜR EDERİM

barış kuluç

herşey tek kelimeyle mükemmeldi.hocalardan çok memnun kaldım çok eğlenceli ve sıkmadan öğrettiler :)

Ferhat KÜRKAYA

İKİ GÜNLÜK BİR EĞİTİM OLMASINA RAĞMEN EN İYİ ANLATIM ŞEKLİYLE VE UYGULAMA DESTEĞİYLE HARİKA BİR SUNUM YAPTIĞINIZ İÇİN BİLENLER AKADEMİ HOCALARINA (ÖZELLİKLE ÜMMÜHAN HOCA'MA)ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Uğur Çalıova

Anlatım ve uygulamalı almış olduğumuz dersler sayesinde birçok doğru bildiğimiz yanlışın farkına vardık.eğitim şart ilkesinin önemini bir kez daha görmüş olduk :)hocalarıma emeklerinden dolayı teşekkür ederim

Ekrem BAYRAKTAR

Eğitimden beklediğimden fazlasını aldım. Teşekkür ederim.

Yasemin Tekin

çok iyi şeyler öğrendim herşey için çok teşekkürler :)

EVREN ŞEN

ALMIŞ OLDUĞUM EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIM. İLGİ VE ALAKANIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

Ceyda Nur ÇAKIN

Her an karşımıza çıkabilecek ve hayatımız boyunca ihtiyacımız olabilecek çok verimli bir eğitimdi. Teorik olarak birkaç kez okuyup geçtiğimiz bilgileri pratik uygulama ile nasıl hayata geçireceğimizi öğrendik. Teşekkür ederiz :)

Mustafa Şahiner

sizin sayenizde daha da bilinçlenerek doğru bildiğimiz yanlışları öğrendik. artık daha dikkatli olup insan hayatına müdahale ederken tedbirleri ve gerekenleri sağlam adımlarla atabiliriz. Teşekkürler

TUGAY ELMAS

Eğitimin bana çok şey kazandırdığını düşünüyorum en azından hayat kurtarabilirim nerde nasıl müdahale etmem gerektiğini öğrendim çok teşekkürler

FERHAT BULUT

BU TÜR İNSAN HAYATIYLA İLGİLİ SÜREKLİ KULLANILABİLME İHTİMALİ OLAN EĞİTİMLERİN SIKLIKLA VE DAHA YAYGIN BİR ŞEKİLDE VERİLMESİ GEREKİR. EĞİTİMİ ÇOK BAŞARILI BULDUM.

BERAT KOYUNCU

Temel ilkyardım ile ilgili bilmediklerimi veya yanlış bildiklerimi daha iyi öğrenmiş oldum. Başarılarınızın devamını dilerim. Herkesin bu eğitimi alması şart !

Haşim BOYRAZ

Eğitim aldığımız 2 gün içerisinde eğlenerek ve öğrenerek güzel bir eğitim aldık teşekkür ederiz

KAYHAN AKIN

EĞİTİM VE MALZEME KULLANIMI ŞİMDİYE KADAR Kİ EN İYİ KURSTU. TEŞEKKÜRLER.

HALİM ÖZTÜRK

Eğitime şirket amaçlı geldim ama bu kadar bilgi alacağımı bilmiyordum. Sadece iş ya da sertifika için değil özel hayatta da karşılaşacağım konularda bilgi aldım. Çok teşekkür ederim..

MURAT YILDIZ

Gayet memnun kaldım 2 gün içerisinde bayağı ilkyardım konusunda bilgilendim. Herşey için çok teşekkürler

OKTAY TARLABÖLEN

EĞLENCELİ BİR ANLATIMLA GÜZEL BİR EĞİTİM GEÇİRDİK. TEŞEKKÜRLER :)

NURETTİN BİLGEHAN ÜLKER

Aldığım ilkyardım eğitiminin bundan sonrası için hem kaza geçirenler için hem kendim için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Böylesi kaliteli bir eğitimi hem nezih bir ortam hem de kaliteli hocaların vermesi büyük mutluluk.

GÜLŞAH ÖTER

İlkyardım hayatımızın her anında lazım. Örneklerle çok iyi anlatıldı. Kendi adıma bu eğitimden çok şey öğrendim. Herkesinde bu eğitimleri alması gerektiğini düşünüyorum.

DERVİŞ KARA

Gördüğümüz kurs ve uygulamalarda doğru bildiğimiz yanlışlarımızı öğrendik. Yaptığımıız yapacağımız hataların insan hayatını nasıl etkileyeceğini öğrendik. İlkyardım hakkında yeterli şekilde bilgilendirildiğimizi düşünüyorum.Teşekkürler Bilenler Akademi :)

MUHARREM ÜNAL

Eğitim beklediğimden olumlu geçti. Ciddi bir eğitim oldu. Eğitmen arkadasşlar bu konuda bayağı ciddi ve bilgili.

LEVENT TEMTÜRK

Yapmış olduğumuz bu eğitim için teşekkür ederiz. Günlük hayatta her zaman başımıza geldiği zaman bize çok yardımcı olacaktır.

ALPARSLAN SARIKAYA

Öncelikle bu ilkyardım konusunda bildiklerimiz hepsi yanlışmış size gerçekten kısada olsa verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Allah düşürmesin ama sizin sayenizde belki hayatlar kurtarabilceğiz.

RAMAZAN EKREN

Bizlere özen göstererek vermiş olduğunuz eğitimden dolayı memnun oldum. Teşekkür ederim.

BÜLENT ÜLGER

Beni ilkyardım konusunda gerek sözlü ve gerek uygulamalı olarak bilgilendirdiği için Cengiz beye ve değerli mesai arkadaşları hocalarıma teşekkür ederim. İnşallah bizde aldığımız eğitimi gerektiğinde doğru bir şekilde kullanırız.

OĞUZHAN AYAZ

Gerekli bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Hayatın her alanında lazım olacağını bu kursta anladım. Hem eğlenceli hem de çok faydalı bir eğitim oldu Teşekkürler :)

RECEP ÇINAR

Vermiş olduğunuz eğitimden çok memnun kaldım. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.

HACI ULUSOY

Alınan ders çok iyi anlatıldı ve çok memnun oldum. Teşekkür ederim.

GÖKHAN KILINÇ

İlkyardım konusunda gördüğüm bildiğim eski kulaktan dolma bilgilerin yanlış olduğunu anladım. Herkesin özellikle de ebeveynlerin ilkyardım eğitimi almasını isterim.

RAMAZAN CEBECİ

Çok memnun kaldım. Gayet başarılı ve benim hayatıma çok bilgi kattınız. Çok teşekkür ederim..

ÖMER AVCI

Hocadan memnun kaldım. Bilmediğim şeyleri onun sayesinde öğrendim.

UFUK SALAR

Eğitim gerçekten çok hoşuma gitti. Hocamızın anlatımı gerçekten anlayıcı ve açıklayıcıydı.

TANER ÖCAL

Eğitim geneli ve uygulamalı eğitimlerde çok bilgili olduk ve bilgilendirmelerden dolayı sizlere çok teşekkür ederim.

BURAK KIZILAY

Çok güzel bir ders anlatımı. Teşekkürler.

SERKAN GEYİKCİ

Hocamdan çok memnun kaldım. Dersleri güzel ve eğlenceli anlatı ve anlamamız daha kolay oldu sıkıcı geçmedi. Teşekkür ederim..

İBRAHİM SÖYLEMEZ

Konu anlatımlı açık,net ve anlaması kolay bir eğitimdi. Teşekkür ederim.

MAZLUM BENEK

Hocamız çok güzel anlattı konuları. Günlük hayatta herşeyi yanlış biliyormuşum hocanın sayesinde öğrendim teşekkür ederim.

MESUT GÖK

Eğitim için teşekkür ederiz. Bizim hayatımıza çok şey kattınız. Teşekkürler :)

REMZİ ÜZÜMLÜ

Zaman kısıtlı olsada sınavı kazanmasak bile hocamın gösterdiği teknikleri sosyal hayata uygulama yaparım. Ayrıca hocamızdan da çok memnun kaldım. Ders çok eğlenceli geçti.

ÖMER TEKE

Öğrencilerle bire bir ilgilenip dersi sıkmadan eğlenceli bir şekilde anlatıp bizleri bilinçlendirdiğiniz için şahsınıza kendim ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim.

MERTCAN ÖZTÜRK

Bugüne kadar üskün körü bildiğimiz ilkyardımla ilgili olayları 2 günlük gibi kısa bir sürede bize güzel bir şekilde anlatan ve olaylara karşı bilinçli davranmak için neler yapılacağını gösteren hocamıza teşekkürler..

NURGÜL DÖNMEZ

İyiki de gelmişim bir çok bilmediğim ama bir o kadar daönemli hayati hatta hayat kurtaracak bilgi öğrendim. Tabiki de hocamında hakkını ödeyemem. Çok iyi bir eğitmendi. Herşey için teşekkür ederim :)

SAFA KABACA

Verdiğiniz eğitimden dolayı teşekkürler. Sağladığınız katkılar ve gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkür ederim..

ÖMER AÇIKEL

10 numara bir eğitim oldu. Çok memnun kaldım. Sıcak ortam olması en büyük etken bence. Teşekkür ederim.

ARİF KARAGÖZ

İlkyardım hakkında sorduklarında az çok bilgimiz var diye söyleyip savuşturuyoduk. Şimdi ise bilgimiz var diye rahatlıkla söyleyebiliyorum. Kursun eğitmenlerinin anlatımları gayet güzel. Bilgilerini bize en uygun dilde ve örneklerle anlattılar. Çok teşekkürler..

ATAKAN PUNAR

BİLENLER AKADEMİYİ ANLATMAK DEĞİL, YAŞAMAK GEREK.. TEŞEKKÜRLER :)

ZEKİ OVACIKLI

Hocamızın anlatımı ve bize yaklaşımı çok iyi gerçekten severek ve sıkılmadan aldığım bu eğitim için Bilenler İlkyardım Eğitim Merkezine çok teşekkür ederim.

MURAT ZİHNİ

Uygulamalı yapılan eğitimlerde herkesin uygulama yapması açıklayıcı bilgilerin verilmesi daha iyi anlaşılmasına sebep verdiğinden dolayı, verimli geçtiğini söylemek istiyorum. Başarılı bir eğitimdi :)

YASEMİN TUĞBA ETLİ

Bilenler Akademide olmak ayrıcalıktır. TEşekkürler...

TOLGA HOYRAT

Bugüne kadar bildiklerimin yanlış olduğunu aldığım 2 günlük eğitimin bana çok şey kattığını düşünüyorum. Değerli hocalarımı teşekkür ederim.

ESER ALTINKAYNAK

Böyle bir eğitim de bizlere bu kadar önemli bilgiler verdiğiniz için teşekkür ederim. Bu eğitimin daha çok farkındalık yaratması için bir çok kişiye eğitimi alması için tavsiyelerde bulunacağım. İlginiz için teşekkürler.

YUNUS EMRE ERSÖZ

İnsan hayatının en zor anlarından olan kaza, yaralanma gibi durumlarda ne yapmamız gerekenleri ciddi bir şekilde öğreterek bizlere yardımcı olduğunuz için minnettarım.

YUNUS ÇEVİK

İlkyardım eğitiminizde verdiğiniz bilgiler ve samimi anlatımınız için teşekkür ederim. Aldığımız eğitim gayet verimli ve günlük hayatta kolaylıkla uygulayabileceğimiz bir şekilde anlatıldı.

RESUL KARAKOÇ

Bize verilen bu eğitim bütün çalışanlara verilmesi gereken bir eğitimdi. Eğitimin uygulamalı olması akılda kalmasında daha etkin oluyor.

DİLBER YÜCE

Çok yararli ve keyifli bir eğitimdi. Eğitimcimiz mükemmeldi. Tek düze bir anlatımla değilde interaktif bir şekilde eğitim sürdürmesi çok iyiydi.

GÜLŞAHAN ORAL

Çok eğlenceli ve eğitici bir eğitimdi.

MURAT BAĞCI

Verimli ve etkili bir eğitim olduğunu düşünüyorum. İhtiyaç olunan ilkyardım bilgilerinin edinildiğini düşünüyorum.

ESİN FİLİZ ÇAMUR

Oldukça yararlı bir eğitim Ümmühan hocanın anlatımıyla daha güzel ve eğlenceli bir eğitim haline geldi. Ayırdığınız kıymetli vaktiniz ve paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederiz :)

ÜMİT ÖZDEMİR

Derslerin verimli geçtiğini düşünüyorum. Her bireyin kesinlikle katılması gereken bir eğitim.

ÖZTÜRK ERGÜL

bu kurs sayesinde artık tam bir ilk yardımcı olduğumu düşünüyorum. Eğlenceli, anlaşılır gayet süper 2 gün geçirdim. Herşey için teşekkür ediyorum..

OĞUZHAN ALKAN

Beklediğimden çok daha verimli bir eğitim geçirdik. Doğru bildiğimiz bir çok yanlışın farkına vardık. Mevzu bahis insan hayatı olduğundan öğrendiklerimden ötürü son derece mutluyum :)

MUSTAFA TAHTABİÇEN

Herşey için çok teşekkür ederim. Umarım bu tarz eğitimler ilkokuldan başlıyarak hayatımıza yoğun bir şekilde girer.

MEHMET ÇINAR ALTINDAĞ

Eğitim uygulamalı, akıcı ve gayet keyifli ve öğretici bir eğitimdi.

BESTE SEZGİN

Hocamızın anlatımı ve kursiyerleriyle olan iletişimi çok iyi. Takıldığımız anlarda bile motive edici. Anlattığı hayat hikayeleri (yaşanmış kazalar) akılda kalıcı. Ağzınıza ve yüreğinize sağlık. Teşekkürler :)

ŞAFAK ŞEN

Genel itibariyle gayet eğitici, açıklayıcı bir eğitimdi. Yıllardır çalışan ve bu şekilde eğitimler alan biri olarak ilk defa uyumadan tamamlayabildiğim bir eğitimdi. Teşekkürler :)

İBRAHİM AKDAĞ

Almış olduğum eğitim kendi kişisel gelişimim için faydalı olacağını düşünüyorum. Burada almış olduğum bilgilerle belki bir hayat kurtaracağım. Eğitim esnasında yapılan demolar öğrenim için çok faydalı oldu.

TOLGA KÜÇÜKOĞLU

Bilenler Akademi olarak verilen eğitim kalitesi gayet güzel. Herşey mükemmeldi. Teşekkürlerimi sunarım..

SEZGİN DUMAN

Net başarılı daha güzel bir anlatış yöntemi olamazdı. İlkyardım ile ilgili bilgisiz olduğumu fark ettim. Çok güzel kıymetli bilgiler edindim. Çok teşekkür ederim :)

MUSTAFA ÖZDEMİR.

Ümmühan Hocamın konuyu anlatımı çok net ve çok kolay anlaşılır tarzda.Konuyu anlamakta hiç zorlanmadım.hocam teşekkür ediyorum

DENİZ DEMİREL

İLKYARDIM HAYAT KURTARIR HERKESİN EĞİTİM ALMASI GEREKLİ .TEŞEKKÜRLER BİLENLER AKADEMİ :)))))))

TOLGA DEMİRAY

EĞİTMENİMİZDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.ÇOK BAŞARILI BİR KİŞİ ; KOLAY ANLAMAMIZI SAĞLIYOR

GÖKSEL MADEN

VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ HER ŞEYDEN ÖNCE HAYAT KURTARMANIN ÖNEMİNİ ANLATTINIZ

Miyaser Bektaş

Ümmühan hocanın anlatımından çok memnun kaldım.Günlük hayattan ve tecrübelerinden örnekler vererek konuların daha zevkli ve kalıcı olmasını sağladı.kendisine teşekkürlerimi sunuyorum

Rüştü Doğu

Verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Gayet iyi bir eğitim gördüğüm düşüncesindeyim. Umarım bu bilgileri kullanmak zorunda kalmayız fakat yaşantımızda başımıza gelebilir kendi ailem olsun veya herhangi bi vatandaş olsun verdiğiniz bilgiler doğrultusunda onlara bi faydam olursa ne mutlu bana. Tekrardan teşekkür ediyorum Allah sizlerden razı olsun

ENGİN KESKİN

MÜKEMMEL, AKICI, ZEVKLİ VE EN ÖNEMLİSİ ÇOK FAYDALI BİR EĞİTİMDİ TEŞEKKÜRLER.

Kubilay Öztürk

Eğitimi veren hocanın iyi bir iletişimci olması kursu çok eğlenceli bir hale getirdi içerik olarak oldukça tatmin edici ve faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum her şey için teşekkürler.

Havva Şitkahyaoğlu

Bir Sağlık mezunu olan benim bilgierimi güncellediniz, eğlenceli ve sohbet tarzında verdiğiniz eğitimden dolayı çok teşekkür ederim.

Kevser TOPALAK

Hocamız çok sıcakkanlı ve çok hoşgörülü kendisini çok sevdik umarım sınavdan geçer kendisine ve şirketime rezil olmam.

ilyas kayaoğlu

daha önce başka bir eğitim merkezinden eğitim almış biri olarak gördüm ki Bilenler Akademinin verdiği eğitim çok farklı eğitimler açıklayıcı ve uygulamalı olduğundan burada daha çok bilgi edindim. tüm kurum çalışanlarına ve sayın hocalarıma teşekkür ederim.

zeliha okutan

almış olduğum ilk yardım eğitiminden çok memnun kaldım.hocalarıma teşekkür ederim

meral gümüş

hayatta bundan sonra benim için faydalı olan bu bilgileri bize öğrenmemizi sağladığınız için çok teşekkür ederim

ömür özcan

genel itibariyle uygun,anlaşılır ve eğlenceli bir eğitim oldu

FATİH YILDIRIM

çok yararlı ve eğitici bir ders aldık. hocamızın anlattığı ilkyardım dersini çok yararlı buldum.

HACER VARLI İÇTEN

YAŞAM BOYUNCA ALABİLECEĞİM EN GEREKLİ EĞİTİMDİ.BİLGİLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER :)

S.ŞEYMA KOÇOĞLU

EKSİKLERİMİN GİDERİLDİĞİ İYİ BİR EĞİTİM OLDU.

GÖNENÇ BENGİSUN

EĞİTİMİN ÇALIŞTIĞIM KURUMDA YAPILMASI GÜZELDİ.EĞİTİM İÇİN DAĞITILAN MATERYALLER İYİ VE YETERLİYDİ.EĞİTMENİN SUNUMU VE UYGULAMALARI GÜZELDİ.TEŞEKKÜR EDİYORUM

onur faydalı

eğlenceli bir çalışma oldu.doğru bildiğimiz bir çok şeyin yanlış olduğunu öğrendik.verdiğiniz eğitim ve bilgiler için teşekkür ederiz.

ADEM BEKTAŞ

İlkyardım hakkında hiçbir şey bilmediğimi daha doğrusu bildiğim çoğu uygulamanın yanlış olduğunu öğrendim.herkesin öğrenmesi gerektiğini düşünüyorum.ilkyardım eğitimi şart...

ahmet türkmen

DEFALARCA EĞİTİM ALDIK.İÇLERİNDE EN EĞLENCELİ VE ÖNEMLİ OLAN İLKYARDIM EĞİTİMİ İDİ..EĞİTİMİ VEREN HOCALARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

kemal bereket

daha önce katılmadığıma pişman olduğum bir eğitimdi.kişileri hayata döndürebilmenin,insanlara faydalı olabilmenin öğretildiği muhteşem bir eğitimdi.

ziya şahin

gayet istekli severek eğlenerek iki günlük eğitim süreci geçirdim.konular çok akıldı kalıcı bir şekilde anlatıldı.faydalı bir eğitim oldu.

osman yılmazer

geldiğim için çok memnunum çok faydalı bir eğitim oldu.herkesin öğrenmesi gereken bilgiler aslında.hocalarıma çok teşekkür ederim :)

peri damla yeşilyurt

gayet keyifli ve bilgilendirici bir biçimde eğitimimizi tamamladık.ilgisi ve mükemmel anlatımı için hocama teşekkür ederim

TOLGAHAN TEKE

Hocalar çok bilgili tecrübeli ve donanımlı.çok faydali bir eğitim oldu.21 kişilik eğitimde tüm ekip sınavda başarılı olduk :) şükranlarımı sunuyorum.

LEVENT SÖNMEZ

BEN 30 YAŞINA KADAR BİR ÇOK İŞ YERİNDE ÇALIŞTIM.HER ÇALIŞTIĞIM KURUMDA İLKYARDIM EĞİTİMİ ALDIM.AMA BURADA ALDIĞIM EĞİTİM ÇOK FARKLI,ÇOK ÖĞRETİCİ VE EĞLENCELİYDİ.İYİ Kİ BİLENLER AKADEMİ Yİ TERCİH ETMİŞİZ ŞANTİYE EKİBİ OLARAK.ÜMMÜHAN HOCA MA VE CENGİZ BEY E TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM

Murat Akkaya

iyi ki gelmişim eğitime .bana iş arkadaşlarıma ve aileme çok faydası olcak.hayat kurtarmayı bilmek gurur verici.

hakan geçe

çok eğlenceli ve adı üstünde işi bilen bir :) kadro eşliğinde yapılan harika bir eğitimdi.teşekkür edriz

hasan basri yıldırım

çok istekli iki gün geçidim.çok eğitici oldu.hocalarıma çok teşekkür eder saygılarımı sunarım

YELİZ GÜNDÜZER

Güler yüzlü,samimi ve sıcak bir ders ortamı sağlandığı için zevk alarak hayat kurtarmayı öğrendik.bu kurs için gönüllü olduğuma pişman olacağımı düşünerek derse gelip,tam tersini yaşamak mutluluk vericiydi.çok teşekkür ederim :)

RESUL ALTIN

Bol uygulamalı,görüntülerle destekli,oldukça öğretici bir eğitimdi.Herkesin bu eğitimi almasını,özellikle bu kurumdan almasını tavsiye ederim

fatih kuru

çok güzel bilgiler edindim.eğitmen çok bilgiliydi.kendisine çok teşekkür ederim.eve gidince;hayat kurtarıcı olan heimlich manevrasını 13 yaşındaki kızıma ve eşime de öğrettim.

ÖMER LÜSER

EĞİTİMDEN ÇOK MEMNUN KALDIK.GAYET SAMİMİ VE DOĞAL GEÇTİ.UYGULAMA SAATLERİ KEYİFLİ VE VERİMLİYDİ.TEŞEKKÜR EDERİZ

SAFİYE GÜLCAN

2 GÜN GİBİ KISA BİR SÜREDE HAYAT KURTARMAYA DAİR ÇOK ŞEY ÖĞRENDİK.TEŞEKKÜRLER

ARZUM SENGÜL ÖZKANAT

ÜSTÜN BİLGİLER ALDIM.ARTIK İNSANLARA FAYDALI OLABİLECEĞİMİ HİSSETTİM SAYENİZDE.EĞİTİM KALİTESİ İÇİN KURUMA SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

KAZIM DEMİRDELEN

Gayet verimli bir eğitim aldık.bence herkesin ilkyardım eğitimi alması şart.sonuçta her an her yerde kaza geçirebiliriz.hocamızda bize eğitimin önemini yeterince aşıladı.gayet sıcakkanlı ve yardımsever yaklaştı.emeği için teşekkür ediyorum.

RÜŞTİ ALPARSLAN

Derse hakimiyet,bilgi,kontrol,ses tonu ve uygulamalarla ders anlatımı daha güzel olamazdı.Çok şey kazandırdınız hocam.Kurumunuza ve size teşekkürlerimi sunuyorum. (98 aldım bu arada :) )

Tuğçe Yardımcı

Bilenler ilkyardım ekibi çok iyi.çok güzel şeyler öğrendik.teşekkür ederim bu kaliteli eğitim için

murat ünver

çok eğlenceli ve kaliteli bir eğitimdi.çok teşekkür ederiz

uğur ural

iş yeri ciddiyetli,prensipli. işini çok iyi yapan bir hocayı tanıma şansım oldu.Dersler çok akıcı ve öğretici geçti.teşekkürler hocam

Dilşad Karaduman

faydalı,güzel bir eğitim oldu.farkındalığın artmasını sağlıyor eğitim.teoride kalmadı bilgiler,sürekli uygulama yaptık ve çok eğlendik.

Selçuk Serhat Yıldız

Güler yüzlü ve içtenlikleriyle bizi karşılayan mükemmel bir eğitim veren kurumunuza teşekkür ederim

Salih GÜL

Ümmühan Hoca çok iyi ders anlatıyor.anlatım dili öğrenciyi yormuyor.zevkle işini severek yaptığı çok belli :)sayesinde sınavdan 100 aldım.Başarılarınızın devamını dilerim hocam.

YELİZ YÜKSEL

Daha bilinçli hale geldim.büyük farkındalık yarattı ve daha soğuk kanlı hissediyorum kendimi.Hocamız çok güler yüzlü ve bilgiliydi.kendimi çok rahat hissettim eğitimde .yardımları için teşekkür ederim :)

ONUR ÇAPAN

Ülkemizde ev,iş yada trafik kazaları terör,r,patlamalar,doğal afetler nedeni ile çok sayıda vatandaşımız yaşamını kaybetmekte ya da sakat kalmaktadır.bu gibi durumlarda ilkyardım eğitimi almiş kişilerin olay yerlerinde yaptıkları müdahaleler 112 oraya gelene kadar hayati önem taşımaktadır.Bilenler Akademi bu konuda üstlenmiş olduğu görevi hakkıyla yerine getirmektedir.Başarılarınızn devamını diliyorum

ÖZER NAMLIKAYA

BÜYÜKLERİMİZDEN GÖRDÜĞÜMÜZ GÜNDELİK BİLGİLERİN YANLIŞ OLDUĞUNU GÖRDÜM.HOCAMIZIN GAYRETLERİ VE SABRI NETİCESİNDE :) İYİ BİR İLK YARDIMCI OLDUĞUMU DÜŞÜNÜYORUM .

Ramazan BEGİK

Hocalar bilgili,iyi ve güler yüzlü insanlar.çok eğlenceli ve öğretici iki gün geçirdim.teşekkür ederim

Murat SAN

Öğrendiklerimiz hepimiz için hayırlı oldu :) öğrendiklerimden onur duydum.Hocalarıma teşekkür ediyorum çok değerli bilgiler öğrettiler.

Tuncay Güceyüz

Zor durumda olan hastaya yardım edebilecek ve bir hayat kurtarabilecek kadar donanımlı bir eğitim aldığımı düşünüyorum.Herkesin bu bilgileri öğrenmesi gerekir

Sadık Deniz

iki günlük kurs boyunca sıcak,samimi,akıcı ve akılda kalıcı başarılı bir eğitim süreci geçirdik.Başarılarınızın devamını dilerim

Muammer Güceyüz

Dersler çok eğlenceli ,öğretici nitelikte ve verimli şekilde yapıldı.Hocamız gayet itinali bir şekilde konuları anlattı İlgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim

Müslim TATLI

KİMSE BEN YAPAMAM ANLAYAMAM DİYE DÜŞÜNMESİN.BİZ DE DERSE GELİRKEN İLKYARDIMDAN ANLAMAYIZ DEMİŞTİK AMA ALDIĞIMIZ EĞİTİM EN ALT SEVİYEDEN BAŞLAYIP DETAYLİ BİR ŞEKİLDE ANLATILDIĞI İÇİN GAYET GÜZEL BİR ŞEKİLDE TÜM MÜDAHALELERİ ÖĞRENDİM.KURSU HERKESE TAVSİYE EDECEĞİM .

SAMET KAYA

MEMNUN KALARAK AYRILDIM.HOCALAR ÇOK BİLGİLİ VE İYİ.BİLMEDİĞİM BİR ÇOK ŞEY ÖĞRENMEME VESİLE OLDU BU EĞİTİM.

hazal yenersoy

her şey dört dörtlüktü.çok memnun kaldım.cok fazla bilgi öğrendim.hocalarıma çok teşekkür ediyorum

REMZİYE KILIÇ

Öncelikle ilgi ve güler yüzünüz için teşekkür ederim.birebir uygulamaların ve sürekli tekrarların öğrenmeyi artırdığını düşünüyorum.akıcı,keyifli,verimli bir eğitim oldu

SONER ERDEM

EĞİTİM KALİTELİ,EĞLENCELİ VE ÇOK ÖĞRETİCİYDİ.TEŞEKKÜR EDERİM BİLENLER AKADEMİ

Özcan BOYRAZ

Konuya hakim,birikimi oldukça fazla ve konuyu anlatma yeteneği iyi olan bir eğitmenden eğitim almak güzeldi

Ekrem ASLAN

2 gün içinde almış olduğum 16 saatlik ders eğlenceli ve öğretici geçti.sürekli uygulama yapmamız çok faydalı oldu.

Cansu MIDOĞLU

hocamızın güler yüzüyle geçen 2 gün hem çok keyifli hem de çok yararlıydı.Her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlattı.Teşekkür ediyorum.

Fatih GÜRMEN

Herkesin bilmesi gereken temel bilgileri öğrendik.Her hayat değerlidir.Bu kursun amacı da zor durumda kalan her hasta için umut olabilmek.Umarım kısa zamanda daha çok insan bu kurstan yararlanır.Saygılar

Aslı erdem

Güncel hayatta sık sık karşılaştığımız kazaların,aslında küçük bazı hareketlerle nasıl önlenebileceğini anladım.nasıl hayat kurtarabileceğimi öğrendim.eğlenceli ve çok eğitici bir eğitim oldu.

Ali Kılıçhan MOLAOĞLU

İyi ve etkili bir eğitim aldım.Sağlık kökenli olmama rağmen burada bilmediğim bir çok uygulamayı hocamdan öğrendim.hayatımın ve mesleğimin her anında yararlı olacak bilgiler edindim.teşekkürler hocam :) iyi ki gelmişim

recep örek

2 gün boyunca almış olduğum eğitimin çok yararlı olduğunu düşünüyorum.eğitmenin özverili oluşu,işine verdiği önemi takdir ediyorum.eğitim boyunca gerek sözel gerek uygulamalı anlatım son derece verimliydi.teşekkürler ümmühan hocam :)

ONUR DİCLE

SADECE BASILI MATERYAL VE BİLGİSAYAR SUNUMUNA BAĞLI KALMADAN ÖRNEKLERLE VE SOHBET HAVASINDA ANLATIM YAPILMASI KONULARIN AKILDA KALMASINA ÇOK YARDIMCI OLUYOR.GAYET FAYDALI BİR EĞİTİM ALDIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM.TEŞEKKÜRLER

Elif Burcu Demirbaş

2 gün birlikte güzel bir eğitim geçirdik.Hocamız anlatım dili,iletişimi ve bilgi birikimi olarak çok iyiydi.Benim genel önerim sağlık bakanlığına.bazı uygulamaların uzmanlarca gözden geçirilip uygulama şeklinin gerçek yaralıya uygun olarak düzenlenmesi faydalı olacaktır.teşekkür ederim

serkan öziç

iki gün süren eğitimde hocamızın sayesinde hem eğlendik,hem öğrendik.sıkılacağımı düşünmüştüm gelirken ama tam tersi oldu.hocamıza ve kuruma çook teşekkür ediyorum

ALİ PARLAK

DERS EĞLENCELİ VE ÖĞRETİCİYDİ.HOCAMIZ BİZE ANLAYABİLECEĞİMİZ ŞEKİLDE GÜZEL BİR SUNUM YAPTI.TEŞEKKÜR EDERİM

MUSA AKYOL

BU ZAMANA KADAR ALDIĞIM EĞİTİMLERİN EN BAŞARILI VE EN ZEVKLİ GEÇENİ OLDU.ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BİLENLER AKADEMİ HOCALARINA.

yasin bozkurt

dersimiz çok neşeli,eğlenceli ve öğretici geçti.Ümmühan Hocama çok teşekkür ederim

Giray ŞAHİN

Kurs sırasında seri ve düzgün bir eğitim aldım.Hocamız sıkıcı ve bunaltıcı biri değildi..dersler gayet rahat ve eğlenceli geçti,çok da öğreticiydi.teşekkür ederim hocammmm :)))

Recep Ünal

ALINAN TÜM BİLGİLER GÜNLÜK HAYATTA LAZIM OLAN ÇOK DEĞERLİ BİLGİLERDİR.HER BİREYİN BU EĞİTİMİ ALMASI LAZIM.

Yaşar ARSLAN

Bugüne kadar almış olduğum eğitimlerin en iyisini aldım çünkü hayatımız boyunca lazım olacak bir dersti teşekkürler

ali yiğit

temel ilkyardım uygulamaları eğitimin en iyi şekilde öğrenebileceğimiz bir kursta eğitim aldığım için kendimi şanslı hissediyorum hocamıza da çok teşekkürler...

Hakan Ceylan

Bilenler Akademi verdiği kaliteli bir eğitim anlayışıyla hayatıma ilkyardımı kattı güler yüzlü ve ilgili bir anlayışla ders veriliyor.İlkyardım öğrenmek istiyorsanız BİLENLER AKADEMİYİ tavsiye ediyorum

ERSİN AYDIN

KURSUNUZDAN GAYET MEMNUN KALDIM.SICAK,SAMİMİ BİR ORTAMDA EĞİTİM ALDIM.TESEKKÜRLER.

GİZEM KARDELEN PARLAK

''ANANE VE BABAANNE GÖRÜŞLERİNE ARTIK İNANMIYORUM'' :)

hülya sarıdugen

gayet güzel bir anlatım ve ortam sağlandı teşekkürler

ONUR GÖKHAN GÖKBAKAR

Güncel yaşamımızda önemli bir etkisi olmuştur.Dersler eğlenceli ve öğretici ilkyardımın halk bilgisinin yanlış olduğunu anladım esas olan eğitimli ilkyardım...

MUSTAFA SEVİM

İNSAN HAYATINA DAİR BİRÇOK ŞEYİ ÖĞRENDİM.HAYAT KURTARMANIN ÖNEMİNİ VE KÜCÜCÜK ŞEYLERLE YARALININ HAYATININ NASIL DEĞİŞTİREBİLECEĞİMİ ÖĞRENDİM.TEŞEKKÜR EDERİM

Recep LEBLEBİCİ

Başarılı ve öğretici bir eğitim oldu.eğitime katkıda bulunan çok değerli BİLENLER AKADEMİ hocalarına ve kadrosuna teşekkür eder,başarılarının devamını dilerim.

Yasin VATANSEVER

Bu ders sayesinde birinin hayatını kurtaracak ya da müdahale ederek sağlık açısından fayda sağlayacak birçok bilgiyi eğlenerek öğrendik.teşekkür ederiz.

Mehmet tTAN

GAYET BAŞARILI VE FAYDALI BİR EĞİTİMDİ.GÜNLÜK HAYATTA BİZLERİN VE DİĞER İNANLARIN HAYATİ ŞARTLARINDA MÜDAHALE ETMEK İNSANİ BİR ONURDUR.EMEĞİ GEÇEN HOCALARA TEŞEKKÜR EDERİM

Atilla PAMUKÇU

SICAK,SAMİMİ VE SORUMLULUK ANLAYIŞI İÇİNDE BÜYÜK ÖZVERİYLE YAPILAN BU EMEKLERİNİZ İÇİN İÇTEN TEŞEKKÜRLER

Murat Söylemez

Çok güzel vakit geçirdim ders anlatımı çok iyi ve hoşgörülü kısacası memnun ayrılıyorum buradan verdiğiniz bilgiler çok iyi bize çok şey kattınız teşekkürler

Ecevit YÜKSEK

Öncelikle Hocalarımıza çok ama çok teşekkür ederim bizim için ellerinden geleni yaptılar onlara minnettarım.

Şevket ertoğrul

Kurumdan ve Eğitimden çok memnun kaldım Hocalarımın hepsinden Allah razı olsun.

Ali İpek

Ben bu dersten çok memnun kaldım hocalarda öyle işte ders böyle anlatılır okuldayken de böyle anlattılar da bizmi anlamadık kesinlikle böyle anlatmamışlardır. hocalarıma çok teşekkür ederim.

HARUN ŞAHİN

eğitimde herkesin başına gelebilecek olayları ve umursamadığımız olaylar hakkında hocalarımız sayesinde bilgilendirildik hocalarımıza bize verdiği katkılardan dolayı çok teşekkür ederim.

REYHAN BAŞAR

BURAYA GELİRKEN NEDEN BENİ GÖNDERİYORLAR NE GEREK VAR GİBİ DÜŞÜNCELERİM VARDI.AMA İYİ Kİ GELMİŞİM.ÇOK GÜZEL BİLGİLER ÖĞRENDİM.HOCALARIMA GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM

ESTA TURAL

GÜLER YÜZÜNÜZ VE ANLAYIŞLI HAREKETLERİNİZDEN DOLAYI SİZLERİ TEBRİK EDİYORUM.İNŞALLAH ANLATTIĞINIZ BİLGİLER VE EĞİTİMLER SAYESİNDE BAŞARILI İLK YARDIM UYGULARIZ.HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER\r\n3 YIL SONRA GÖRÜŞMEK ÜZERE :)

EMRE LALE

BELGE VE SERTİFİKA ALMAKTAN ÇOK GÜNLÜK HAYATTA İŞİMİZE YARAYACAK BİLGİLER ÖĞRENDİK.TEŞEKKÜR EDERİZ

Özkan TUNCA

BİLMEDİĞİM VE YANLİŞ BİLDİĞİM BİR ÇOK KONU HAKKINDA BİLİNÇLİ VE ÖZGÜVENLİ BİR BİREY HALİNE DÖNÜŞTÜM.EĞİTİMİ VEREN YER VE HOCALAR OLDUKÇA SAMİMİ VE BİLGİLİ.ÖRNEKLER GAYET İYİ.TEŞEKKÜR EDERİM

Figen KONYALI

Dersler ezberci eğitimden farklı olarak çok öğretici,uygulamalı ve pratik. burada öğrendiklerimle ilkyardım yapabileceğime inanıyorum. teşekkürler bilenler akademi

Nihat YÜCEL

2 günlük sunum güzel, eğlenceli ve bilinçli olarak değerlendirildi. verdikleri emek ve bilgilerden dolayı hocalarıma teşekkür ederim.

KUBİLAY ERDOĞAN

Eğitici öğretici bir eğitimdi.En önemlisi sıkılmadan,eğlenceli bir şekilde eğitim verilmesiydi..çok başarılı geçti :)

HAYRETTİN ÜRKMEZ

BURADA ÖĞRENDİKLERİM HOŞUMA GİTTİ.ÇOK FAYDALI BİLGİLER EDENDİM.TEŞEKKÜR EDERİM

AKIN SÜSLÜ

EĞİTMENİMİZİN DERSLERİ İŞLEYİŞİ,HAKİMİYETİ,BİLGİSİ BEN DE BİR EĞİTMEN OLARAK SÖYLEMEK İSTİYORUM 'MÜKEMMEL' .SEVGİLERLE...

selçuk gözüm

çok memnun kaldım.çok eğlenceli ve öğreticiydi.teşekkür ederim hocalarıma

Dila İnan

Çok yararlı ve temiz bir anlatım vardı.Anlaşılır ve detaylı bilgiler verildi.Herkes çok güler yüzlüydü :)

OSMAN ALTINOLUK

Kurs genelince hocalarımızın sunumlara gösterdiği özen,bilgi ve örnekleri üst düzeydi.Her şey için teşekkür ederim

HAMZA PEKCAN

GÜZEL BİR EĞİTİM SÜRECİ OLDU.KONU ANLATIMI VE UYGULAMALARI BOL OLDUĞU İÇİN AKILDA KALICI OLDU.TEŞEKKÜR EDERİZ

halil ünal

öğretici,güleryüzlü hizmetiyle çok memnun kaldık

alparslan çoban

ilkyardım uygulamasını her kişinin bilmesini gerektiğini öğrendik.hayatımın geri kalan kısmında çok faydalı olacağına eminim.dersi veren hocalarıma çok teşekkür ederim

Pınar Şahin

SİZİ SEVİYORUM :)))))

ebru mercan

Çok güzel bir eğitim geçirdim.Eğiticiler olsun firma sahibi olsun herkes kursiyerlerle çok ilgiliydi.Gamze hocama çok teşekkür ederim.bana ders dinlemeyi sevdirdi.ilk defa bi derste uyumadım :) HEPİNİZİ ÇOK SEVDİM KEŞKE BU 5 GÜN HİÇ BİTMESEYDİ :((

MEVLÜT YURTSEVEN

EĞİTİM,ÖZELLİKLE UYGULAMA KISMI OLARAK GAYET EĞLENCELİ VE BAŞARILI GEÇTİ.HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM

LEVENT

SİZİ TANIMAK GÜZELDİ.VERMİŞ OLDUĞUNUZ EĞİTİM VE UYGULAMALAR HARİKA VERİM SAĞLADI.TEŞEKKÜRLER

MEHMET YANIK

BİLENLER AKADEMİYE REFERANS ALARAK GELDİM.EĞİTMENİMİZ GAMZE HOCAMIZA SABIR VE ÖZVERİSİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.İLKYARDIM EĞİTMENİ OLDUK.SERTİFİKAYI ALDIK AMA BUNDAN DAHA ÖNEMLİSİ HAYATA DAİR ÇOK FAYDALI BİLGİLER ÖĞRENDİK.SONSUZ TEŞEKKÜRLER HERKESE

BİYOLOG DERYA ULUPINAR

BİZE SUNMUŞ OLDUĞUNUZ KONFORLU EĞİTİM ORTAMI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HER SABAH SICAK ÇAY, SİMİT VE POĞAÇA İLE KARŞILANMAK ÇOK KEYİFLİYDİ:) EĞİTMENİMİZ GAMZE HANIM ALANINDA SON DERECE DONANIMLI, SICAK İNSAN İLİŞKİLERİ VE ÖĞRENMEYİ KOLAYLAŞTIRAN TAVRI İLE SAYGI DUYDUĞUM BİR EĞİTMEN VE İYİ BİR DOST OLARAK HAYATIMDA HEP VAR OLSUN İSTERİM MESUL MÜDÜRÜMÜZ ÜMMÜHAN HOCADA GÜLER YÜZLÜ YARDIM SEVER VE İLGİSİNİ ESİRGEMEYEN TANIMAKTAN MUTLULUK DUYDUĞUM BİR ARKADAŞIM İŞLETME SAHİBİ CENGİZ BEYEDE KONFORLU EĞİTİM ALMAMIZ İÇİN İLGİSİNİ ESİRGEMEDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZİ TANIMAKTAN ÇOK MUTLUYUM İYİBİR EĞİTİM ALDIĞIMA VE ÇALIŞMA HAYATIMDA BU EĞİTİM İLE BAŞARILI ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRECEĞİME İNANIYORUM TEŞEKKÜRLEERİMLE.

Mertcan ÖZTÜRK

Bu zamana kadar üstün körü bildiğimiz ilkyardımla ilgili olayları 2 gün gibi kısa bir sürede bize güzel bir şekilde anlatan ve olaylara karşı bilinçli davranmak için neler yapılabilineceğini anlatan hocamıza teşekkür ederim

ORÇUN

Eğitim hocamız bize çok güzel ve olumlu bir ders verdi benim için çok güzel bir eğitim ve deneyim oldu ilkyardımla ilgili püf noktaları öğrendik teşekkür ederim

Nurgül DÖNMEZ

iyiki de gelmişim bir çok bilmediğim ama bi o kadar da önemli hayati hatta hayat kurtaracak bilgi öğrendim tabikide hocamında hakkını ödeyemem çok iyi bir eğitmendi herşey için teşekkür ederim

Reyhan BAŞAR

Buraya gelirken neden beni gönderiyorlar ne gerek var gibi düşüncelerim vardı ama iyi ki gelmişim çok güzel şeyler öğrendim hepinize teşekkür ederim.

Ayhan ÖKMEN

Cengiz Bey ve Değerli Çalışanları; Sizlere çok teşekkür ederim. Sizlerin sayesinde ilkyardım konusunda daha bilinçli ve doğru müdahale edeceğim. Ayhan ÖKMEN

METİN KOYUNCU

TÜM İNSANLIK AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ BİR EĞİTİM ALDIK.ÇOK KEYİFLİ VE ÖĞRETİCİYDİ.HOCAMIZA TEŞEKKÜR EDERİM

Ümit Özdağ

KONUYA HAKİM VE SEMPATİK BİR EĞİTMEN İLE EĞİTİCİ VE EĞLENCELİ BİR SÜREÇ OLDU.İLK YARDIM HAYATIMIZIN HER ANINDA GEREKLİ OLABİLİR.BUGÜNE KADAR ALDIĞIM EN FAYDALI EĞİTİM OLDU.

HAYDAR YEŞİLYURT

ÇOK YARARLI BİR EĞİTİM ALDIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM.HOCAMIZ DA KONUYU AKICI VE ZEVKLİ BİR ŞEKİLDE ANLATTI.TEŞEKKÜR EDİYORUM

Sadık SARIKAYA

ŞANTİYEDE BİRÇOK EĞİTİM ALMIŞTIK.BU KADAR NEŞELİ VE EĞLENCELİ BİR DERS HAYATIMDA HİÇ YAŞAMAMIŞTIM.EMEĞİ GEÇEN HOCAMA SOZSUZ TEŞEKKÜR EDERİM .

ÖMER KARATUTLU

Bilenler İlk yardım merkezinde uygulama ağırlıklı almış olduğumuz derslerin tüm şantiyelere ve herkese verilmesini dilerim.güncel hayatta her türlü kaza her an herkesin başına gelebilir.öğrettiğiniz her şey için teşekkür ederiz

HASAN ÇELİK

BU EĞİTİM SADECE ÇALIŞANLARA DEĞİL TÜM TÜRK HALKINA VERİLMELİ.HERKESİN HAYATININ BİR ANINDA MUTLAKA İHTİYAÇ DUYACAĞI BİR EĞİTİM ALDIK.ÇOK MEMNUNUM.EMEĞİNİZ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM HOCAM :)

Erdal Kapsuk

Hocamızın ağzına sağlık.Elinden geleni yaptı bizim için.Uygulamalar da çok faydalı oldu.Herkesin öğrenmesi gerekir bu uygulamaları.Emeğinize sağlık hocam.teşekkür ederim

eyüp kayalak

öncelikle böyle bir organizasyonda emeği geçen tüm kişilere teşekkür ederim.çok etkili ve faydalı bir ders ortamı yakaladık ve bilinçlendik.hocamızın bilgisine ve ilgisine teşekkür ederim

Ayşenur Akan

EĞİTİM SÜRESİNCE HİÇBİR OLUMSUZLUK YAŞAMADIM.GAYET VERİMLİ VE GÜZELDİ.HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER :)

CANER YAMAN

İLK YARDIM KURSUNU BİLENLER AKADEMİDE ALDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM.ÇÜNKÜ SÖZLÜ ANLATIM VE UYGULAMA TEKNİKLERİ ÇOK İYİ BİR ŞEKİLDE BİZE ANLATILDI VE UYGULAMALARDA HER TÜRLÜ YARDIM YAPILDI.ÜMMÜHAN HOCAMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BİZİMLE BİLGİLERİNİ PAYLAŞTIĞI İÇİN.

CİHAT ABDULKADİR YURTTAŞ

ÖZELLİKLE RENTEK MANEVRASI,TURNİKE,ATEL BAĞLAMA VE KALP MASAJI GİBİ KRİTİK VE HAYATİ BİLGİLERİ BİZLERE UYGULAMALI VE AKILDA KALICI ŞEKİLDE GÖSTEREN BİLENLER AKADEMİ EKİBİNE VE ÜMMÜHAN HOCA YA TEŞEKKÜR EDERİM.\r\nBİZLERE DE BİR HAYAT KURTARABİLME ŞANSI VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

osman küçük

hayatımızın her evresinde bir ömür boyu hayati önem taşıyan müdahaleler öğrendim.tahminimden çok daha güzel bir eğitim oldu.hem bilgi hem uygulama açısından çok faydalı oldu.Ümmühan hocama çok teşekkür ediyorum.çok iyi anlatan anlamamız için elinden geleni yapan işini harbi yapan bir hocamız.dersi o kadar güzel anlatıyor ki insanların anlamaması imkansız.bu espirili,eğlenceli eğitim için BİLENLER akademiye çok teşekkür ediyorum.inşallah sınavı kazanıp sizi daha da mutlu edeceğim.başarılarınızın devamını dilerim.

BURÇAK KOYUN

BENİM İÇİN ÇOK İYİ OLDU.BİLMEDİĞİMİZ O KADAR ŞEY VARMIŞ Kİ.HERKESE DE TAVSİYE EDERİM VE HOCALARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İLGİ VE ALAKALARINDAN DOLAYI.SAYGILAR.

Canan Tarkan Serin

Hocalarımız çok zevkli ders anlattı.Derslerde çok eğlendik ve güldük.Herkese tavsiye edeceğim bir kurum .Hocalarımıza emekleri için çok teşekkür ederim :)

HALİL CAN PEKTAŞ

HAYATIMIZIN HER EVRESİNDE BİR ÖMÜR BOYU,HAYATİ ÖNEM TAŞIYAN MÜDAHALELER ÖĞRENDİM.İSTEMEYEREK GELSEM DE İYİ Kİ KATILMIŞIM DEDİM :)

büşra çimen

kadrosu,eğitim kalitesi oldukça başarılı,emekleriniz için teşekkür ederiz.

demet erdem

hocalarıma çok teşekkür ediyorum.ders,konu anlatımı ve uygulamalardaki teknikleri detaylı ve anlaşılır bir şekilde bize aktardılar.

EZGİ ÖZBEK

EĞİTİM KALİTESİ OLDUKÇA İYİ,BU KURSA KATILDIĞIM İÇİN ÇOK MEMNUNUM

elif arslan

TAHMİNİMDEN ÇOK DAHA KEYİFLİ BİR EĞİTİM OLDU.HEM BİLGİ ANLAMINDA HEM DE UYGULAMA DA ÇOK VERİMLİ BİR ÇALIŞMA OLDU.HOCALARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

TAYFUN AKKAYA

ÇOK FAYDALI BİR KURS OLDU.SAYENİZDE DAHA ÇOK BİLİNÇLENDİK.HOCANIN DERS ANLATIMI ÇOK GÜZEL.HERKESE TAVSİYE EDECEĞİM.TEŞEKKÜRLER\r\n 'BİLENLER İLKYARDIM MERKEZİ,EĞİTİMDE FARKLILIĞIN YERİ' :)

CANER ÇELİK

ANLATIM YÖNTEMİNİZ ÇOK ETKİLİ.KONULARI SIKILMADAN AÇIK ZİHİNLE DİNLETEBİLİYORSUNUZ.SADE VE NET CÜMLELER KULLANARAK ANLAMAYI KOLAYLAŞTIRIYORSUNUZ.TEŞEKKÜR EDERİM

DURSUN ALİ MUSLU

BİLENLER AKADEMİYE BİZİ DAHA BİLİNÇLİ VE DİKKATLİ BİREYLERE DÖNÜŞTÜRDÜKLERİ İÇİN TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİM.İNSAN HAYATININ VE DEĞERİNİN NE DENLİ ÖNEMLİ OLDUĞUNU HATIRLATTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.

YASİN KUTLUCA

ÇOK GÜZEL BİR EĞİTİM VERDİNİZ HOCAM.ANLATIM SUNUM ÇOK İYİ TEŞEKKÜR EDERİM

İBRAHİM YAHYA AY

VERDİĞİNİZ DERSTEN ÇOK MEMNUN KALDIM.BİLİNÇLENDİRDİNİZ BİZLERİ.TEŞEKKÜR EDERİZ

AYDIN EKİNCİ

FAYDALI ,AKTİF,ÖĞRETİCİ,NEŞELİ BİR EĞİTİMDİ.TEŞEKKÜRLER

GÖKÇE AKYILDIZ

İLK YARDIM EĞİTİMİ SAYESİNDE ZOR DURUMDA KALMIŞ HASTAYA NASIL DAVRANILMASI GEREKTİĞİNİ ÖĞRENDİM.BUNUN BANA ÇOK FAYDASI OLDU.YANLIŞ MÜDAHALEDE BULUNMAYIP BULUNANLARA ENGEL OLACAĞIM :)

ŞAHİN ATLI

HOCAMIZIN ÇOK İYİ,ANLAŞILIR ANLATIMI SAYESİNDE ÇOK İYİ VE ZEVKLİ BİR DERS GEÇİRDİM.

BARIŞ DOĞAN

EĞİTİM KAPSAMI VE UYGULAMA YÖNTEMİNDEN SON DERECE MEMNUN KALDIM

MURAT ERASLAN

BU TÜR EĞİTİMLER DAHA YAYGIN HALE GETİRİLMELİ.YAŞAMIMIZIN HER ANINDA GEREKECEK BİLGİLER ÖĞRENDİK.TEŞEKKÜR EDERİZ

fikret bilgin

kurs yeri ve öğretmenler mükemmel.hiç bir eksiği yok.teşekkür ederim

NURCAN UĞUR

HOCAMIZIN ANLATIM ŞEKLİ KURSİYERLERİ İSTEMESE DE ÖĞRENMEYE TEŞVİK EDECEK ŞEKİLDEYDİ :)

ceren arslantaş

EĞLENCELİ VE AKILDA KALICI ÖRNEKLERLE KEYİFLİ VE BİLGİ DOLU BİR EĞİTİM OLDU.TEŞEKKÜR EDİYORUM.

osman mengüç

ilk defa bir kurs ve eğitim ortamında bu kadar rahat ve istekliydim.teşekkürler

OKAN ALTUN

SAYIN HOCALARIM ÖNCELİKLE BİZE GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ GÜZEL YAKLAŞIMDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.HAYAT KURTARMAYI ÖĞRENDİK SAYENİZDE İYİ Kİ VARSINIZ :)

ABDÜLGANİM ATMACA

KESİNLİKLE FAYDALARINI GÖRECEĞİM VE HERKESE TAVSİYE EDECEĞİM BİR KURS.EĞİTİMCİLERİN NİTELİKLİ VE BECERİKLİ OLMASI,BU KURSTAN ZEVK ALMAMI SAĞLADI.HERKESE SİZ GİBİ GÜLER YÜZLÜ HOCALAR GEREK :))

sait kahveci

gayet güler yüzlü,memnun edici faydalı bir eğitim aldık.herkese teşekkür ederim

MERAL EFLATUN

GÜLER YÜZLÜ PERSONELİNİZ VE PRATİK UYGULAMALARIN VERİMLİLİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

ONUR MERT TANTOĞLU

HER ACİL DURUMUN SONU ECEL DEĞİLMİŞ! TEŞEKKÜRLER

OKTAY TOLGA YILMAZ

HOCAMIZ ÇOK ANLAYIŞLI VE ANLATIMI ÇOK KUVVETLİYDİ.BİZE ÖĞRETTİĞİ HER BİLGİ İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜR EDERİZ.

NAİM GENÇOĞLU

İLKYARDIM EĞİTİMİ ALMADAN ÖNCE ÇEVREMDE KARŞILAŞTIĞIM İLK YARDIMA İHTİYAÇ DUYULAN DURUMLARA MÜDAHALE EDEMEDİĞİM İÇİN KENDİMİ VİCDANEN RAHATSIZ HİSSEDİYORDUM .BURADA ALDIĞIM EĞİTİMLE UMARIM BİRÇOK KİŞİYE FAYDALİ OLACAĞIM :)

mesut yılmaz

verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hocam.gerçekten hayatımızın her anında gerekli bilgiler.

yunus aydın tekgül

her şey çok güzeldi.bilgilendik.bilmediğimiz şeyleri öğrenip,yanlış bildiklerimizi düzelttik.hoşgörülü,samimi bir ortamda eğitim aldık.başarılarınızın devamını dilerim.

ufuk inceli

2 GÜNLÜK BİR KURS OLMASINA RAĞMEN BEKLENTİLERİMİN ÜZERİNDE BİLGİLER ALDIM.EMEK HARCAYAN HOCAMIZA TEŞEKKÜRLER.ANLATIM TARZI VE ÖĞRETİCİ KİMLİĞİNİ İYİ KULLANIYOR

UĞUR GÖKHAN AKTAŞ

BEN BU KURSA İLK GELECEĞİMİ DUYDUĞUM ZAMAN ÇOK SIKILMIŞTIM.AMA ÇOK EĞLENDİM.KURSTAKİ BİLGİLERİ ALDIKTAN SONRA BİR ÇOK BİLGİMİN YANLIŞ OLDUĞUNU ANLADIM.SADECE İŞ YERİ İÇİN DEĞİL HERKESİN GELMESİ GEREKEN BİR YER OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.HOCALARIMA GÜZEL ANLATIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

ZEKİ SERKADI

EĞİTİMİN İNTERAKTİF VE AKICI OLMASI,GEREKLİ SLAYTLARLA YERİNDE ÖRNEKLER VERİLEREK DEVAM EDİLMESİ,ÖNEMLİ NOKTALARA DİKKAT ÇEKME GAYET YETERLİYDİ.ANLATICININ YAKLAŞIMINI BEĞENDİM

sabri aydın

eğitim sonucunda kulaktan dolma bilgilerin ne kadar yanlış olduğunu öğrendim.her şey için teşekkürler

bilal bilge

bu kursta öğrendiğim bütün bilgileri tüm insanların bilmesi gerekir.çok faydalı şeyler öğretiyorlar.mecbur olmayan bütün vatandaşlar da bu kursa katılmalıdır.buradaki bütün hocalarıma teşekkür ederim.

Abdullah

ilkyardım hocalarımıza canı gönülden teşekkür ederim, derslerimiz çok eğlenceli ve güzel geçti

recep biçer

SADE,ANLAŞILIR,GÜLER YÜZLÜ ANLATIMINIZ VE OLAYLARA YAKLAŞIMINIZ KONULARIN ÇABUK ANLAŞILMASINA VESİLE OLMUŞTUR.YARARLI BİLGİLER EDİNDİM.ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

sami kadılar

her ne kadar bir zorunluluk olarak bu kursa gelmiş olsam da bu bilgileri daha önce almamın gerekli olduğunu farkettim.meb müfradıtına girmesi gerekir.

MEHMET OĞUZHAN AKSAY

HOCAM VALLA ON NUMARA BEŞ YILDIZ DERS ANLATIYORSUNUZ.BÜYÜK BİR ZEVKLE DİNLEDİM.HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.BUNDAN SONRAKİ YAŞAMINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.

HAYATİ BİLGİ

VERMİŞ OLDUĞUNUZ BİLGİLER İÇİN HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.DAHA ÖNCE BİLMEMİZ GEREKEN\r\nŞEYLERİ 35 YAŞINDA,ÖĞRENDİĞİM İÇİN KENDİMDEN UTANDIM .

TURAN YÜKSEL

ÇOK GÜZEL BİR EĞİTİM MERKEZİ.EĞİTİM KUSURSUZ.İLKYARDIM KONUSUNDAKİ YENİLİKLERDEN HABERDAR OLABİLMEYİ İSTİYORUM.

TUĞBA TERCAN KADILAR

İLKYARDIM KURSU SAYESİNDE YANLIŞ BİLDİĞİM BİRÇOK ŞEYİN DOĞRUSUNU ÖĞRENDİM.ÇEVREMDE OLAN İNSANLARA YARDIM ETME KONUSUNDA GÜVENİM ARTTI.ÖRNEKLEMELERİN ÇOK AKILDA KALICI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

AYTAÇ ÇELİK

ÇOK GÜZELDİ.İLKYARDIMA DAİR BİRŞEYLER ÖĞRENDİĞİME İNANIYORUM.HAYATTA KARŞIMA ÇIKACAK OLAYLARA İLK MÜDAHALEYİ YAPABİLECEK BİLGİLERİ ÖĞRENDİM.TEŞEKKÜRLER.

ÖZNUR AYFER

HAYATIMIN HER ANINDA İHTİYAÇ DUYABİLECEĞİM TÜM BİLGİLERİ ÖĞRENDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM.İLKYARDIM EĞİTİMİ ALMANIN YAŞI VE ZAMANI YOKTUR HERKES ÖĞRENMELİ BENCE.

UMUT CİHAN DURAN

ALDIĞIM EĞİTİMDEN,UYGULAMALARDAN VE HOCAMIZIN DERS ANLATIMINDAN İLGİSİ VE BANA AKTARDIĞI BİLGİLERDEN DOLAYI ÇOK MEMNUNUM.ÇOK EĞLENCELİ,ÖĞRETİCİ VE ZEVKLİ BİR EĞİTİM ALDIM

ETHEM MUTLU

ANLATIMLARDAN OLDUKÇA MEMNUN KALDIM.GAYET GÜZEL VE ZEVKLİ GEÇTİ.ÇOK ŞEY ÖĞRENMİŞ OLDUM.TEŞEKKÜRLER.

UĞUR YILDIZ

VERİLEN EĞİTİM ÇOK FAYDALI VE BAŞARILI.HAYATIMIN GERİ KALAN KISMINDA ÇOK FAYDA GÖRECEĞİM KESİN.TEŞEKKÜR EDERİM

TULGA NİRAN

Değerli bilgilerini bizlerle paylaşarak ilk yardımcı olmamda çok büyük katkıları olan hocalarıma çok teşekkür ederim.Kurtarabildiğim her can da çok büyük emekleri olacaktır.Saygılarımla...

CEM S.KÖKLEN

GAYET BAŞARILI BİR ÇALIŞMA.EĞİTMENLERİN BİLGİ DÜZEYLERİ VE ANLATIM YETENEKLERİ BAŞARILI.

ZÜBEYİR YILDIRIM

KONUSUNUN UZMANI,SICAK KANLI,GÜLER YÜZLÜ,KEYİFLİ DERS ANLATIMI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.NASIL HAYAT KURTARILACAĞINI SAYENİZDE ÖĞRENDİM :)

MEHMET KÖSEOĞLU

BEKLENTİM,ACİL BİR DURUMDA ÇEVREME YARDIMCI OLABİLECEK VE ÖNLENEBİLECEK DURUMLARI ÖNLEYEBİLECEK İLKYARDIM BİLGİLERİNE SAHİP OLMAKTI.BU YÖNDE İYİ BİLGİLER EDİNDİĞİME İNANIYORUM.KATILDIĞIMA ÇOK MEMNUN OLDUM.UMARIM ÖĞRENDİKLERİMİ KULLANMAK ZORUNDA KALMAM

MURAT ÖZEL

BİZLERE 2 GÜN GİBİ KISA BİR SÜREDE VERMİŞ OLDUĞUNUZ İLK YARDIM EĞİTİMİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.ŞİMDİ DAHA BİLİNÇLİYİM.DAHA ÇOK İNSANA ULAŞMANIZ VE EĞİTİM VERMENİZ DİLEĞİMLE;İYİ Kİ VARSINIZ.

EYÜP BAYRAM

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ÇOK FAYDALI VE EĞLENCELİ BİR EĞİTİM OLDU.İNŞALLAH SINAV DA DA BAŞARILI OLURUZ.

ESMA ŞENEL

İLKYARDIM ŞART.EĞİTİM ŞART.ÜMMÜHAN HOCAMIZA TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİRİZ :) GÜZEL VE FAYDALI BİR EĞİTİMDİ.

AHMET PEKDEMİR

İLKYARDIMIN HAYATİ ÖNEMİNİ ANLADIM.YANLIŞ BİLDİKLERİMİ DÜZELTMİŞ OLDUM.HERKES BU EĞİTİMİ ALMASI GEREKLİ BENCE.

MUAMMMER ATLI

İKİ GÜN BOYUNCA BİLDİĞİMİZİ SANDIĞIMIZ ONLARCA YANLIŞIMIZI ÖĞRENDİK.HOCAMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

ONUR ALİ TİMUR

HEM GÖRSEL HEM DE ÖRNEKSEL ANLATIMLARLA ESKİ YANLIŞ BİLGİLERİMİN NE KADAR ZARARLI OLDUĞUNU VE YAPILMASI GEREKEN DOĞRULARI ÖĞRENDİM.TEŞEKKÜRLER.

EMRAH AKYOL

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI OLARAK KAZA YAŞANMADAN ÖNLEM ALMAYI ÖĞRENDİĞİM GİBİ,HOCAMIM DESTEĞİYLE OLAY VEYA KAZA SONRASI NASIL MÜDAHALEDE BULUNABİLECEĞİMİ ÖĞRENDİM.

CİHAN SEVİM

ŞİMDİYE KADAR BİLDİĞİM NİNE TARİFLERİNİN NE KADAR YANLIŞ,İNSAN HAYATINI NE KADAR TEHLİKEYE SOKTUĞUNU GÖRDÜM.EĞİTİM ŞART :) TEŞEKKÜRLER.

HASAN ERTUĞRUL

İLKYARDIM TÜRKİYE İÇİN ÇOK ÖNEMLİ.ÇOK DEFA DUYMUŞ YA DA KARŞILAŞMIŞIZDIR.HATALI İKLYARDIM SONUCUNDA HAYATINI KAYBEDEN YA DA FELÇ KALANLARI...BU SEBEPLE,ÇOK HASSAS OLAN BU KONUNUN OKULLARDA DAHİ ÖĞRETİLMESİ GEREKTİĞİNE DAHİ İNANCIM ARTTI.

ÖZNUR KURU

GEREK TEORİK GEREKSE PRATİK YAPILAN EĞİTİM SONUCUNDA VERİLEN BİLGİLERİN OLDUKÇA FAYDALI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM

KÜBRA YILMAZ

EĞİTMENİMİZİN ANLATIŞ TARZI VE UYGULAMALARI CANLANDIRMA KONUSUNDAKİ BİLGİLENDİRMELERİNİ ÇOK BEĞENDİM.BANA OLDUKÇA KATKISI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.

CANAN TOKER

SIKICI OLMAYAN ÖRNEKLİ ANLATIMLARIN HAYAT BOYU YARDIMCIMIZ OLMASI ÜMİDİYLE:) SICAK VE SAMİMİ ORTAMDAN VE EĞİTİMDEN DOLAYI TEŞEKKÜRLER...

BURCU ÖZTÜRK

İlkyardım hakkında birçok doğru bilinen yanlışı düzelttiğime inanıyorum.Etkili ve eğlenceli anlatımı için Ümmühan Hoca ya teşekkür ederim.

İBRAHİM DÜZGÜN

EĞİTİMİN KÖTÜSÜ OLMAZ.DOĞRU BİLDİĞİMİZ YANLIŞLARI ÖĞRENDİK İNŞALLAH FAYDALI OLURUZ.

ABDULLAH ATEŞ

Her insanın hayatında başına gelebilecek trafik kazaları,yaralanma gibi olaylarda müdahale edebilmek için çok faydalı bir ders olduğunu düşünüyorum.herkesin ilkyardım dersi alması gerektiğini düşünüyorum.

NEVZAT ÇİÇEK

Faydalı olduğuna inandığım bir eğitim oldu.Güncel hayatta çok daha fazla gereksinim olduğuna kanaat ettim.Teşekkür ederim

MURAT KESKİN

Genel anlamda iyi bir anlatım ve iyi bir iletişim içinde faydalı bir ders programı oldu.bilgi ve yaklaşımınız için çoooook teşekkür ederim.sizi tanımak güzeldi.

güngör kaya

Bu eğitime katıldığım için gerçekten şanslı olduğumu düşünüyorum.Bence ortaöğretim kurumlarından itibaren ders olaraak verilmelidir.Teşekkürler.

COŞKUN DURAK

Kurs gayet olumlu olup eğitim şekli akılda kalıcıydı.keyifle katıldığımız bir eğitim oldu,teşekkür ederiz.

SİNEM KAPLAN

BEN İLKYARDIM ADINA HİÇBİR ŞEY BİLMİYORDUM.SADECE 2 GÜN ALDIĞIM EĞİTİMDE BİRÇOK ŞEY ÖĞRENDİM.HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ TEŞEKKÜRLER.

SERMİN BARAN

TEŞEKKÜR EDERİZ.ANLAŞILIR,AKICI,AKILDA KALICI BİR EĞİTİMDİ.

LEYLA İNAÇ BULUR

HİÇ SIKILMADAN KEYİFLE KATILDIĞIM BİR KURSTU.TEŞEKKÜR EDERİM

MUSTAFA ÖZER

BİZE VERDİĞİNİZ EĞİTİM SAYESİNDE DOĞRU BİLDİĞİM BİRÇOK ŞEYİN YANLIŞ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM VE BİRÇOK ŞEY ÖĞRENDİM SAYENİZDE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HİZMETLERİNİZDEN DOLAYI BİLENLER İLKYARDIM.

BÜLENT ULUDAĞLI

Yapılan eğitimin ve uygulamaların sadece sınav geçme bilgisi değil,gerçek hayatta da çok fayda sağlayacağı düşüncesi ile ayrılmaktayım.Eğitimi aldığımız kişinin bilgi ve deneyimleriyle bakış ve yaşam değerlerimizin değiştiğine inanıyorum.TEŞEKKÜRLER.

MUSTAFA TÜRK

Öncelikle Bilenler ekibine çok teşekkür ediyorum bizi bilgilendirdikleri için.İlkyardım eğitimi ev hanımlarına da kesinlikle verilmeli.Başarılarınızın devamını diliyorum

YÜCEL HAZAR

Kursun bütün insanlara ulaşabilecek şekilde daha sık düzenlenmesinin gerekli olduğuna inanıyorum.Eğitimimizde emeği geçen herkese teşekkür ederim.İnsanlık adına güzel ve faydalı bir çalışma olmuştur.

ZİYA ÖNDER

Almış olduğum eğitim görsel ve yazılı olarak,günlük yaşamda daima gerekli olan bilgileri kapsamaktadır.Bilenler İlkyardım Eğitim Merkezine ve hocalarıma teşekkür ederim.

ERCAN ERTOSUN

Öncelikle Bilenler Akademi ailesi olarak göstermiş olduğunuz misafirperverliğinizden dolayıteşekkürü bir borç bilirim.Başta Ümmühan Hocama,Cengiz Bey'e ve Özge Hocama göstermiş oldukları ilgiden dolayı şükranlarımı sunarım.İlkyardım eğitimi alamk için Ağrı dan Ankara ya geldim.İlkyardım bilmeyen herkese tavsiye ederim.Eğitim şart :)

TAMER KARTAL

Eğitimin hayatım boyunca faydalı olacağına inanıyorum.Egitim yöntemleriniz ve sunuş şekliniz çok iyiydi.

ETHEM BALTACI

KARŞILAMA,İKRAMLAR,UĞURLAMA,BİLGİLENDİRME KONUSUNDAKİ BÜTÜN EKİBİN YARDIMSEVER TUTUMU İÇİN VE ÖZELLİKLE HOCAMIZA İLGİSİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.SEVGİLER...

ZEYNEP BARAN

Eğitimden gayet memnun kaldım.İleride bir bebeğim olduğunda çok işime yarayacağından eminim:)

TUĞCAN ARIKAN

EĞİTİMİNİ ALDIĞIMIZ KONULAR ÇOK ÖNEMLİYDİ.KURS EĞİTMENİMİZ İŞİNE HAKİM SON DERECE İLGLİYDİ.TÜRKİYEDEKİ ÇOĞU YAPILAN SINAVLARDA OLDUĞU GİBİ GİRECEK OLDUĞUMUZ SINAVDA BİRAZ EZBERE DAYALI.ÖĞRENDİĞİMİZ BİLGİLER SIK SIK TEKRARLANIRSA DAHA KALICI YAPABİLİRİZ.HERŞEY İÇİN BİLENLER İLKYARDIM EĞİTİM MERKEZİNE TEŞEKKÜR EDERİM\r\n

EMİNE ÖZTÜRK

BEN ÇOK MEMNUN KALDIM.TOPLUMDA HERKES BİLMELİ,GEREKTİĞİ ZAMAN KULLANMALI.ÖĞREN CEBİNDE DURSUN :)

DENİZ GÜVENER

Gerek içerik gerek anlatım yöntemi olarak çok faydalı bir eğitim oldu.Hocamıza ilgisi,güleryüzü ile işini severek yaptığı için, tüm Bilenler ekibine de ilgileri teşekkür ediyorum.

fatma akyüz

Sıcak,samimi ve güleryüzünüzden dolayı teşekkür ederim.Bize sağlamış olduğunuz olanaklar,uygulamalar için gerekli olan araçların bulunması öğrenmemizi daha da kolaylaştırdı.En önemlisi bütün sorularımı cevaplandırdınız.her şey için teşekkürler :)

BUKET ECEM ERİŞ

Bu kadar sıcak bir ortamda böyle eğlenerek bir eğitim olacağını hiç düşünmemiştim.Çok güzel bir eğitimdi.Yardımlarınız ve sıcaklığınız için teşekkür ederim

GİZEM GÖKGÖZ

Daha önce aynı eğitimi almış olmama rağmen arada büyük farklar vardı. Bu farkları kursta anlatılan bilgiler ve ilk yardıma verilen önem oluşturmaktaydı. Bu yüzden BİLENLER AKADEMİ ekibine teşekkür ediyorum...

GİZEM GÜL COŞKUN

HİZMETLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM .ÇOK BAŞARILI ANLAYIŞLI VE SICAK BİR PERSONEL İLE BİZLERE EĞİTİM VERDİNİZ. BİR BİREYİN BEKLEDİĞİ HER ŞEYİ SUNDUNUZ BİZE. BİLENLER İLK YARDIM EĞİTİMİNE TEŞEKKÜRLER...

HAYRİYE YILMAZ (EĞİTİCİ EĞİTİMİ)

BEN HATAY'DAN GELMEME RAĞMEN HİÇBİR ŞEKİLDE YABANCILIK HİSSETMEDİM. BİLENLER AKADEMİNİN RAHAT VE HUZURLU BİR ORTAMININ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. HOCALARIN EĞİTİMLERİ VE ÇALIŞTIRMALARI HEM ÇOK ÖĞRETİCİ HEM DE ÇOK EĞLENCELİ. ÇOK GÜZEL AĞIRLANDIK :)

BÜLENT NURİ ESEN

YARARLI VE EĞLENCELİ BİR EĞİTİM SÜRECİ GEÇİRDİK. TEŞEKKÜRLER BİLENLER AKADEMİ...

israfil çağlayan

eğlendik çok memnun kaldık eğitim süperdi ilgi alakadan çok memnun kaldık Allah razı olsun :)

HASAN DUVANCI

ZEVKLİ VE EĞLENCE DOLU İKİ GÜNDÜ YAŞANTIM BOYUNCA BANA VE ÇEVREMDEKİ İNSANLARA YARDIMCI OLABİLECEĞİM ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM. İLGİNİZ VE ALAKANIZA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM...

SAVAŞ ARSLAN

kursunuzdan çok memnun kaldım kendimle ilgili bildiğim bazı yöntemlerin ne kadar yanlış olduğunu öğrendim. almış olduğum bu eğitimin yararını göreceğimden eminim saygılarımla

tuncay erdemir

bu yaşımda bu bilgiyi aldığım için emeği geçen herkese teşekkür ederim. başarılarınızın devamını dilerim.

BERAT AY

TÜRK İNSANI OLARAK ÇOĞU ŞEYİN YANLIŞ BİLİNDİĞİMİ BURAYA GELDİKTEN SONRA DOĞRULARI ÖĞRENMENİN MUTLULUĞU VAR.BÖYLE BİR UYGULAMADAN DOLAYI HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. HER ŞEY ÇOK GÜZELDİ.

ceylan gündüz

Ortamın sıcak olması güler yüzlü olunması bir harika. ben Hatay'dan buraya kadar geldiğimde pişman olmaktan korktum. "iyi ki gelmişim"dedirttiğiniz için teşekkürler BİLENLER ...

Levent

Vermiş olduğunuz kurs - eğitim sayesinde belkide pek çok hayat kurtarabileceğim için teşekkür ederim

ibrahim

burada öğrendiğim bilgiler sayesinde dış çevreye karşı olan ve yardımcı olacağım durumlara karşı görüşüm önemli ölçüde değişti emeğiniz için çok teşekkür ederim

SERKAN SARIBACAK

GÜNLÜK HAYAT VE YAŞANMIŞ ÖRNEKLERLE VERİLEN EĞİTİM OLDUKÇA VERİMLİ GEÇTİ SLAYTLAR İLE BİRLİKTE VİDEO DESTEKLİ ANLATIM DA OLDUKÇA KALICI OLDU TEŞEKKÜRLER

çağatay ercan

Görsel, Anlatım ve uygulama olarak akıcı ve sıkmadan yapılmış bir eğitimdi Teşekkür ederim

mehmet

çok güzel ve hayatımızın her alanında bize ve çevremizdeki insanlara faydalı olacak bilgiler edindik Bilenler İlkyardım Eğitim Merkezi personeli ve hocalarına ilgilerinden dolayı teşekkür eder. başarılarınızın devamını dilerim

OSMAN

Eğitimin faydalı olduğunu düşünüyorum. sertifika alma açısından değil,hayat kurtarabilme güvenim geldiği için sizlere teşekküre derim.

OĞUZ ŞAHİN

nezih bir ortamda sevdiğim ve güzel bir anlatımla ilkyardım eğitimim tamamlandı teşekkür ederim.

Ayşe Gül Güler

Samimiyetiniz ve ilginizle çok güzel iki gün geçirdim ve eğitimden hiç unutmayacağım bilgiler öğrendim teşekkür ederim. Başarılar dilerim... \r\n

Ali KILINÇ

Selam Başarılı bir ekip güzel ve kaliteli bir ortam olmuş başarılarınızın devamını dilerim.

Esra Güney

Vermis oldugunuz egitim icin ozenli ekibinize tesekkurler.basarilarinizin devamini dilerim..

ihsan ÖZGER

hazırlamış olduğunuz ortamda vermiş olduğunuz eğitim ve güler yüz ile sempatimizi ve beğenimizi kazanmış bulunmaktasınız.Sizleri farklı kulvarlarda da görmek isteriz.Başarılar temennisi ile ;)

Mustafa Boylu

Merhabalar,\r\n\r\nKalıcı önemli bilgilerin yanı sıra, keyifli, eğlenceli ve içten iki gün.\r\n başarılar dileğiyle teşekkür ederim.

Mehtap TÜMEBAKAN

Merhabalar\r\nTüm ekibinizi kutlarım. Güzel ve kaliteli bir ortam olmuş başarılarınızı devamını dilerim.